پایان دادن به دختر شیرین: چرا آن لحظه بزرگ باعث می شود فیلم جیسون موموآ اینقدر عالی شود

هشدار! موارد زیر شامل SPOILERS برای فیلم جیسون موموآ Netflix’s Sweet Girl است. با احتیاط ادامه دهید.

دختر شیرین Netflix مخاطبان زیادی دارد و در صدر لیست محبوبیت سرویس پخش قرار دارد. پس از تماشای فیلم Jason Momoa و Isabela Merced در آخر هفته ، می توانم هیاهو را کاملاً درک کنم. یک هیجان بزرگ این فیلم به دلیل یک لحظه بزرگ رخ می دهد ، که باعث می شود بیننده در همه چیزهایی که قبلاً دیده اند تجدید نظر کند.

برای هر کسی که می خواند دختر شیرین را ندیده است ، توجه کنید ، این مقاله عمیقاً در طرح اصلی صحبت می کند جزئیات. این لحظه یک خراب کننده بزرگ در فیلم است ، بنابراین بهتر است ابتدا فیلم را تماشا کنید. برای کسانی که فیلم را دیده اند ، بیایید در مورد آن پیچ و تاب بزرگ صحبت کنیم و اینکه چرا برخی از لحظات ضعیف تر دختر شیرین را برجسته می کند.

دختر شیرین به عنوان داستانی درباره ری کوپر و دخترش راشل ، با ری شروع شد. تلاش برای فاش کردن توطئه ای که منجر به بیرون کشیدن داروی سرطان عمومی از بازار شد. او از توطئه به لطف یک روزنامه نگار مطلع شد ، اما در جریان برخورد ، ری تقریباً توسط یک قاتل که توسط یک گروه ناشناس استخدام شده بود ، کشته می شود ، احتمالاً برای خاموش کردن داستان. دو سال بعد ، ری به دنبال انتقام دقیق از رئیس شرکت Biopharma بود ، زیرا اقدامات وی منجر به مرگ همسرش و همچنین تلاش برای مرگ وی شد. بسیار بالاتر از Biopharma می رود. ما همچنین می آموزیم که ری کوپر واقعاً پس از اقدام به قاتل در قتل جان خود را از دست داده است و این در واقع راشل است که به دنبال انتقام از همه بازیگران اصلی دخیل در توطئه Biopharma است. همه کارهایی که ری در فیلم انجام داد ، در واقع توسط راشل انجام شد و به نظر می رسید که شخصیتی که در واقع راشل بود ، ناخودآگاه خودش با خودش در حال بحث و جدل بود. یکسان. علاوه بر این ، بسیاری از کارها را انجام می دهد که فیلم های اکشن مانند دختر شیرین نمی توانند به طور موثری از آنها استفاده کنند. شاید مهمتر از همه ، این کار را به گونه ای انجام دهد که مخاطب را عصبانی نکند ، که مطمئناً با توجه به اندازه بزرگ پیچ و تاب این احتمال وجود دارد. برخی از الاغ و برخی از نام. اشتباه نکنید ، اگر موموآ در کمتر از 30 دقیقه فیلم بمیرد و ما ببینیم راشل از آنجا به بعد کنترل فیلم را در دست دارد ، من با بازاریابی این فیلم احساس گمراهی می کردم. خوشبختانه ، دختر شیرین راهی پیدا کرد که بتواند در یک پیچ و تاب جذاب قرار بگیرد ، اما همچنین از تماشاچیانی که برای دیدن موموآ بهترین کار را انجام می دهند ، رضایت بخشید. در سکانس های اکشن تنها پس از افشای بزرگ که ری در کل مدت زمان راشل بوده است ، این تغییر شکل می گیرد. اعتبار کامل ایزابلا مرسد نیز به خاطر ایفای آن در صحنه های اکشن در زمان مناسب است ، زیرا او همانند موموآ بی رحمانه عمل می کند.

دختر شیرین در نهایت فیلمی را ارائه کرد که مقدار زیادی ستاره ای که وعده داده بود ، اما همچنین پیچ و تاب و بستری برای ایزابلا مرسد برای نشان دادن مهارت های خود به عنوان یک ستاره اکشن به شکلی که دورا و شهر گمشده طلا ممکن است اجازه آن را نداده باشند. به عنوان یک موضوع غیر مرتبط ، مرسد در فیلم Dora The Explorer نیز شگفت انگیز بود و کسانی که در Sweet Girl او را دوست داشتند نیز باید آن را تماشا کنند. در دقایق منتهی به صحنه پشت بام ، قبل از آن اصلا به آن فکر نکرده بودم. فکر می کنم ، چه قصد فیلمسازان بوده است یا نه ، من در ابتدای فیلم بیشتر به برخی از واژه های واضح تر گوش دادم که به طور کامل من را از هرگونه نشانه واضح مرگ ری کوپر در حادثه چاقو دور کرد.

به عنوان مثال ، این واقعیت را در نظر بگیرید که دیانا مورگان از امی برنمن در اوایل فیلم به صورت آشکار به عنوان نیرویی علیه BioPharma ظاهر شد. درست مانند فیلم ماموریت: غیرممکن و بسیاری دیگر از فیلم های اکشن ، شخصی که به طور شفاف برای خوب کار می کند در واقع مرد بدی است که همه چیز را کنترل می کند. من آنقدر متمرکز بودم که کفش روی دیانا مورگان بریزد ، من احساس می کنم که مطمئناً بر توانایی من در دیدن پیچ بزرگ تأثیر گذاشته است.

علاوه بر این ، می گویم این واقعیت که جیسون موموآ بدیهی است قهرمان اکشن در دختر شیرین این ایده را نیز پنهان می کند که در اثر اول کاملاً مضحک بر اثر زخم هایش خواهد مرد. مطمئناً ، موموآ از خال دروگو در بازی تاج و تخت خارج می شود و علیه او کار می کند ، اما بیشتر اوقات او به جای لگد زدن به الاغ ، الاغ را لگد می زند و نام می برد. شخصیت های دختر جوان به طور معمول ستاره فیلم های اکشن نیستند ، بنابراین بازهم براندازی کلیشه های فیلم اکشن این فیلم را برای من یک درمان واقعی کرد.

من اینجا نمی نشینم و نمی گویم دختر شیرین بود بهترین فیلمی که در سال 2021 دیدم ، اما کاملاً می گویم این فیلمی بود که ارزش وقت من را داشت و فیلمهای اکشن دیگری می توانند از آن درس بگیرند. جیسون موموآ ، ایزابلا مرسد و بقیه خدمه Sweet Girl سزاوار همه ستایش هایی هستند که از آنها شده است. به علاوه ، احتمال ادامه فیلم Sweet Girl وجود دارد ، اگرچه من فقط این را می گویم زیرا راحیل بدون هیچ گونه مجازاتی از جنایات خود دور شد. من مطمئن نیستم که او پس از دستگیری دیانا مورگان نیاز به انتقام داشته باشد ، اما شرط می بندم که هیچ کمبودی از شرکت های فاسد نیاز به مجازات ندارد.

دختر شیرین در حال حاضر برای پخش در Netflix در دسترس است. سال 2021 سال خوبی برای فیلم ها بود و هنوز چند فیلم خوب و قابل توجه در راه است. با راهنمای اکران فیلم ما در سال 2021 مطمئن شوید که از ماه به ماه در جریان هستید تا بتوانید بفهمید در آینده چه چیزی را باید تماشا کنید!

میک از تلویزیون خوب و همچنین تلویزیون واقعیت خوشش می آید. او در جنگ ستارگان ، دی سی ، مارول و حرفه ای کشتی بزرگ شد و دوست دارد بیشتر آن را مورد بحث و تجزیه قرار دهد. او بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین می نویسد و هرگز فکر نمی کرد که در موقعیتی باشد که امروز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *