ونسا استل ویلیامز ستاره اصلی Candyman توضیح می دهد که چگونه نیا داکوستا به او در آماده سازی برای دنباله کمک کرد

اسپویل هایی در انتظار Candyman جدید هستند! اگر نمی خواهید نکات اصلی طرح مشخص شود ، فیلم ترسناک جدیدی را ببینید.

ژانر وحشت چندین سال است که در حال پیشرفت است ، در نتیجه برخی از ویژگی های محبوب به سینماها باز می گردند. آخرین نمونه آن فیلم Candyman نیا داکوستا است که این آخر هفته به سینماها می آید. ونسا استل ویلیامز ، بازیگر اصلی ، در این قسمت جدید نقش خود را تکرار می کند و اخیراً توضیح داده است که چگونه DaCosta به او کمک کرد تا برای ادامه فیلم آماده شود. ماری مک کوی در Candyman اصلی 1992. اولین تریلر فیلم Nia DaCosta نشان داد که او باز خواهد گشت ، در قسمت تئاتر نقش کوتاهی اما محوری را ایفا می کند. من این امتیاز را داشتم که قبل از آزادی Candyman با ویلیامز صحبت کنم ، جایی که او توضیح داد که چگونه پس از این همه سال توانسته آن ماری را مجسم کند. همانطور که وی در ویدئوی بالا اشاره کرده است ،

آنچه که فوق العاده بود این بود که بتوانیم ببینیم که من و نیا [داکوستا] هر دو در مورد تاریخچه آن ماری در یک صفحه بودیم. بنابراین من به آنجا رسیدم و ما شروع کردیم به صحبت در مورد اینکه زندگی او چگونه بود. از لباس گرفته تا ، می دانید که او اکنون در حال انجام چه کاری است. با هم هماهنگ بودیم و این خنده دار بود زیرا ما اصلاً در مورد آن صحبت نکرده بودیم. او می توانست از نظر اقتصادی اجتماعی تا حدی کمی پیشرفت کند ، اما فراتر از آنچه قبلاً انجام می داد. قادر به محافظت از فرزند خود است. و بنابراین از نظر ایجاد آن بسیار مشارکتی بود.

خوب ، آن را دارید. در حالی که بازگشت به یک نقش چند دهه بعد مطمئناً یک تجربه بازیگری منحصر به فرد است ، به نظر می رسد که ونسا استل ویلیامز احساس می کرد با نیا داکستا کارگردان حمایت می شود و با او در ارتباط است. و درست مثل آن ، آن ماری مک کوی دوباره به زندگی بازگشت-برای خوشحالی طرفداران سخت گیر Candyman.

نظرات ونسا استل ویلیامز در مورد Candyman نشان می دهد که نمادین ترین نقش او واقعاً به چه معناست به بازیگر زن این قلب قطعاً برای بازی در هر دو فیلم به ارمغان آورد ، با وجود اینکه شخصیت اصلی هیچ یک از پروژه ها نبود. و گنجاندن او در فصل جدید قطعاً یک نقطه فروش برای همه مخالفان بود. دو ظاهر او به طور خاص به توانایی آن ماری برای حرکت در جهان و محافظت از پسرش آنتونی اشاره کرد. سرنوشت نوزاد او نقطه اصلی طرح اصلی فیلم بود و این ارتباط با دنباله نیا داکوستا به هم پیوند دادن داستان ها کمک می کند.

Candyman در حال حاضر در سینماها است و با اجرا کامل می شود. نویسنده: ونسا استل ویلیامز برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شده است. دو رشته در رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *