ویل اسمیت به طور کامل پسرهای بد رفت و پست جدیدی بدون پیراهن را به اشتراک گذاشت ، اما می گوید او همیشه در “بدترین شکل” است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ما ممکن است وقتی کلیک می کنیم یا از طریق پیوندها خرید می کنیم ، کمیسیون دریافت کنیم.

اگر ویل اسمیت به خاطر کار سرگرم کننده درخشانش به خاطر کار دیگری تحسین شود ، باید طبیعت سرسخت او باشد. اسمیت نمی ترسد مثل آن به او بگوید و به جهانیان نشان دهد که مردی که این میراث را پشت سر گذاشته است به همان اندازه بقیه انسان است. با تمام صحبت هایی که در مورد صحنه نیمه پیراهن او در Bad Boys دوباره در حال ظهور بود ، آقای اسمیت باعث شد که این واقعیت را به جهانیان یادآوری کند ، زیرا او اعتراف کرد که او در بدترین شکل ممکن در بهترین راه قابل تصور.

ادای احترام به همان لحظه ای که مایکل بی ، کارگردان پسران بد ، به او کمک کرد تا به یک ستاره سینما تبدیل شود ، ویل اسمیت یک لحظه نیمه بدون پیراهن دیگر را در اینستاگرام به جهان وارد کرد. اما قبل از اینکه برچسب زدن به آن را به عنوان تشنه تشویق کنید ، این کاملاً چیزی نیست که ویل اسمیت می خواهد به آن متوسل شود. در عوض ، او به فروتنانه ترین حالت ممکن به مقام انسانی خود اعتراف می کند و آنچه را که “بدترین شکل” در آن بوده است به نمایش می گذارد.

پستی که ویل به اشتراک گذاشته است اسمیت (willsmith)

صادقانه بگویم ، در حالی که ویل اسمیت کمی از ظاهر خودش پایین است ، مرد هنوز هم بسیار خوب به نظر می رسد. درست است ، این شکل قلابی نیست که جهان در Bad Boys ، روز استقلال یا حتی من ، ربات دید. اما علاوه بر این استاندارد ناعادلانه ، ویل اسمیت به نظر می رسد مرد شاد و بامزه ای است که مخاطبان هنوز دوست دارند در علاladالدین و البته Bad Boys For Life ببینند. ناگفته نماند که این مورد همه گیر COVID-19 است که به نوعی همه را عقب می اندازد ، بنابراین دوست ندارد مردم واقعاً انتظار داشته باشند که آقای اسمیت برای بچه ها در شکل بد پسران باشد.

به علاوه ، زاویه ای اضافه شده است که آخرین فیلم ویل اسمیت در جیب او ، زندگی نامه ای با نام “شاه ریچارد” است. با ایفای نقش ریچارد ویلیامز ، پدر / مربی بزرگان تنیس سرنا و ونوس ویلیامز ، به نظر نمی رسد که این نوع نقش با تأثیر زیاد باشد که نیاز به زمان زیادی برای ورزش دارد. دقیقاً مانند مت دیمون ، دنزل واشنگتن و حتی بندیکت کامبربچ ، این وزن به نظر می رسد بخشی از روند بازیگری باشد. شکل فعلی او ، که می تواند به زودی واقعی تغییر کند. انگیزه برگشتن به شکل مایک لوورلی خیلی دور از ذهن نیست ، فکر می کند که قطعاً به اسمیت کمک می کند شخصاً انگیزه تغییر را داشته باشد و همچنین از نظر شغلی. در هر صورت ، دشوار است ادعا کنیم که او هنوز همان ویل اسمیت است که جهان آن را می شناسد و دوستش دارد ، زیرا او حتی می تواند کمی خود را سرگرم کند و با جهان و مبارزات آن همذات پنداری کند.

همه ما می توانیم ویل اسمیت را دوباره در صفحه بزرگ ببینیم ، کینگ ریچارد برای اولین بار در 19 نوامبر در سینماها ظاهر می شود. اما دیدن فیلم برادران وارنر در سال 2021 ، اگر شما تمایل به تماشای این فیلم از روی نیمکت معروف به کاناپه خود دارید ، HBO Max همچنین فیلم را برای 30 روز اول اکران تئاتر پخش می کند. این بدان معناست که اکنون به لطف تخفیف اشتراک پیش پرداخت شش ماهه ، زمان خوبی برای مشترکان جدید است تا طعم آنچه را که این پلتفرم ارائه می دهد ، بیابند.

جیمز باند (متخصص) CinemaBlend. همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *