ویل کیلمر برای اسلحه برتر: ماوریک بازگشت ، و معلوم شد تام کروز کارهای زیادی انجام داده است

تام کروز اخیراً 15 دقیقه فیلم Top Gun: Maverick را به نمایش گذاشت و با این کار ، اکران فیلم بسیار واقعی تر می شود. Top Gun جدید بازیکنان جدیدی مانند مایلز تلر و ستارگان کهنه کار مانند کروز و وال کیلمر را با هم ترکیب خواهد کرد. طرفداران احتمالاً از دیدن ترکیب Kilmer و Cruise بر روی صفحه نمایش بسیار هیجان زده هستند و همانطور که انتظار دارید ، ایجاد این دیدار به این راحتی ها نبود. اما همانطور که اتفاق می افتد ، کروز دلیل اصلی این است که کیلمر توانست نقش خود را در دنباله طولانی مدت بازی کند.

تهیه کننده افسانه ای جری بروکهایمر به تازگی با مردم در مورد Top Gun: Maverick صحبت کرده است. مانند توسعه فیلم آینده بود. اما آنچه جالب تر بود بینش او در مورد چگونگی تلاش تام کروز برای حضور ویل کیلمر در فیلم بود. بروکهایمر توضیح داد:

او گفت: “ما باید وال را داشته باشیم ، باید او را برگردانیم. ما باید او را در فیلم داشته باشیم. و او نیروی محرکه بود. همه ما او را می خواستیم ، اما تام واقعاً مصمم بود که اگر قصد دارد یک Gun Gun دیگر بسازد ، باید Val در آن حضور داشته باشد. رقیب پیت “ماوریک” میچل از تام کروز ، قبل از اینکه در نهایت شریک او در هوا یا “وینگمن” شود. جالب خواهد بود که ببینیم هر دو شخصیت در دنباله کجا هستند و (یا چگونه) رابطه آنها تغییر کرده است با وجود اینکه مشخص نیست چه چیزی برای این دو شخصیت در نظر گرفته شده است ، جری بروکهایمر گفت که دیدن این دو بازیگر در کنار هم برای فیلم تا حدودی برای او “احساسی” بود. وی ادامه داد:

این یک تجربه واقعاً احساسی برای همه ما بود. رسیدن به آنجا مدت زیادی طول کشید ، اما ما آن را انجام دادیم.

جالب اینجاست که ویل کیلمر و تام کروز با یکدیگر رقابت داشتند که به دلیل روند بازی کیلمر و روش شدید غواصی واقعی او شکل گرفت. شخصیت او کیلمر قبلاً در مورد منشاء اختلافات و محل فعلی او و کروز بحث کرده است. با این وجود ، به نظر می رسد که این دو بازیگر از همکاری با یکدیگر در فیلم هوانوردی کلاسیک تونی اسکات لذت بردند.

دنباله فیلم Top Gun سالهاست مورد بحث قرار گرفته است ، اما به نظر می رسد کمی طول کشید زمین. ظاهراً حتی تام کروز برای بازگشت به شخصیت نمادین خود باید متقاعد شود. این بازیگر ثابت کرده است که در پروژه های خود بسیار دقیق عمل می کند ، بنابراین همه چیز باید برای او مناسب باشد. بیایید فقط سپاسگزار باشیم که ماوریک امتحان را با موفقیت پشت سر گذاشت و می بینیم که بازیگر برای اولین بار در بیش از 30 سال گذشته به آسمان می رود.

تاپ گان: ماوریک با تاخیرهای متعددی روبرو شده است به دلیل همه گیری ، اما در حال حاضر قرار است در 19 نوامبر روی پرده سینماها برود. فیلم دیوانه کننده به نظر می رسد ، و ماهیت چالش برانگیز تولید آن با اکشن بلند پرواز مشهود است ، که باید تجربه ای هیجان انگیز از صفحه نمایش بزرگ را رقم بزند. فقط می توان تصور کرد که تام کروز ، وال کیلمر و بقیه نسخه های جدید در دنباله بسیار مورد انتظار چیست ، اما پیدا کردن آن هیجان انگیز خواهد بود.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *