پیام متنی شیرین استیو-او جانی ناکسویل را در آخرین بستری در بیمارستان بستری کرد

جانی ناکسویل در حین شلیک Jackass 4 چندین بار در بیمارستان به پایان رسید. برای اکثر بازیگران ، حتی یک سفر سریع به اورژانس به دلیل آسیب دیدگی در صحنه کافی است که آنها انتخاب حرفه ای خود را زیر سال ببرند ، اما برای ناکسویل ، این حتی اولین مصدومیت او از قدم گذاشتن در رینگ با گاو نر نبود. . جبهه پیشگام جکاس که اکنون پنجاه ساله است ، کار خود را از این قرار داده است که بدن خود را برای سرگرمی ما روی خط قرار داده است ، و این نه تنها مورد توجه طرفداران قرار نگرفته ، بلکه توسط همبازیانش نیز مورد توجه قرار گرفته است. / p>

حادثه مورد بحث مربوط به بازیگر و نویسنده ای بود که یک ترفند جادویی برای یک گاو نر انجام داد. آنطور که برنامه ریزی شده بود یا دوباره پیش نرفت ، شاید دقیقاً طبق برنامه پیش رفت و در نهایت با شکستگی دنده ، شکستگی مچ دست ، ضربه مغزی و خونریزی مغزی مواجه شد. در طول مدت حضور در بیمارستان ، جانی ناکسویل متنی را از استیو او دریافت کرد. در آن ، همبازی و دوست قدیمی او Knoxville را “استخوان بندی” حق رای دادن Jackass نامید و گفت که برای همیشه در برابر خطرات ناشی از خدمات به حق رای دادن قدردان خواهد بود. متن زیر را می توانید بخوانید که بعنوان بخشی از مطالب فوق العاده در GQ ارائه شده است …

ناکس ، در حالی که در واقع این اتفاق می افتد ، تماشای بازی شما با گاوها (و یاک ها) همیشه مورد توجه من بوده است کمترین قسمت مورد علاقه این چیز به نام Jackass. اما تماشای فیلم پس از واقعیت همیشه من را بسیار ممنون کرده است. خطرات نهایی که همیشه برای این تیم متحمل شده اید واقعاً شما را به عنوان ستون فقرات جدا می کند. شما فقط یک چهره زیبا و شوکه کننده نیستید. شما دیوانه ترین بدلکار لعنتی هستید که تاکنون زندگی کرده اید.

این یک لنز خوب برای چیزی است که همیشه در مورد جانی ناکسویل بسیار تماشایی بوده است. بیشتر افراد با افزایش سن نرم می شوند و با شهرت نرم می شوند. هنگامی که کمی در جیب خود تغییر می کنند ، کمی از رانندگی و گرسنگی برای فشار آوردن به خود را از دست می دهند. شما همیشه آن را با ورزش می بینید. شما حتی آن را با بازیگرانی می بینید که با افزایش سن اغلب پروژه های کم ماجراجویانه و پردرآمد را انتخاب می کنند ، اما جانی ناکسویل علی رغم اینکه چهره برجسته Jackass است ، همیشه به سختی یا سختی بیشتری نسبت به سایر افراد تیم پیش رفته است. این از دید من به عنوان یک بیننده همیشه واضح به نظر می رسید و دیدن اینکه حداقل استیو-او همان چیز را تشخیص می دهد جذاب است.

من را اشتباه نمی گیرید. تقریباً همه افراد مرتبط با Jackass بدن خود را از طریق شکنجه های فوق العاده یا حداقل ناشی از بی حوصلگی شدید احساسی قرار داده اند. هیچ کس کسی نتوانسته بدون حداقل زخم هایی فرار کند ، اما همیشه چیزی در مورد بدلکاری های جانی ناکسویل بوده است که احساس می کند کمی غیرقانونی و خطرناک تر است. این مانند او است که به طور مکرر ثابت می کند که چرا او اولین نامی است که اکثر مردم فکر می کنند. در اینجا نقل قول دیگری از Steve-O است که به خوبی آن را ترسیم می کند …

هیچ کس دیگری در بازیگران وجود ندارد که بخواهد تاس را با زندگی خود به این شکل بچرخاند. لعنتی نه این بسیار ضدتصادفی است. شما پسر اصلی خود را نه تنها شیرین کاری مضاعف ندارید ، نه تنها کارهای خود را انجام می دهید ، بلکه خود را در بی پروانه ترین خطر ممکن قرار می دهید. این خیلی عقب است ، می دانید؟

Jackass 4 قرار است در ماه اکتبر به سینماها بیاید ، اگرچه هنوز سوالاتی در مورد اینکه چه کسی در آن حضور خواهد داشت وجود دارد. جانی ناکسویل کاملاً واضح بوده است که این آخرین سهم وی در حق رای دادن خواهد بود. ما در گذشته همه این موارد را از زبان بچه ها شنیده ایم ، اما چیزی در مورد این زمان وجود دارد که واقعاً احساس نهایی بودن می کند. اگر واقعاً چنین باشد ، ناکسویل نباید چیزی جز افتخار به خاطر سختی هایش را که به خاطر سرگرمی ما از دست داده احساس کند. هیچکدام از آنها تاکنون احساس نکرده اند که کمتر از آنچه ممکن است تماس گرفته باشند و اگر Steve-O از همه مردم تحت تأثیر سخت کوشی شما قرار گرفته باشد ، من نمی توانم راهی برای بالا بردن آن ببینم.

در مورد سرنخ ، رمز و رازهای مورد هفته ، NBA و کوکی ها در دنیای دیزنی مشتاق است. علاقه چندانی به ساختار قیمت گذاری کابل ، صداهای بلند و سه شنبه ها ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *