ویدیوی جدید سریع و خشمگین 9 پشت چرخ است

15 سال پیش ، علاقه مندان به سینما در حال تماشای فیلم The Fast & the Furious: Tokyo Drift به تماشای سانگ کانگ هان لو نگاه کردند که ظاهراً در یک تصادف اتومبیل جان خود را از دست داد و بعداً در جاده ها ، Fast & Furious 6 و Furious 7 نشان داد که این جیسون است دكارد شاو استاتهام كه ​​مسئول مرگ هان بود. اما همانطور که مشخص شد ، خدمه میان وعده دوست دومنیک توروتو مرده نیست. به نوعی او هنوز زنده است و برای بازی Fast & Furious 9 ، معروف به F9 دوباره به کار خود ادامه خواهد داد. طبیعتاً این امر به عقبگرداندن وی از پشت ماشین منجر خواهد شد.

ما فقط چند هفته دور از مسابقه F9 هستیم که سرانجام بیش از یک سال پس از آنکه قرار بود در سینما ظاهر شود ، بنابراین این به معنای بازاریابی برای فیلم بعدی سریع و خشن در حال گرفتن یک درجه است. جدیدترین ویدئو F9 از توییتر ، دلیران هان و هم گروهانش را مورد تحریک قرار می دهد و درست مثل هر فیلم سریع و خشن که پیش از این آمده است ، اتومبیل ها و سایر وسایل نقلیه نقشی اساسی در جنون بازی می کنند. حلوluه! شما چرا با تماشای زیر می فهمید چرا من این حرف را زدم:

آیا شما آماده این سوار شدن هستید؟ بلیط # F9 را همین الان تهیه کنید و آن را در صفحه بزرگ 25 ژوئن مشاهده کنید.

به استثنای فیلم بایگانی استفاده شده از Han Lue از Tokyo Drift که در Furious 7 استفاده می شود ، ما شاهد بازی Sung Kang شخصیت نیستیم. از سال 2013 سریع و خشمگین 6. علاوه بر این ، در جدول زمانی سریع و خشمگین ، F9 اولین حضور هان بعد از توکیو رانش است. بنابراین با گذشت زمان بسیار زیادی از هر دو فیلم ، اگر هان برگردد ناامید کننده خواهد بود ، اما در حاشیه گیر کرده بود. خوشبختانه چنین اتفاقی نخواهد افتاد ، همانطور که هان را در تریلرهای F9 دیدیم نه تنها با سرعت سرسام آور در حال رانندگی هستند ، بلکه با برخی از افراد بد هم مبارزه می کنند. به هیچ وجه به هیچ وجه نمی توانستیم این کار را داشته باشیم.

به دنبال تبدیل شدن دکارد شاو از یک شرور به قهرمان در The Fate of the Furious and Hobbs & Shaw ، جنبش # عدالت برای هان به صورت آنلاین ظاهر شد ، بسیاری از طرفداران از اینکه دومینیک تورتو و شرکت از شاو در “خانواده” خود استقبال کردند علی رغم اینکه یکی از آنها را کشته بود ، عصبانی شدند. خوب ، اکنون ما واقعیت را می دانیم: شاو واقعاً هان را نکشت ، اگرچه باید دید که چطور هان از آن تصادف اتومبیل جان سالم به در برد. در هر صورت ، او دوباره و دوباره برای کمک به نجات جهان با ما است. با وجود دو فیلم سریع و خشن دیگر در راه بعد از F9 ، شاید حتی فرصتی وجود دارد که او و شاو بتوانند سرانجام در مقطعی رو در روی هم قرار بگیرند.

اما بازگشت هان لو فقط یکی از مواردی که طرفداران Fast & Furious می توانند در F9 منتظر آن باشند. این فیلم همچنین جان سینا را بعنوان Jakob Toretto ، Dom و Mia brotherâ € brother برادر بیگانه که با شارلیز ترون رمزگذاری کرده است معرفی می کند. هان همچنین تنها آلوم راننده توکیو نیست که در F9 شرکت می کند ، لوکاس بلک ، جیسون توبین و Bow Wow در نقش های شان در نقش شان بوسول ، ارل هو و توینکی بازی می کنند. در پشت صحنه ، جاستین لین برای پنجمین دوره خود در صندلی کارگردانی Fast & Furious بازگشت و همچنین فیلمنامه را با همکاری Daniel Daniel Casey نوشت. اوه ، و فراموش نکنیم که F9 دوباره وارد فضا می شود!

شما می توانید F9 را هنگام ورود آن در 25 ژوئن تماشا کنید ، اما در حال حاضر ، آزادانه بخوانید نقد فیلم CinemaBlend را بخوانید . برنامه آینده فیلم های 2021 ما همچنین در صورتی که از این که در سالهای آینده چه چیزی در سینماها نمایش داده می شود ، در دسترس است.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و پزشکی که عاشق آن هستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *