پس از فاش شدن هزینه های گران قیمت دیزنی برای هتل جنگ ستارگان جدید ، Universal Orlando پاسخ سرگرم کننده ای خشن دارد

از زمان ظهور رسانه های اجتماعی ، مارک ها به طور فزاینده ای روشهای منحصر به فردی برای برقراری ارتباط با مشتریان خود پیدا کرده اند. برخی به طور مستقیم با طرفداران ارتباط برقرار می کنند ، برخی از قدرت الگوهای میمی استفاده می کنند و برخی در ترولینگ خوش اخلاق رقبای خود شرکت می کنند. این دقیقاً همان کاری است که استودیو یونیورسال پس از فاش شدن هزینه (بسیار گران) هتل جدید خود در جنگ ستارگان انجام داد – و این شرکت حتی موفق شد یک بازگشت طلایی به یک لحظه طلایی دیگر در رسانه های اجتماعی را نیز شامل شود.

ارائه تجربه برای Galactic Starcruiser دیزنی به همان راحتی که احتمالاً شرکت دوست داشت ، نبود. پس از فاش شدن بسته های قیمت برای اقامتگاه های جدید با موضوع جنگ ستارگان ، پاسخ طرفداران آنلاین دقیقاً مشتاق نبود. و تیم دیزنی احتمالاً پیش بینی نمی کرد که یکی از بزرگترین رقبای خود در فرصتی دست به کار شود اما این دقیقاً همان کاری است که حساب رسمی توییتر Universal Studios Orlando Resort انجام داد:

به این فکر کنید که چقدر پول می توانید با این نوع پول خریداری کنید. ؟؟؟؟

می توان گفت که تیم رسانه های اجتماعی Universal Studios بر هنر زیرتوییت تسلط دارد. در حالی که این توییت به طور مستقیم به ناراحتی که در توییتر در مورد Galactic Starcruiser اتفاق می افتد اشاره نمی کند ، زمان بندی (و این واقعیت که از حساب این اقامتگاه آمده است) روشن می کند که شرکت به چه چیزی اشاره می کند.

اگر اخیراً توییت های Universal Studios را دنبال نکرده اید ، ممکن است اشاره به churros کمی گیج کننده باشد. اما این در واقع اشاره به یک شوخی داخلی حدود یک ساله در بین طرفداران پارک بود که پس از شروع ساخت جزایر ماجراجویی VelociCoaster آغاز شد. پس از گشتن طرفداران در مورد آنچه در منطقه ساخت و ساز اتفاق می افتد ، یکی به این نتیجه رسید که پارک در حال ساخت یک غرفه کوررو است. تیم رسانه های اجتماعی جوک churro را پذیرفت و طرفداران آن را خوردند. و کل ماجرا وقتی باز شد که VelicoCoaster باز شد ، همراه با یک ایستگاه churro در نزدیکی آن.

متأسفانه ، مدیران رسانه های اجتماعی دیزنی ممکن است برای تبدیل وضعیت Galactic Starcruiser به یک حس سخت تر کار کنند. -لحظه خوب با این حال ، این شرکت هنوز در مراحل اولیه برای ارائه تجربه است ، بنابراین زمان زیادی برای پیشرفت و کمک به طرفداران برای سوار شدن وجود دارد.

خود هتل دارای قیمت فوق العاده ای است ، اما هنوز هم ممکن است تبدیل به یک بخش مهمی از تجربه دیزنی برای طرفداران جنگ ستارگان. وقتی جزئیات مربوط به محل اقامت مشخص شد ، مشخص شد که هتل های معمولی دوست ندارند و مهمانانی که در آنجا اقامت می کنند این شانس را دارند که داستان جنگ ستارگان خود را زندگی کنند.

در آن به هر حال ، به گونه ای طراحی شده است که به تنهایی مانند یک جاذبه باشد و نه فقط مکانی که در آن طرفداران می توانند پس از یک روز طولانی در پارک ، شب را تصادف کنند. با صرف غذا و اقامت در بسته Galactic Starcruiser ، ممکن است برای طرفداران سرسخت ارزش این قیمت را داشته باشد-حتی اگر در منو هیچ گونه تقلبی وجود نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *