وین دیزل یک یادآور روز یادبود سریع و خشن برای هواداران دارد

طرفداران سالها در انتظار اکران فیلم بعدی در Fast Saga در سینماها بودند و انتظار تقریباً به پایان رسیده است. رئیس Fast Family Vin Diesel هرگز در مورد به روزرسانی طرفداران و جنجالی کردن حماسه موفق در سراسر جهان هیچ ضربه ای از دست نمی دهد و این آخر هفته Memorial Day تفاوتی ندارد. ستاره سریع و خشمگین امروز از تعطیلات کاملا آمریکایی استفاده کرد تا بر اهمیت خانواده تأکید کند و به هواداران یادآوری کند که با نزدیک شدن به زمان اکران تئاتر F9 ، خانواده او در صفحه نمایش تقریباً دوباره به هم برگشته اند.

Itâ پنهان نیست که وین دیزل خانواده اش را گرامی می دارد و Fast Saga با توجه به اینکه ستاره اکشن تقریباً عضوی از آن خانواده است بسیار مورد توجه قرار می گیرد. دیزل این آخر هفته به اینستاگرام خود یادآوری کرد که هواداران یادآوری می کنند که خانواده سریع در کمتر از یک ماه دیگر به سینماها می آید و عکس شیرینی از او و پسر واقعی اش را به اشتراک می گذارد. شما می توانید عکس دل انگیز زیر را بررسی کنید:

پستی که توسط وین دیزل (vindiesel @) به اشتراک گذاشته شد

در حالی که روز یادبود به منظور بزرگداشت همه کسانی است که خدمت کرده اند و در وظیفه در قبال کشور ما ، زمانی نیز است که باید در کنار خانواده باشیم و با هم تأمل می کنیم. به نظر می رسد وین دیزل با آنچه که به نظر می رسد عقبگرد او و پسر 10 ساله اش وینسنت سینکلر باشد ، همین کار را انجام می دهد.

پسرش در F9as آینده ظاهر می شود نسخه جوانتر از وین دیزل شخصیت دوم این اولین حضور وینسنت سینکلیر در فیلم خواهد بود و به نظر می رسد این ایده را تقویت می کند که در حال حاضر بین ایده شخصی وین دیزل از خانواده یک مرز نازک وجود دارد ، ستاره ای که مدتهاست با توجه به بازیگران Fast به عنوان خانواده شناخته شده است.

اگرچه این اولین بار است که یکی از فرزندان وین دیزل در Fast Saga ظاهر می شود ، اما این اولین باری نیست که دو خانواده وین دیزل با هم ارتباط برقرار می کنند. اولین فرزند او پائولین سینکلر به خاطر لباس سریع و خشمگین و دوست عزیز پاول واکر نامگذاری شده است ، که اکثر مردم می دانند در سال 2013 قبل از زمان او درگذشت. واکر همچنان به الهام بخشیدن از Saga ادامه می دهد ، حتی بعد از مرگ در این حق رای دادن ظاهر می شود.

The Fast Saga ممکن است خیلی به قلب وین دیزل نزدیک باشد ، به طوری که او اکنون تنها پسر خود را در قسمت 9 ، به دلیل نزدیک بودن او به پل واکر و اکنون بقیه اعضای خانواده سریع. در حقیقت ، حق رای دادن طولانی مدت که به 10 قسط ختم می شود وعده ای است که وی قبل از مرگ به واکر داده بود ، که احتمالاً برای طولانی ترین و گرانترین وعده انجام شده در حال اجرا است.

هواداران بدیهی است که فقط به اندازه بازیگران F9 برای آزادی و آماده برای برخی از مانع های وحشی ، اتومبیل های سریع ، و حتی سفر به فضا. F9 قرار است در تاریخ 25 ژوئن به سینماها برود – تنها هفته ها زمان باقی مانده و زمان آن است که همه چیز در گیشه به حالت عادی خود برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *