وکلای دپ در حالی که آمبر هرد تلاش می کند دادخواست را رد کند (دوباره) با “سلام مری” تماس گرفت

جانی دپ و امبر هرد هنوز در حال مبارزه با دعوای افترا و دعوی قضایی در ویرجینیا هستند و در هفته های اخیر با تقاضاهای سپرده گذاری شده و موارد دیگر ، اوضاع بهتر شده است. با این حال ، گزارش های اخیر نشان می دهد که تیم حقوقی امبر هرد تلاش کرده است تا دادخواست مستقر در ایالات متحده را رد کند ، با این استدلال که یافته های دادخواست افترا li انگلیس باید تصویب شود. وکیل جانی دپ چیست؟ او آنرا “تگرگ مری” خوانده است.

اخیراً ، تیم حقوقی آمبر هرد خواستار ممانعت از کشف ادعاهای افترا و همچنین یادداشتی برای حمایت از وی شد. حرکت برای مرخصی تیم وی معتقد است که با توجه به نتایج افترا ، که به نفع The Sun پیدا شد ، پس از آن جانی دپ را زن کتک زن نامید ، قضاوتی که صادر شد نیز باید در ایالات متحده قابل اجرا باشد. در این پیشنهاد آمده است:

با قطعی شدن حکم ، پس از ارائه بهترین ادله و استدلال آقای دپ در مورد همان موارد واقعی که در اینجا ارزیابی شده است ، آقای دپ باید از جستجوی یک لقمه دیگر منع شود. سیب ، جایی که او به طور کامل در مورد اختلاف خود قضاوت کرده و از دست داده است. به دلیل قضاوت انگلستان ، اکنون ممکن است کل جهان برای همیشه بگوید که آقای دپ “زن کتک زن” است و حداقل 12 عمل خشونت خانگی علیه آمبر هرد انجام داده است ، و باعث ترس او از او شده است زندگی به طور خلاصه ، حکم انگلستان که اکنون قطعی است ، به این دادگاه اجازه می دهد تا دادخواست را خاتمه دهد.

به گفته وکیل جانی دپ ، بنجامین چو ، با این حال ، این اولین بار نیست که امبر هرد تیم حقوقی تلاش کرده است تا پرونده 50 میلیون دلاری افترا را رد کند. وی (از طریق دادگاه دادگاه) خاطرنشان کرد که این فقط “آخرین سلام مری” از تیم حقوقی امبر هرد است و تیم او تلاش کرده است طی دو سال گذشته سه بار دعوی افترا را لغو کند. تیم دپ معتقد است که اپ ادبر هرد در واشنگتن پست افترا آمیز بوده و هزینه بازیگر را به همراه داشته است.

به نظر می رسد این پرونده ها در ویرجینیا رو به جلو است ، اما هزینه آنها زیاد بوده است ، درخواست های واریز و بیشتر از هر دو طرفین امبر هرد به دنبال دیزنی و آنچه شرکت در مورد عملکرد و رفتار جانی دپ در طول مدت حضور در فیلم دزدان دریایی کارائیب می دانست ، بوده است. از طرف خود ، دپ ادعا كرده است كه امبر هرد در موارد مختلف دروغ گفته است ، از جمله گفت كه او طلاق خود را به امور خیرخواهانه می دهد اما این كار را انجام نداد و همچنین گفت كه هرد ادعا كرده بود كه دپ یک بار خشونت داشته است زیرا فیلم دوربین فیلم بدنه پلیس خلاف این را نشان می دهد. وكیل هرد همچنین گفته است كه بازیگر Aquaman 2 به دلیل ادامه دادخواهی نتوانسته است به طور کامل طلاق را به عنوان مityسسه خیریه پرداخت كند.

این بار ، ایلین چارلسون بردهفت ، وكیل هرد ، موفق شد دفاع متمم را ارائه دهید. انتظار می رود این دو چهره مشهور در جولای برای دادرسی به دادگاه بازگردند. انتظار می رود که این دادگاه چهار هفته به طول انجامد و تا بهار سال آینده بخشی از سیستم دادگاه نخواهد بود ، بنابراین احتمالاً مدت زیادی طول می کشد تا حکم صادر شود.

اخبار کمی بعد از یک سال پس از طرح شکایت از سوی بازیگر در سال 2018 توسط جانی دپ ، در دادگاه انگلستان شروع به کار کرد. دپ در نهایت این لباس و درخواست تجدید نظر را از دست داد.

مسابقه شگفت انگیز & super chef superfan با کمی گرد و غبار پری دیزنی که داخل آن ریخته شده است. اگر رام کام ایجاد کرده اید ، احتمالاً آن را تماشا کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *