پتیشن از Disney World می خواهد که یک ملت جدید به نمایشگاه جهانی Epcot اضافه کند

Epcot به دلیل طراحی اولیه خود به عنوان یک نمایشگاه دائمی جهان ، همیشه در بین پارک های موضوعی منحصر به فرد بوده است. و در حالی که پارک در طول سالها تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است ، بسیاری از آن طراحی اولیه هنوز وجود دارد. اول از همه ما بخش جهانی نمایشگاه پارک را داریم ، 11 غرفه که به 11 ملت مختلف جهان اختصاص داده شده است. هر غرفه دارای مغازه ها ، نمایشگاه ها ، رستوران ها و جاذبه هایی است که به چشم انداز فرهنگ های مختلف جهان کمک می کند. و در حالی که ملل نمایشگاه جهانی نمایانگر بخش متفاوتی از جهان هستند ، جای بیشتری برای ایجاد غرفه ها برای افزودن ملل بیشتر وجود دارد. و یکی از سازمان ها در تلاش است تا از طریق طوماری از دیزنی ورلد درخواست کند یونان را به ویترین جهان اضافه کند. راه هایی که گروه برای انجام این کار انتخاب کرده است ، اجرای یک طومار آنلاین است که از Disney World می خواهد یونان را به نمایشگاه جهانی Epcot اضافه کند. این وب سایت همچنین دارای استدلالی است که چرا یونان باید اضافه شود. نکات قانع کننده ای برای اطمینان وجود دارد. به هر حال یونان “مهد تمدن” محسوب می شود و بسیاری از جنبه های فرهنگ غربی را می توان در تاریخ یونان جستجو کرد. علاوه بر این ، و احتمالاً مهمتر ، غذاهای یونانی بسیار منحصر به فرد و خوشمزه هستند و در حالی که غرفه یونانی معمولاً بخشی از جشنواره بین المللی غذا و شراب Epcot است ، خوب است که بتوانید در طول سال ژیروس بخورید. این فقط می تواند بهترین غذای پارک موضوعی در دیزنی ورلد را بهبود بخشد.

همچنین این واقعیت وجود دارد که دیزنی قبلاً یک فیلم متحرک هرکول ساخته است ، و بنابراین در حال حاضر یک موضوع اصلی برای جاذبه ای در داخل وجود دارد. غرفه یونان می توانیم سوار شویم یا نمایش بدهیم ، شاید در آمفی تئاتر سنتی ، و با هرکول و مگرا ملاقات و خوشامدگویی داشته باشیم.

مطمئناً یونان بدترین ایده برای غرفه جدید نمایشگاه جهانی نیست ، اما همچنین این تنها موردی نیست که طی سالهای پس از افتتاح Epcot پیشنهاد شده و حتی برای آن لابی شده است. غرفه های اختصاص داده شده به اسرائیل ، اسپانیا و آفریقای استوایی در واقع توسط دیزنی ورلد در گذشته به عنوان غرفه هایی که قرار بود اتفاق بیفتد تبلیغ می شد. دو مورد اول هرگز تحقق نیافتند ، سومی هرگز از یک مغازه کوچک شیرینی فروشی عبور نکرد. در سال 2002 یک راه برای دیزنی وجود داشت تا یک غرفه به کره جنوبی بدهد ، اما به نظر می رسید که بسیار شبیه به غرفه های ژاپن و چین است. مدتهاست که شایعه شده است که یک غرفه برزیل به نمایشگاه جهانی می آید ، اما هرگز به طور رسمی اعلام نشده است.

در حالی که این دادخواست ، که به سمت 3000 امضا می رود ، ممکن است توسط Disney World مورد توجه قرار گیرد ، به احتمال زیاد به حمایت های بیشتری در واقع اتفاق می افتد ، به ویژه حمایت مالی. یکی دیگر از دلایلی که گفته می شود دیزنی ورلد به غرفه کره جنوبی نه گفته است این بود که تصمیم گرفته شد با افزودن آن تعداد بیشتری از مردم وارد این پارک نشوند. البته گردشگری خون حیات دنیای دیزنی و گردشگری بین المللی است. افزودن یک غرفه باید به نحوی هزینه خود را بپردازد و این کار ، به طور بالقوه ، با فروش بلیط بیشتر انجام می شود.

راه دیگری که یک غرفه جدید می تواند اتفاق بیفتد این است که ملت میزبان هزینه آن را بپردازد. در حالی که همه غرفه های Epcot توسط کشورهایی که نمایندگی می کنند یارانه نگرفتند ، بسیاری از آنها در ابتدای راه اندازی و چندین سال بعد بودند. این بدان معناست که سرمایه گذاری مالی دیزنی بسیار کمتر بوده و غرفه را برای پارک موضوعی سودآورتر کرده است. یک سازمان علاقه مند به فرهنگ یونانی که مایل است این غرفه را ببیند ، یک چیز است ، اما اگر از طرف ملت واقعی یونان خریداری شود ، احتمالاً برای دیزنی هیجان انگیزتر خواهد بود.

هیچ موردی وجود نداشته است ملت جدیدی از سال 1988 به World Showcase اضافه شد و فضای لازم برای انجام این کار وجود دارد ، بنابراین زمان آن فرا رسیده است که Disney World حداقل یک ملت جدید ، اگر نه بیشتر ، اضافه کند. آیا دوست دارید یونان به نمایشگاه جهانی اضافه شود یا غرفه دیگری مناسب تر خواهد بود؟ در نظرسنجی زیر با ما در میان بگذارید. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *