پایان پروژه: آنچه مگی کیو بیشتر در صحنه نهایی خود با مایکل کیتون دوست دارد

موارد زیر حاوی اسپویل هایی برای پایان فیلم The Protegà © است. با این حال ، دو روش وجود دارد که فیلم کاملاً منحصر به فرد است. یکی این است که شخصیت اصلی یک زن آسیایی است ، با بازی مگی کیو. دیگری نحوه پایان فیلم است. این پایانی دارد که اغلب اوقات نمی بینیم و شاید با توجه به اینکه شخصیت اصلی فیلم یک زن است ، انتظار آن را نداریم. و به همین دلیل است که مگی کیو پایان فیلم را خیلی دوست دارد.

در حالی که The Protà © g certainly مطمئناً ابتدا یک فیلم اکشن است ، فیلم چیزی در خود دارد که می توان آن را عنصر عاشقانه نامید. این ساده سازی بیش از حد است ، اما در پایان فیلم ، آنا از مگی کیو مجبور می شود بین زندگی ای که تا به امروز زندگی کرده است ، و رامبراند ، با بازی مایکل کیتون ، با خانه ای رابطه ای را ایجاد کند. در فیلم دیگری انتظار دارید زن مرد را انتخاب کند ، اما آنا اینطور نیست. همانطور که مگی کیو به USA Today توضیح داد …

چیزی که من در پایان دوست داشتم این است که مانند بسیاری از فیلم ها نیست که در آن می بینید زن به طور مداوم عاشق می شود. با پایان ، آنا می گوید: “من در واقعیت زندگی می کنم. من دنیایی را می شناسم که می توانم در آن زندگی کنم. این دنیایی نیست که شامل شما شود. ‘ نمی دانم آیا تا به حال دیده ام که زنی (روی صفحه) آن را در آن حالت پویا گفته باشد. صحنه آخر آنا و رامبراند را می بیند که اسلحه ها را روی یکدیگر گرفته اند. او سعی می کند او را متقاعد کند که نیازی به زندگی در این راه ندارد. تماشاگران فقط فلاش اسلحه را می بینند ، مطمئن نیستند که دقیقاً چه کسی شلیک کرده و نتیجه چه بوده است. یک لحظه ؛ بعداً ، آنا به تنهایی از ساختمان خارج می شود.

در حالی که پایان بخشیدن به ابهام می پردازد ، دنباله هایی وجود دارد که باید در نظر گرفت ، از این گذشته ، برداشت اولیه این است که آنا رامبراند را کشته است. او هر کس دیگری را که مانع از این کار شده بود ، کشته است ، و بنابراین باور این که او حاضر است این کار را انجام دهد ، علی رغم آنچه در نهایت در مورد آن مرد فکر می کرد ، کاملاً دشوار نیست.

آنچه روشن است این است که که هیچ خوشبختانه برای این رابطه وجود ندارد. همانطور که مگی کیو می گوید ، شخصیت او واقعیت موقعیت را می بیند و می داند که احساساتش هر چه باشد ، نمی تواند به سادگی هر کاری را که می خواهد انجام دهد. با توجه به اینکه ما به ندرت زنان را در خط مقدم فیلم هایی از این دست می بینیم ، بسیار کمتر دیده می شود که آن زن چنین رفتاری داشته باشد. بنابراین اغلب داستانهایی که توسط زنان هدایت می شود ابتدا در مورد عاشقانه است ، و در حالی که در یک عاشقانه کوچک اشکالی وجود ندارد ، خوب است که گاهی اوقات چیز دیگری را ببینید و آن را با هم مخلوط کنید. و مورخ دیزنی آماتور. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *