ویل اسمیت ، The Chainsmokers و NASCAR در حال آماده شدن برای تولید Rom-Com هستند ، واقعاً

اواخر ، ویل اسمیت پروژه های عظیمی را در سمت چپ و راست انتخاب کرده است ، اما این مورد بعدی ممکن است کیک را به عنوان تصادفی ترین در بین همه آنها انتخاب کند. بازیگر علاءالدین در پشت صحنه برای تولید یک کمدی رمانتیک در دنیای NASCAR با گروه EDM The Chainsmokers و کمپانی مشهور مسابقات اتومبیل رانی در کنار او کار می کند. نام آن هوای پاک است و انتظار می رود که برای استودیو آمازون ساخته شود.

گزارش شده است که هوای پاک درباره یک مامور ورزشی جاه طلب به نام لیلا است که قبل از NASCARâ بزرگترین مشتری خود را از دست می دهد. آخرین فصل است و برای گزینه ها محدود است. او تصمیم می گیرد از فرصتی برای تبدیل یک مسابقه دهنده 17 ساله در مسیرهای خاکی به نام پایپر کیت به ستاره استفاده کند. تنها مشكل ، پدر منفرد پایپر ، متیو كایت است ، كه قبلاً قهرمان سابق NASCAR بود. لیلا باید متیو را اصلاح کند تا طرفداران را پشت سر بگذارد.

شاید فکر کنید که متی کیوت می تواند نقش جالبی برای ویل اسمیت باشد ، اما Deadline گزارش می دهد که ویل اسمیت قصد بازی در این فیلم را ندارد. در هوای پاک و در تولید کننده همه چیز باقی خواهد ماند. اسمیت فاصله خود را با کارهایی که قبلاً تولید کرده بود ، مانند Cobra Kai Netflix ، Charm City Kings 2020 و Life in a Year ، که دومی پسرش جیدن اسمیت را بازی می کرد ، حفظ کرد.

خوب ، اما The Chainsmokers چطور؟ دو نفره تولید â € losCloserâ € چگونه روی Clean Air نیز راه یافتند؟ خوب ، ظاهراً گروه EDM با NASCAR رابطه ای برقرار کرده است ، زیرا آنها در چندین مسابقه خود در طول این سالها نمایش داشته اند و شرکت تولیدی آنها Kick The Habit Productions ، پس از برخورد با فیلمنامه درگیر شده است. ظاهراً نوازندگان به دنبال یک رام کام بودند ، و Clean Air در نهایت یک انتخاب خوب بود.

هوای پاک توسط آلیسون رز گرینبرگ نوشته شده است ، که یک قسمت از Younger را نوشته است و اخیراً اولین رمان خود را اقتباس کرده است. Bad Luck Bridesmaids به فیلمنامه ای در آستانه انتشار کتاب در اوایل سال 2022 تبدیل می شود. از نظر نحوه ارتباط این موضوع با کمپانی تولید کننده ویل اسمیت ، استودیوهای Westbrook گزارش شده است که تأثیراتی از Hitch 2005 ، که اسمیت در آن با اوا مندس و کوین جیمز.

گذشته از هوای پاک ، ویل اسمیت قرار است در بازسازی هواپیماها ، قطارها و خودروها با کوین هارت تهیه و بازی کند. اسمیت همچنین در فیلم مهیج رهایی آنتوان فوکوا (Antoine Fuquaâ) ، که در مورد یک برده فراری است ، مجبور می شود از کشتن صاحبان مزارع فراتر رود. قبل از آن فیلم ها ، ویل اسمیت با اکران کینگ ریچارد ، یک فیلم زندگی نامه درباره پدر و مربی ستاره های تنیس ونوس و سرنا ویلیامز ، فصل جوایز را آغاز می کند.

کینگ ریچارد در 19 نوامبر اکران می شود ، و شما می توانید با برنامه اکران CinemaBlend 20 2021 فیلم های دیگری را که امسال به راه ما می آیند ، بررسی کنید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *