پسر پیرس برازنان دقیقاً شبیه او است ، من تعجب می کنم اگر او می خواهد نقش جیمز باند را بازی کند

تا حدی می توان انتظار داشت که کودکان برخی از ویژگی های اصلی والدین خود را به عهده بگیرند. بینی ، چشم ، استخوان گونه همه در چنگال هستند. اما گاهی اوقات ، مانند مورد پسر پیرس برازنان ، پاریس ، شباهت بسیار عجیبی است ، سوالاتی را در ذهن شما ایجاد می کند. مثلاً ، مثلاً آیا او هرگز می خواهد برای شغل قبلی پدرش به عنوان جیمز باند تست بدهد؟

متأسفانه برای بعضی ها ، پاسخ آن س questionال در آن زمان ، خیلی زیاد است اما قبل از فرو رفتن از عمق واقعیت ، ابتدا باید بررسی کنیم که چرا بسیاری از مردم به شباهت پیرس و پاریس برازنان اشاره کرده اند. برای انجام این کار ، وقت آن است که به پست اینستاگرام که Keely Shaye Brosnan ، همسر پیرس و مادر در پاریس ، با جهان به اشتراک گذاشت نگاه کنید:

پستی که توسط Keely Shaye Brosnan به اشتراک گذاشته شده است (keelyshayebrosnan )

با نگاهی به چهره جوان پاریس برازنان ، می توانید ویژگی های اصلی پدر وی را که در حال حاضر ارائه شده و از آنها حساب می شود ، مشاهده کنید. از همه قابل توجه تر ، چشمان جوان بروسنان با شدت پیرس برازنان مطابقت دارد ، به خصوص در روزهایی که او در رمینگتون استیل NBC برتری داشت. طرفدارانی که به سمت نظرات می روند اجازه نمی دهند این واقعیت مورد توجه قرار نگیرد. ما چندین واکنش شدید را تجربه خواهیم کرد ، شروع می کنیم با این مرجع تصادفی با مضمون آستین پاور:

او به نظر می رسد من کوچک پدرم است!

دیگران انتخاب می کنند شباهت های بصری پاریس برازنان و پیرس برازنان به همان اندازه حیرت زده شده اند. اگر نظرات بعدی نشانه ای باشد ، به نظر می رسد فرصت خوبی برای سردرگمی پدر و پسر وجود دارد. در انتهای سبک تر ، کسی کاملاً می داند که به کدام بروسان نگاه می کند نظر زیر را پرداخت:

پیرسن doppelgänger.

سپس این پیرس برازنان است هوادار ، که کاملاً با عکس پسرش کیلی شای بروزنان کنار گذاشته شد. به حدی که آنها اشتباه نکرده اند که روزهای هفته را با هم مخلوط می کنند. این چیز خوبی است که پاریس بروسنان به عنوان جیمز باند مورد علاقه قرار نمی گرفت ، زیرا ممکن بود نظر بعدی ما را برای بیشتر حلقه ها پرتاب کند:

چه؟ فکر کردم این یک بازگرداندن پیرس است !!!

بنابراین ما می دانیم که پاریس بروسنان قاتل پدرش به نظر می رسد ، اما چرا او کاندیدای جیمز باند نیست؟ خوب ، پاریس در مصاحبه اخیر خود با V-Man خاطرنشان کرد که مد و هنر از بزرگترین علاقه های او در زندگی هستند و حتی او از سایر هنرمندان جوان نیز حمایت کرده است. اگرچه به آینده نگاه می کند ، بروسنان مدرسه سینمایی فارغ التحصیل را به صف کرده است ، بنابراین اگر این کار را انجام دهد ، خیلی از تجارت خانوادگی فیلم سازی دور نخواهد بود.

تعجب آور نیست اگر یک استخر شرط بندی 007 شروع شود ، بعد از همه بازخوردهایی که طرفداران در مورد شباهت پاریس برازنان به پیرس برازنان داده اند. در دنیایی که deepfakes فقط می تواند شما را تاکنون ببرد ، پتانسیل پاریس برای بازی در نقش جیمز باند آینده یک سناریوی جذاب خواهد بود. این امر خصوصاً اگر حق رای دادن به تصویری کشنده ، اما حیله گرانه پدرش در دوران تصدی خود مشهور شود ، بسیار نزدیک خواهد شد. نمونه کارها ، یک نفس بکشید. در حال حاضر ، جوان حیرت انگیز تهدیدی ایجاد نمی کند و شکار جانشین Daniel Craig پس از No Time To Die هنوز ادامه دارد. گرچه حق امتیاز 007 بر اساس اصول اساسی ساخته شده است ، و یکی از آنها هرگز نگوییم هرگز ، زیرا آینده همیشه برای برخی از لرزش ها و / یا تکان دهنده ها باز است.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *