ویزل: شخصیت های کمیک DC از شان گان The Suicide Squad توضیح داده شد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

به نظر می رسد که بین جیمز گان ، کارگردان گروه خودکشی و برادر کوچکترش شان گان ، توافقاتی وجود داشته باشد ، هنگامی که او را در یکی از فیلم هایش (حتی اگر در حال حاضر نقش یک انسان را بازی می کند) ، او نیز باید نقش یک حیوان خزدار را بازی کند. عضو سابق بازیگران Gilmore Girls ، که هم نقش Kraglin را ایفا کرده است و هم در فیلم Marvel ، ضبط حرکت Rocket Raccoon را انجام داده است ، همچنین برای بازیگران جدید Suicide Squad به عنوان شخصیت شرور Batman Calendar Man و چیزی عجیب و خشمگین به نام راسو این موجود عجیب و خطرناک در واقع در فیلمهای دی سی دی او کمی متفاوت از نحوه نمایش کمیک ها در ابتدا به تصویر کشیده شده است. در حقیقت ، شروع دقیقاً از همان جایی است که ما باید تاریخچه “گرافیکی” ویزل را شروع کنیم.

نویسنده نویسنده گری کانوی و هنرمند رافائل کیانان ، ویزل اولین کار خود را در کمیک دی سی در ژوئن 1985 انجام داد ، اما نه به عنوان عجیب جهش یافته ای که شان گان در The Suicide Squad بازی می کند. در کمیک ها ، ویزل ، که نام اصلی او جان مونرو است ، در واقع انسانی است که هنگام انجام آخرین جنایت جنایی خود ، لباسی شبیه به همنام پستانداران خود می پوشد.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا جان مونرو موجودی کوچک و واقعاً دوست داشتنی را انتخاب می کرد تا شخصیت فوق العاده اش را بر اساس آن شکل دهد. اگر تصور می کردید به دلیل اشتهای گوشتخوار یا [خرافات ژاپنی است که نشان می دهد راسو پیشگام بدبختی است] (https://www.kcpinternational.com/2014/06/creatures-of-papanian-folklore/# : ~: text = Kamaitachi٪ 20 (٪ E9٪ 8E٪ 8C٪ E9٪ BC٪ AC) ، می توانم به شما بگویم ربطی به هیچ کدام ندارد. در واقع ، منشأ واقعی ممکن است کمی تیره تر باشد.

در اولین فیلم کمیک های جان مونرو ، یک بازگشت به دهه 1960 او را به عنوان دانشجوی دانشگاه استنفورد نشان می دهد ، جایی که افرادی او را مدام عذاب می دادند و یک نام مستعار تحقیرآمیز به شمار می رفتند. . مراقب باشید حدس بزنید این نام چه بود؟ اگر گفتید ، “راسو ،” به خودتان یک ضربه بزنید. اما دقیقاً چه چیزی باعث شد مونرو این خاطره آسیب زا را به زندگی جنایتکارانه هدایت کند.

< سالها بعد ، جان مونرو در دانشگاه Vandemeer در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا ، معلم می شود ، جایی که بسیاری از افرادی که او را در استنفورد مورد آزار و اذیت قرار می دهند نیز استخدام می شوند. همکلاسی های سابق ممکن است تهدیدی برای تصدی وی داشته باشند ، مونرو تصمیم گرفت با انتقام خشمگینانه به آنها بازگردد. مونرو که لباس شخصی خود را پوشیده بود و از خود به عنوان موجودی یاد می کرد که همکلاسی هایش او را بی رحمانه توصیف می کردند ، آنها را جستجو کرد و آنها را یک به یک به طرز وحشیانه ای کشت.

من قبلاً دقیقاً اشاره نکردم که کمیک دی سی ویزل اولین بار در شماره 36 شماره Fury of Firestorm ظاهر می شود. عنوان ابرقهرمان آن مجموعه ، Firestorm ، اولین بار در سال 1978 آغاز شد و آلتگو ایگ رونالد روی نوجوان ، رونی ریموند بود. یک حادثه هسته ای باعث شد او با فیزیکدان برنده جایزه نوبل مارتین اشتاین در یک موجود با هاله ای از آتش در اطراف سر خود و طیف وسیعی از ابرقدرتها برای رقابت با سوپرمن ، ادغام شود.

طوفان آتش دشمن مظلوم جان مونرو پس از آنکه در راه هجوم قاتل خود در نقش راسو قرار گرفت. همانطور که پیداست ، مونرو در واقع یک همکار سابق مارتین استاین بود که وقتی مورد حمله ویزل قرار گرفت تبدیل به یک ابرقهرمان شد. پس از دستگیری شرور ، او در Belle Reve زندان شد – زندانی در Terrebonne Parish ، لوئیزیانا ، که همچنین به عنوان پایگاه عملیات گروه ویژه X بود. رادار آماندا والر (شخصیت برنده جایزه اسکار ویولا دیویس در گروه خودکشی) که فکر می کرد او می تواند برای گروه ویژه X مفید باشد. او از او خواست تا به کمک گروه خودکشی نجات هاوک را کمک کند – دگرگونی هو هنری هال که نباید با هاوکمن از دادگستری جامعه آمریکا اشتباه گرفت – در مأموریتی که در واقع هم اولین و هم آخرین او در تیم باشد.

گشت Doom در واقع در گروه خودکشی بود دم معتقد بود که آنها برای کشتن هاوک بیرون آمده اند. این باعث درگیری خشونت آمیز بین دو تیم شد که همچنین ویزل را به کشتن بی هدف The Thinker (با بازی Doctor Who ، پیتر کاپالدی در The Suicide Squad ، وادار کرد. هنگامی که ویزل را کشت ، همچنین داستان خود را در کمیک های دی سی پایان داد-یا به نظر می رسید.

پس از مرگ نه چندان غم انگیز او در Doom Patrol and Suicide Squad Special یک شات از مارس 1988 ، Weasel در واقع چند بار دیگر در DC Comics احیا می شود. اولین بار به معنای واقعی کلمه قیامتی فراتر از گور خواهد بود.

رویداد متقاطع نه قسمتی Blackest Night توسط جف جانز ، که توسط در ژوئیه 2009 تا مه 2010 ، سپاه فانوس سبز نکرون بدجنس را می بیند ، که ارتش اجساد زنده را به عنوان بخشی از برنامه خود برای از بین بردن تمام زندگی و احساسات روی زمین ایجاد می کند. حلقه Black Lantern Weasel بود ، همانطور که در شماره 3 به رهبری بتمن دیده شد رویداد.

دومین باری که ویزل در DC Comics “احیا شد” در جریان راه اندازی مجدد The New 52 در سال 2013 اتفاق افتاد. با این حال ، به جای احیای مرگ موقت ، این بازگشت به طور کامل مشاهده شد اختراع مجدد شخصیت به عنوان هیبرید کامل انسان و حیوان که در فیلم جیمز گان به عضویت تیم جدید Suicide Squad درآمده است. ، که در آن جان مونرو پنجه دار ، خمیده و خزدار سعی می کند استیو ترور (شخصیت زن شگفت انگیز کریس پاین) و قاتل فراست را کمین کند. با این حال ، وقتی قاتل فراست او را زنده نگه می دارد ، قبل از این که بگوید هرگز در بین همسالان شرور خود یک شوخی بیش از حد تلقی نمی شد ، متوقف می شود.

اگر فیلم های نگهبانان کهکشان چیزی را ثابت کرده باشند از نظر ما ، جیمز گان استاد خوبی است که به شخصیت های کمیک کم ارزش کم فرصتی دوباره در کانون توجه می دهد. کاری که وی برای ویزل در حماسه فوق العاده عجیب تیمش انجام داد ، The Suicide Squad – اکنون در سینماها در دسترس است و برای پخش HBO Max در دسترس است – از این قاعده مستثنی نیست.

جیسون از زمانی که توانسته است می نویسد یک نشانگر قابل شستشو انتخاب کنید ، که با آن اولین داستان کودک خود را با تصویر نوشت ، بعداً به یک سری کتابهای کمیک کوتاه مدت و فیلمسازی آماتور منتقل شد و سرانجام به دنبال نوشتن درباره فیلم ها به جای ساختن آنها رفت. نام او را تقریباً در هر مقاله ای که مربوط به بتمن باشد جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *