پروفسور Shazad Latif در مورد اینکه چرا نقش داعش او لازم است ، علیرغم هر خطری واقع بینانه باشد

مشخصات تیمور بکامبتوف یکی از مواردی است که باید در سال 2021 مشاهده شود ، بیشتر به دلیل داستان پردازی مبتکرانه و داستان واقعی ناخوشایند برخورد روزنامه نگاری که با یک استخدام کننده داعش رابطه برقرار می کند تا تلاش کند دلیل اینکه چرا زنان اروپایی پنهان می شود برای پیوستن به سازمان تروریستی فرار کرده اند. همه اینها موارد بسیار سنگینی است ، و ستاره پروفایل شازاد لطیف اخیراً توضیح داد که چرا این پروژه انتخاب کرد تا آنجا که ممکن است واقع بینانه باشد.

نمایه داستانی است که شازاد لطیف ، بازیگر عضو داعش ، بیله در فیلم ، به راحتی آن را برداشت روشن است ، اگرچه در ابتدا با کمی نگرانی. من با لطیف صحبت کردم که آیا او هیچ گونه سوings تصور در مورد بازی در نقش یک تروریست در پروفایل دارد یا خیر ، و این بازیگر اعتراف کرد در حالی که ابتدا درگیری وجود داشت ، او در نهایت در فیلم ، پیش فرض و نحوه بازی آن در صفحه نمایش فروخته شد.

البته ، بله. بدیهی است که نگرانی های کمی وجود داشت ، اما شما می دانید که من فقط می خواستم به تیمور [بکامامبتوف] اعتماد کنم که نابغه است. شما فقط به خود اعتماد کرده و امیدوارید که او این کار را به روش صحیح انجام دهد. و ، می دانید ، ویژگی داستانی که ما می گفتیم بیشتر مربوط به داستان عشق بین واقعیتی بود که برای آنا ارل اتفاق افتاد و ما می توانستیم مکالمات آنها را در اسکایپ ، در صفحه [فیس بوک] مشاهده کنیم. بنابراین تصور دیگری از تروریست نبود ، این یک داستان عاشقانه بسیار خاص بود. این همان تمرکزی بود که می خواستم به آن بدهم.

بیلل از Shazad Latif رابطه بسیار پیچیده ای با فیلم Amy از والن کین دارد که مانند داستان واقعی روزنامه نگاری است که به عنوان یک مسلمان تازه مسلمان شده به دنبال به داعش بپیوندید. گفتگوها براساس مکالمات واقعی اسکایپ و پیام های رد و بدل شده بین یک استخدام کننده تروریست و روزنامه نگار واقعی ، آنا ارلل است که تا به امروز تحت حفاظت پلیس باقی مانده است. علیه داعش ، که در پروفایل نیست. من با شازاد لطیف در مورد هرگونه ترس از انتقام جویی از داعش صحبت کردم ، اما او خاطر نشان کرد که گاهی اوقات خطر روایت یک داستان دقیق وجود دارد.

من فکر می کنم به عنوان یک هنرمند شما فقط مجبور هستید – اگر ما این نوع ترس را داشته باشید این نوعی چیز است که در آن باید کمی شجاعانه باشد ، جایی که باید بروید ، خوب شما می دانید چه چیزی ، من باید آن را [دقیق] کنم در غیر این صورت آنچه ما درست می کنیم واقعی نیست. این چیزی واقع گرایانه و ارزشمند نخواهد بود. ساخت نسخه غیرواقعی آن فقط فایده ای ندارد و فکر نمی کنم. در حال حاضر مردم واقعاً چیزهای ترسناکی را پشت سر می گذارند که فکر می کنم حالمان خوب خواهد بود. خب من امیدوارم! [می خندد]

نمایه کاملاً از روی صفحه رایانه نمایش داده می شود ، شبیه فیلم قبلی تیمور بکامبتوف ، بدون دوست. این تجربه به معنای این بود که شازاد لطیف (که ممکن است مخاطبان از Star Trek: Discovery نیز بدانند) فیلمبردار شخصی او بود و هنگام اجرای بازیگری روی صفحه از طریق Facetime یا وب کم ، برای گرفتن عکس های مناسب تلاش می کرد. این مطمئناً تجربه ای است که مخاطبان باید درباره آن کنجکاو باشند و با پخش فیلم باید آنها را تا حد استخوان سرد کند.

مشخصات اکنون در سینماها اکران می شود. برای لیستی از فیلم های دیگر که تابستان امسال پخش می شود ، حتماً به راهنمای مفید ما مراجعه کنید و حتی ممکن است برای بازگشت به سینماها برنامه ریزی کنید.

میک تلویزیون خوب ، بلکه تلویزیون واقعیت را دوست دارد. او در جنگ ستارگان ، دی سی ، مارول و طرفدار کشتی بزرگ شده و دوست دارد بیشتر آن را بحث و تشریح کند. او بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین می نویسد و هرگز آرزو نمی کرد که در موقعیت فعلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *