وقتی مایکل کیتون در مورد ظاهر Morbius از او سkedال شد ، شگفت انگیزترین پاسخ ممکن را داد

وقتی طرفداران بازی مرد عنکبوتی به انتهای تریلر Morbius رسیدند (که به نظر می رسید 5 سال پیش منتشر شده بود ، اما در واقع در ژانویه 2020 بود) یک شگفتی در انتظار طرفداران مرد عنکبوتی بود. فیلم مستقل مستقل ، به کارگردانی دانیل اسپینوسا (زندگی ، خانه امن) ، مخاطبان را با دکتر مایکل موربیوس (جارد لتو) ، ذهن درخشانی که از بیماری نادر رنج می برد ، آشنا می کند. موربیوس بخشی از جهان در حال رشد مرد عنکبوتی سونی خواهد بود ، بنابراین دیدن مایکل کیتون-بازیگر نقش آدریان تومس در داستانهای مرد عنکبوتی MCU-در تریلری از فیلم سونی بسیار عجیب بود.

ما به تازگی این شانس را پیدا کردیم که از مایکل کیتون در مورد این نقش برجسته بپرسیم ، و پاسخ او یک مقدار انحراف مارول به میزان متخصص بود. اما ما همچنین فکر کردیم که شما می خواهید واکنش او را ببینید. من نظریه خود را در مورد پاسخ او در زیر این عکس خواهم داشت.

در ابتدا ، به ریشه س theالی که از مایکل کیتون پرسیدیم می پردازیم. اگر به عقب برگردید و تریلر Morbius را تماشا کنید ، او هیچ کاری نمی کند که او را به نام Adrian Toomes ، معروف به The Vulture ، انجام دهد. طرفداران (از جمله من) به سادگی به این نتیجه رسیدند ، زیرا این کیتون در فیلمی ظاهر شد که ارتباطات سستی با مرد عنکبوتی دارد. به یاد داشته باشید ، همچنین یک نقاشی دیواری از اسپایدی وجود دارد که در تریلر روی آن نوشته شده است “قاتل” ، بنابراین مرد عنکبوتی بخشی از آن جهان است.

با این حال ، وقتی ما از مایکل کیتون پرسیدیم که آیا او نسخه Multiverse شخصیت MCU او است و آیا حتی در آن صحنه در نقش Toomes بازی می کند ، او با رمز آلود پاسخ داد:

پسر ، شما قصد دارید باید از این پاسخ خودداری کرد این to € wer € جواب دهید.

زیرا او می داند که این پاسخ چقدر مهم است. نظریه کار من در حال حاضر این است که شخصیت هایی که ما در فیلم های سونی مانند Venom ، Morbius و Venom: Let There Be Carnage همه در یک جهان موازی وجود دارند. و ما در Spider-Man: No Way Home نگاهی به آن جهان خواهیم داشت ، فیلمی که انتظار می رود مفهوم جهان چندگانه را معرفی کند. من حتی فکر می کنم که جهان شامل همه این شخصیت های مارول است که مرد عنکبوتی خود را دارد ، که توضیح می دهد چرا در تریلر Morbius یک نقاشی دیواری (با مرد عنکبوتی بسیار شبیه توبی مگوایر) وجود دارد.

همچنین اعتقاد من این است که مرد عنکبوتی MCU تام هلند دیرتر به این جهان سونی خواهد آمد. شاید تا پایان بازی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. من در این ستون روند تفکر خود را در پشت آن توضیح می دهم.

نظر شما در مورد پاسخ کیتون چیست؟ آیا او حق داشت کلاهبردار باشد؟ یا فکر می کنید عدم پاسخ او به چیزی بسیار بزرگتر در سمت سونی معادله اشاره می کند؟ ما به زودی شروع به دریافت برخی از پاسخ ها می کنیم ، زیرا از حالا تا ژانویه ، Venom: Let There Be Carnage ، Spider-Man: No Way Home و Morbius همگی به سینما می رسند. و همه این گمانه زنی ها به واقعیت تبدیل می شوند.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *