پس از بحث و جدل HBO Max ، برادران وارنر برای فیلم های 2022 خود با AMC معامله عمده ای انجام داد

در پایان سال 2020 ، برادران وارنر اعلام کرد که همه فیلم های آنها همزمان در سینماها و در سرویس پخش جدید HBO Max اکران می شوند. نتایج از آن زمان تا کنون با فیلمسازانی مانند دنیس ویلنوو و کریستوفر نولان که دیدگاه خود را در مورد این حرکت پنهان نمی کنند و بحث های مداوم در مورد سرقت سرویس های دیجیتالی از تماشاگران از سینما ، پنهان نیست. برنامه توزیع برنامه ریزی شده است تا پایان ماه دسامبر ادامه یابد ، دوره ای که شامل انتشار ماتریکس بدون عنوان 4 می شود ، اما به لطف توافق جدید بین استودیو و تئاتر AMC ، می دانیم که طولانی نخواهد شد تا سال 2022. هیچ وقت برنامه استودیو برای ادامه اکران روزانه خود در سینماها و HBO Max پس از سال 2021 نبود ، اما این اولین حرکتی است که آنها انجام داده اند تا نشان دهد اوضاع تا پایان دسامبر تغییر خواهد کرد.

در حالی که این معامله ای است که مطمئناً مدتی است بین WB و بزرگترین زنجیره سینمای جهان در حال انجام است ، سخت است که اهمیت آن را پس از تعطیلات آخر هفته که جیمز گان شاهد آن بود ، نپذیرفت. گروه خودکشی در گیشه عملکرد ضعیفی داشت. همانطور که در ستون یکشنبه خود اشاره کردم ، فروش بلیط افسرده احتمالاً نتیجه افزایش تعداد COVID-19 است که بر رفتار مصرف کنندگان تأثیر می گذارد. با افزایش نگرانی ها در مورد نوع دلتا در سراسر کشور ، می توان تصور کرد افرادی که برای دیدن فیلم پرفروش DC با رتبه R در سینماها رفته اند ، تماشای آن را از طریق HBO Max انتخاب کرده اند.

در همین حال ، برادران وارنر آمار ترافیک یا مشترکین مربوط به انتشار The Suicide Squad را در سرویس استریم منتشر نکرده است ، اما استودیو گفته است که این فیلم دومین بهترین آخر هفته دیجیتال افتتاحیه از تابلوی 2021 تا کنون داشته است.

در مورد قرارداد جدید با سینماهای AMC ، ممکن است جزئیاتی برای شما که به دنبال تحولات این بخش از صنعت هستید ، آشنا به نظر برسد. در ماه فوریه بود که پارامونت اعلام کرد همه عناوین آینده خود را به عنوان یک بیوه اختصاصی 45 روزه در سینماها دریافت می کند تا قبل از پخش در Paramount+در دسترس قرار گیرد ، و اکنون برادران وارنر اساساً با آن مطابقت داشته است. و در حالی که یک ماه و نیم مدت زمان زیادی برای نمایش فیلم بر روی صفحه نمایش بزرگ نیست ، مطمئناً افزایش قابل توجهی نسبت به قرارداد 17 روزه ای که AMC با Universal Pictures در ماه های ابتدایی انجام داد ، است. همه گیر.

برادران وارنر که اولین بار برای سال 2022 اکران شد ، فیلم سینمایی خیابان در حال توسعه است که در حال حاضر قرار است در 14 ژانویه 2022 به سینماها برسد – بنابراین ما در ادامه نحوه عملکرد این سیستم را خواهیم فهمید.

بومی NJ که LA را خانه می نامد ؛ در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *