پس از کروز جنگل ، امیلی بلانت برای فیلم جدید راهی آمازون می شود

در حال حاضر می توان امیلی بلانت را در کنار رودخانه آمازون در کنار دواین جانسون در فیلم کروز جنگلی دیزنی مشاهده کرد و به نظر می رسد بازیگر زن آنقدر سرگرم شده بود که تصمیم گرفت دوباره این کار را انجام دهد. گفته می شود بلانت با یک فیلم جدید قرارداد امضا کرده است که در آن نقش اولین زنی را بازی می کند که به آژانس کارآگاهی پینکرتون پیوسته است. این فیلم با The Rock همبازی نخواهد بود ، اما فیلم Seven Bucks Productions او فیلم را تولید می کند و داستان در آمازون اتفاق نمی افتد ، اما فیلم در آمازون دیده می شود.

در حالی که به نظر می رسد فیلم به طور رسمی بدون عنوان است ، Deadline گزارش می دهد که امیلی بلانت نقش کارآگاه واقعی کیت وارن را برای پروژه جدید Amazon Prime Video بازی می کند. سرویس استریم پس از آنچه که به عنوان یک حراج بسیار رقابتی نامیده می شود ، حقوق پروژه جدید را به دست آورد. این فیلم همچنین توسط Ledbury Productions خود بلانت و Kristina Sorensen Productions تولید می شود. گوستین نش ، نویسنده Youth in Revolt و چارلی بارتلت ، نویسنده فیلمنامه و تهیه کننده اجرایی است.

این فیلم به عنوان یک داستان ماجراجویی اکشن نامیده می شود ، و بنابراین از این نظر نیز با Jungle Cruise مشترک است. اما همانطور که حرفه کارآگاهی کیت وارن در دهه 1850 و 1860 در آمریکا بود ، شرایط کاملاً متفاوت خواهد بود. وارن در مورد سوءقصد اولیه علیه آبراهام لینکلن ، که در طول جنگ داخلی به عنوان افسر اطلاعات اتحادیه کار می کرد ، تحقیق کرد و پرونده های شناخته شده دیگری را بررسی کرد ، که هر یک یا همه آنها می تواند اساس فیلم جدید باشد.

واقعاً تصادفی به نظر نمی رسد که دواین جانسون و امیلی بلانت دوباره با هم کار می کنند ، حتی اگر پشت دوربین باشد. این زوج به وضوح زمان زیادی را با یکدیگر در Jungle Cruise گذراندند ، سرگرمی آنها در مرحله تبلیغاتی با هم واضح بود. همچنین گفته می شود که آنها در فیلم آینده دیگری شرکت کرده اند که در آن با هم بازی خواهند کرد. و ما می دانیم که در حال حاضر مذاکرات اولیه ای در مورد دنباله ای در Jungle Cruise در حال انجام است ، هرچند هیچ چیز به طور رسمی تایید نشده است.

Seven Bucks Productions در مورد کار با سرویس های اصلی پخش مستقیم عشق را به طور مساوی به اشتراک گذاشته است. یکی از فیلم های بزرگ بعدی دواین جانسون فیلم اکشن نتفلیکس Red Notice با رایان رینولدز و گال گادوت است. Seven Bucks مجموعه مستند Behind the Attraction را که اخیراً برای دیزنی پلاس منتشر شده بود تهیه کرد و دواین جانسون هم اکنون در پروژه دیگری با Red Amazon همکاری می کند ، Red One که قصد دارد نوعی سینمای سینمایی با موضوع تعطیلات را راه اندازی کند.

به عنوان یک طرفدار از امیلی بلانت و داستانهای پلیسی به همان روشی که من طرفدار امیلی بلانت هستم و فیلمهایی بر اساس پارکهای تفریحی دیزنی لند ، مطمئناً منتظر این فیلم هستم. هنوز هیچ کارگردانی هنوز ضمیمه نشده است ، بنابراین به احتمال زیاد مدتی طول خواهد کشید تا این شخص واقعاً به جلو حرکت کند. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *