وکیل دیزنی از دعوی اسکارلت جوهانسون باز می گردد چرا که جنگ کلمات بالا می گیرد

اسکارلت جوهانسون همچنان از طرف استعدادهایی که ممکن است توسط شرکای استودیو در حال آزمایش سریع با ساختارهای انتشار روز و روز باشند ، مسئولیت را بر عهده دارد. فقط در دو هفته گذشته ، دیزنی Jungle Cruise خود را هم در سینماها و هم در Disney+قرار داد ، که برادران وارنر به James Gunnâ’s The Suicide Squad Squad در HBO Max و همچنین در مالتی پلکس محلی شما اجازه دادند. زبان در قرارداد بازیگر طنز ادعا می کند که تصمیم گیری در مورد نحوه انتشار بهترین فیلم از اختیارات استودیو است و یک وکیل دیزنی در مورد این پرونده به دعوی بیوه سیاه یوهانسون پاسخ می دهد. دلایل.

پیشتر ، تیم حقوقی اسکارلت جوهانسون با شکایت در لس آنجلس ادعا کردند که تصمیم کمپانی والت دیزنی برای قرار دادن فیلم پیش ساخته مارول در “بیوه سیاه” بر روی دیزنی+ در مقابل دادن آن یک اجرای تئاتری منحصر به فرد ، پاداش هایی را برای او به همراه داشت که اگر فیلم از گیشه در گیشه عبور می کرد ، به دست می آمد. اما دن پتروچلی ، وکیل دیزنی ، در گفتگو با وال استریت ژورنال (از طریق فاکس بیزینس) ، شکایت این بازیگر را “اشتباه” و مفصل می خواند:

این دعوا از هر نظر آشکارا اشتباه است به هیچ قید و شرطی در مورد قضاوت شرکت در مورد نحوه توزیع Black Widow وجود ندارد. این قرارداد به صراحت کنترل کامل و تصمیم گیری در مورد توزیع فیلم را به استودیو می دهد. گزارش شده است ، گفته می شود بین مدیران ارشد دیزنی و تیم حقوقی اسکارلت جوهانسون مکالمه هایی برای رسیدن به قبل از اینکه استودیو تصمیم بگیرد از دیزنی پلاس استفاده کند تا فیلم Marvel را تا حد ممکن در جلوی چشم قرار دهد. اما خواسته های یوهانسون و تیمش توسط دان پتروچلی “غیر منطقی” توصیف شد و بنابراین دستمزد مبارزه ادامه می یابد. این یکی از اولین بارهایی است که یک ستاره تصمیم روز و تاریخی را که برای استودیو مفید است اما برای بازیگر مضر است ، عقب می اندازد. در بحث مورد بحث برانگیز ، اتحادیه بازیگران سینما با یوهانسون در مورد لفاظی و لحن واکنش اولیه و شدید دیزنی کنار آمد. در بیانیه ای ، گابریل کارتریس ، رئیس SAG گفت:

ما به شدت نگران جنسیت جنسیتی انتقادات دیزنی از خانم یوهانسون هستیم. هنگامی که زنان برای دستمزد منصفانه می ایستند و می جنگند ، “عجیب” نیستند – آنها رهبران و قهرمانان عدالت اقتصادی هستند.

به نظر نمی رسد که این اختلاف هر لحظه از بین برود به زودی. شخصاً فکر می کردم ممکن است به سرعت و در سکوت ، پشت صحنه حل شود. اما هرچه بیشتر وکلا اظهارات خود را به مطبوعات می رسانند ، احساس می شود که هر دو طرف درگیر نبردی طولانی هستند که منجر به مذاکرات پیچیده ای می شود – اما همچنین می تواند برای فیلم های آینده مانند Dune ، Cry Macho پیش زمینه ای باشد. و ماتریکس 4 مسئولیت تقسیم سود در فیلم های بزرگ خود را بر عهده خواهند گرفت.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *