پتی جنکینز ، زن شگفت انگیز 1984 ، افکار بلانت را در مورد انتشار HBO Max فیلم DC به اشتراک می گذارد

این همه گیری باعث شده استودیوهای فیلمسازی با انتشار فیلم های خود نیاز به خلاقیت داشته باشند. برای برادران وارنر ، این منجر به راه اندازی برنامه اکران روز و تاریخ شد ، به طوری که همه فیلم های 2021 آن همزمان با نمایش در سینماها به مدت 31 روز در HBO Max منتشر شد. این رویکرد برای اولین بار با Wonder Woman 1984 در دسامبر 2020 اجرا شد و در حالی که کارگردان پتی جنکینز می داند که چرا باید این کار را انجام داد ، او همچنین امیدوار است که دیگر هرگز مجبور نباشد با چنین برنامه ای روبرو شود.

پتی جنکینز در پنلی در CinemaCon روز پنجشنبه (از طریق The Wrap) اذعان کرد که قرار دادن Wonder Woman 1984 در HBO Max هنگام پخش در سینماها “بهترین انتخاب در بین مجموعه ای از انتخابهای بد در حال حاضر” از زمان شیوع کرونا بود. هنوز 19 واکسن به طور گسترده در دسترس قرار نگرفته است. فیلمساز زن شگفت انگیز 1984 ادامه داد:

تعیین این که با یک فیلم چه باید کرد سخت بود. برای من ، من آنچه را که به نظر می رسید حقیقت داشت ، یعنی این که ما نمی دانیم چه زمانی این همه گیری تحت کنترل قرار می گیرد ، تصور می کردیم و فیلم مدتی به پایان رسیده بود ، بنابراین یکی از آن فیلم های معوق بود. این برای فیلم بسیار مضر بود ، اما من فکر می کردم ، “دیگر چه کار کنیم ، دو یا سه سال دیگر منتظر بمانیم؟”

بنابراین ، از یک سو ، پتی جنکینز به خوبی می داند که برادران وارنر در موقعیت سختی قرار داشت و Wonder Woman 1984 مدتها بود که آماده رفتن بود. در آستانه فراگیر شدن COVID-19 ، برنامه این بود که آن را در 5 ژوئن 2020 به دست مردم برسانیم ، اما سپس تا 14 آگوست به تعویق افتاد و به دنبال آن تا 2 اکتبر حرکت کرد و سرانجام در شکاف روز کریسمس قرار گرفت. برادران وارنر در اواسط ماه نوامبر اعلام کرد که فیلم در HBO Max نیز قابل دسترسی است و فقط چند هفته بعد ، استودیو تصمیم گرفت همین کار را با فیلم های 2021 خود انجام دهد.

از سوی دیگر ، فقط مانند کارگردانان دیگر/همکاران برادران وارنر ، کریستوپر نولان و دنیس ویلنوو ، پتی جنکینز برای تجربه صفحه نمایش بزرگ ارزش قائل است و دیدن یکی دیگر از فیلم های او همزمان با پخش در سینماها چیزی است که او امیدوار است از آن اجتناب کند برای همیشه. او گفت که “بسیار دلخراش” است که بسیاری از مردم Wonder Woman 1984 را به جای سینما ابتدا در تلویزیون یا لپ تاپ می بینند ، سپس افزود:

نگاه کنید ، من برای تجربه تئاتر فیلم می سازم. این سندبکس من هستم. برای من خوب است اگر آن را برای بار دوم یا سوم با تلفن خود تماشا کنید ، اما من عاشق سینما شدم.

تا آنجا که برادران وارنر نگران است ، پتی جنکینز می تواند آرامش داشته باشد زیرا می داند هیچکس مجبور نیست سال آینده با این نوع رویکرد روز و روز برخورد کند. در اوایل ماه جاری ، این استودیو با AMC Theaters به ​​توافق رسید تا اطمینان حاصل کند که تمام فیلم های 2022 آن به مدت 45 روز به طور انحصاری در سینماها پخش می شوند ، که به نظر می رسد این امر به معیار جدید پنجره تئاتر تبدیل شده است. در مورد زن شگفت انگیز 1984 ، به دلیل شرایط بسیار سختی که در آن اکران شد ، این دنباله تنها 166.5 میلیون دلار در سراسر جهان با بودجه 200 میلیون دلاری به دست آورد و با استقبال متفاوت منتقدان روبرو شد.

خوشبختانه برای طرفداران Gal Gadotâ زن شگفت انگیز ، پتی جنکینز برای ساخت فیلم Wonder Woman 3 امضا کرده است و همچنین تهیه کننده یک اسپین آف آمازونی است که به رویدادهای بین زن شگفت انگیز 1984 و سه کوئل آینده مرتبط می شود. در جاهای دیگر سینما ، جنکینز در حال کار بر روی فیلم Star Wars Rogue Squadron است که در 22 دسامبر 2023 اکران می شود.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who افسانه او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *