پس از پرش تام کروز از صخره ای برای ماموریت: غیرممکن 7 ، تظاهرات کارگردان برای فیلم 8 مرا عصبی کرده است

فرانشیز مأموریت: غیرممکن بعد از هر فیلم با حقه بازی های جسورانه تر و مجموعه های بزرگتر ، آنت را بالا می برد و تام کروز در مرکز همه آن قرار دارد. به تازگی در CinemaCon ، پارامونت در پشت صحنه فیلم Mission: Impossible 7 که به عنوان یکی از بزرگترین بدلکاری های فیلم توصیف می شود ، که شامل پرش تام کروز از صخره با موتورسیکلت است ، به مخاطبان ارائه کرد. تام کروز نه تنها با موتورسیکلت از صخره ای پرید ، بلکه چندین بار نیز این کار را انجام داد تا احتمالاً یک عکس عالی داشته باشد. بعد از شیرجه زدن موتورسیکلت Cruises برای ماموریت: غیرممکن 7 ، تمسخر کارگردان برای فیلم 8 من را عصبی کرده است. باید همه ما نگران سلامت جسمی تام کروز باشیم. به هر حال ، او بازیگری است که به انجام بدلکاری های دیوانه کننده معروف است ، از جمله پروژه های دیگر مانند Top Gun: Maverick. در جریان Mission: Impossible 7 CinemaCon Panel ، کریستوفر مک کواری در مورد پرش از صخره موتورسیکلت و آنچه در ماموریت غیرممکن 8 انتظار می رود ، اظهار داشت:

تنها چیزی که من را بیشتر می ترساند ، برنامه ریزی شده برای مأموریت 8.

کریستوفر مک کواری اساساً به این معناست که طبق سنت ، بدلکاری ها در Mission: Impossible 8. بسیار وحشیانه تر خواهد بود. TOM Cruise بسیاری از بدلکاری های خطرناک را انجام داده است ، و شیرین کاری موتورسیکلت به نسلی طولانی از تشدید پیوستن شرایط خطرناکی که تام کروز در آن قرار می دهد. کروز بی امان است و ظاهراً برای هر چیزی آماده است اگر به نفع فیلم باشد. در مأموریت: غیرممکن – Fallout ، کروز سکانس میانی اکشن پای خود را شکست و به کار خود ادامه داد و در نهایت از مصدومیت او برای بهتر شدن فیلم استفاده کردند.

امیدواریم کریستوفر مک کواری مراقب باشد ستاره او به این دلیل است که آنها واقعاً از مرزهای فیلمسازی اکشن عبور می کنند. تام کروز در مورد چگونگی اشتباه همه چیز در مورد موتورسیکلت خود صحبت کرده است ، و این کاملا وحشتناک به نظر می رسد. تصاویر پشت صحنه نمایش داده شده در CinemaCon از موتورسیکلت برخی از حقایق دیوانه کننده را آشکار کرده است و ما را برای آینده آینده هیجان زده کرده است.

هایلی اتول قرار است به تام کروز و خدمه آن بپیوندد ماموریت: غیر ممکن 7 ، اضافه کردن یک مجری بزرگ دیگر در ترکیب که اوضاع را برای اتان هانت و تیمش متزلزل می کند. ربکا فرگوسن با ارسال یک پست شیرین تأیید کرد که فیلمبرداری خود را به پایان رسانده است و نشان می دهد که MI7 با وجود همه تاخیرها در برنامه است. اینطور شروع می شود که انگار فیلم در حال اکران است و انتظار مطمئناً ارزشش را خواهد داشت.

سال 2022 در حال تبدیل شدن به یک سال سینمایی فوق العاده با اکران های بزرگ متعدد و ماموریت: غیر ممکن است 7 بدون شک مورد انتظارترین فیلم سال آینده است. زمان زیادی برای بازبینی حق رای و ماموریت غیرممکن وجود دارد و در مورد انجام ترفندهای خطرناک تام کروز شگفت زده می شوید.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *