پس از مرد عنکبوتی: دور از خانه ، جیک جیلنهال به فیلم کمیک دیگری پیوست

در سال 2019 ، سالها پس از اینکه فرصت بازی در نقش مرد عنکبوتی و بتمن را از دست داد ، جیک جیلنهال سرانجام اولین فیلم کمیک خود را در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه ، که در آن نقش کوئنتین بک ، معروف به Mysterio را بازی کرد ، آغاز کرد. در حالی که باید منتظر ماند و دید آیا شخصیت شرور جیلنهال واقعاً در دنیای سینمایی مارول مرده است یا با انتقام در مرد عنکبوتی: راهی به خانه برنمی گردد ، این بازیگر قبلاً کتاب کمیک دیگری را ردیف کرده است. فیلم سینما. و همراه با وظایف بازیگری سنتی خود ، جیلنهال نیز پشت صحنه این پروژه کار خواهد کرد.

جیک جیلنهال برای تهیه و بازی در فیلم Oblivion Song ، اقتباسی از فیلم کمیک با همین نام ، قرارداد امضا کرده است. مجموعه ای از خالق مردگان متحرک و شکست ناپذیر روبرت کرکمن و هنرمند لورنزو د فلیچی. برای کسانی که با مجموعه Comics Image آشنا نیستند ، Oblivion Song در واقعیتی رخ می دهد که یک دهه پیش ، بخشی از فیلادلفیا ، به همراه 300000 شهروند آن ، در رویدادی به نام Oblivion گم شده بودند. دولت سعی کرد این افراد را نجات دهد ، اما سرانجام تسلیم شد ، اما هر روز ، فردی به نام نیتان کول تلاش می کند تا کسانی را که هنوز در این جهنم آخرالزمانی زندگی می کنند پیدا کند.

در حالی که فیلم آهنگ فراموشی هنوز کارگردانی در کار نیست ، جیک جیلنهال از طریق بنر فیلم Nine Stories خود با ریوا مارکر تولید خواهد کرد ، در حالی که در Skybound Entertainment ، رابرت کرکمن در کنار دیوید آلپرت ، برایان فورست و شان فورست تهیه کنندگی خواهد کرد. برایان الیور و بردلی فیشر نیز تهیه کنندگی خود را از طریق New Republic Entertainment انجام می دهند که حقوق فیلم Oblivion Song را انتخاب کرده است. این اولین ورودی در اولین معامله بین New Republic و Nine Stories است. در اینجا آنچه مارکر در مورد پیشرفت آهنگ Oblivion (از طریق مهلت) می گوید:

ما از همکاری با New Republic و Skybound در سریالهای فوق العاده جذاب روبرت کرکمن بسیار هیجان زده ایم. وقتی با یک رویداد فاجعه بار روبرو می شویم که برای همیشه زندگی ما را تغییر می دهد ، چه چیزی را برای نجات انتخاب می کنیم؟ همانطور که کرکمن با The Walking Dead و Invincible ، در آهنگ فراموشی ، پتانسیل یک فرنچایز را که عمیقاً سرگرم کننده است ایجاد کرد و فرصتی مناسب برای کشف سوالات بزرگی است که در سطح جهانی به آن توجه می کنیم.

این نشان می دهد که یکی دیگر از ویژگی های رابرت کرکمن در لایو اکشن اقتباس شده است ، اگرچه بر خلاف The Walking Dead ، Invincible و Outcast ، ما آهنگ Oblivion را به عنوان یک فیلم زنده می بینیم تا در تلویزیون. کرکمن در بیانیه خود خاطرنشان کرد که او و تیمش نمی توانند منتظر دیدن جیک جیلنهال باشند. این شخصیت را در صفحه نمایش بزرگ زنده می کند. برای مدت طولانی پاسخ داده نمی شود ، اما حداقل این به جیلنهال این شانس را می دهد که دامنه خود را در عرصه فیلم های کمیک فراتر از سری فیلم های مرد عنکبوتی گسترش دهد.

جیک جیلنهال می تواند در مرحله بعد در فیلم Netflix The Guilty به کارگردانی آنتوان فوکوا دیده می شود که در 24 سپتامبر نمایش داده می شود. پس از آن ، جیلنهال در آمبولانس مایکل بی بازی می کند که در 18 فوریه 2022 افتتاح می شود ، اما از آنجا که بازیگر به پروژه ها نیز وابسته است مانند The Division ، گفتن اینکه چه زمانی او روی آهنگ Oblivion Song شروع به کار می کند ، سخت است. در هر صورت ، ما با نحوه بروزرسانی بیشتر با به روزرسانی های بیشتر ، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و داستانهای Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *