پاسخ ویلم دافو به مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای شایعات خانه درباره گرین گابلین وجود ندارد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

شخصیت های شرور مرد عنکبوتی از وحشتناک ترین افراد در مارول مارول هستند. البته یکی از مورد احترام ترین و ترسناک ترین دشمنان ، جن گوبلین روان پریش بوده است. برای اکثر طرفداران مرد عنکبوتی ، بازی ویلم دافو در فیلم اصلی مرد عنکبوتی ، هر اونس روح و جوهر شخصیت را به تصویر کشید. با حضور مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه در شایعات چندجهانی وجود ندارد ، تماشاگران سینما به دنبال این هستند که ببینند گرین گابلین دافو ظاهر می شود یا خیر. این ایده با مشارکت دکتر اختاپوس آلفرد مولینا و الکترو جیمی فاکس بیشتر توسعه یافته است. پس از ماه ها شایعه ، سرانجام ستاره توگو به ادعای مشارکت خود در دنباله مرد عنکبوتی پاسخ داد.

برای طرفداران سه گانه اصلی مرد عنکبوتی ، با بازگشت گرین گابلین ویلم دافو برای دنباله یک لحظه بزرگ خواهد بود تفسیر او از شخصیت شرور نمادین مارول ، پس از او برای هر شرور اسپایدی آهنگ ایجاد کرد. اما این که آیا او در Spider-Man: No Way Home گنجانده شده است هنوز در هوا به سر می برد. مانند بسیاری از ویژگی های MCU ، Dafoe ممکن است به عنوان محرمانه قسم خورده باشد. هنگامی که The Wrap از او پرسید که آیا در مورد این شایعات “نظری” ندارد ، بازیگر نقش اصلی را بازی کرد و گفت:

من خیلی می ترسم. من الان خیلی چیزها دارم اتفاق می افتد و می دانید ، من همیشه احساس می کنم وقتی فیلمی اکران می شود ، آن زمان است که وقت آن است که در مورد آن صحبت کنیم. ماهرانه در حالی که او نمی گفت نه ، اما نمی گوید بله نیز. او هنوز برای بازگشت به آیه اسپایدی به طرفداران OG Spider-Man کمک کرد. در صورت صحت شایعات ، دافو همه چیز را برای بازگشت باز گذاشت. امیدوارم تردید دافو به نکته ای شگفت انگیز اشاره داشته باشد.

اگر شایعات صحت داشته باشند ، خوب است که ویلم دافو را بار دیگر در نقش گرین گابلین ببینیم. دیدن وحشت دافو از تام هالند به همان شیوه ای که توبی مگوایر را در فیلم اصلی مرد عنکبوتی انجام داد. اگر قرار بود بازیگر بازگردد ، گرین گابلین با گرین گابلین با Doc Ock ، Electro و احتمالا Hobgoblin همکاری می کند تا در ادامه فیلم Spider-Man بازی کنند. فقط تصور کنید هرگونه هرج و مرجی که حضور دافو می تواند برای مرد عنکبوتی ایجاد کند: هیچ راهی برای خانه اوضاع را یک درجه بالا نمی برد. علیرغم پاسخ او ، طرفداران همچنان باید دست به دست هم دهند تا اخبار را دریافت کنند.

بنابراین ، امیدوارم شایعات Green Goblin/Willem Dafoe صحت ​​داشته باشد. اما تا زمانی که مارول یا دافو حقیقت را فاش نکنند ، طرفداران فقط باید در مورد دخالت شرور مارول به گمانه زنی ادامه دهند. اما بازگشت گرین گوبلین می تواند پیچیده باشد. این بازیگر پروژه های متعددی دارد که منتشر می شود ، بنابراین ممکن است زمان حضور در فیلم را نداشته باشد. خوشبختانه تماشاگران سینما مجبور نیستند بیشتر منتظر بمانند تا مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه در 17 دسامبر وارد سینماها شود.

پسری از گرینوود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *