وال کیلمر علت بازی انحصاری بتمن را فاش کرد

به دست آوردن نقشی مانند بتمن هم نعمت است و هم نفرین. در برخی موارد ، این نقش می تواند درهایی را باز کند و میراث افسانه ای را برای بازیگرانی مانند مایکل کیتون و کریستین بیل باز کند. اما در موارد دیگر ، مانند جورج کلونی و وال کیلمر ، این خاطرات کمی پیچیده تر هستند و تقریباً به آن علاقه ندارند. اخیراً ، کیلمر خودش فاش کرد که پس از تجربه اش در بتمن برای همیشه ، نقش بتمن را از نظر جسمی و روحی منزوی می داند.

در مستند اخیر زندگی و حرفه او ، Prime Videoâ € وال ، این بازیگر با صراحت زیاد زندگی و حرفه خود را منعکس می کند. در هر دو مورد صدای خودش و روایت پسرش جک از داستانهایش ، همه چیز از روزهای Top Gun وال کیلمر تا به امروز نشان داده شده است. و وقتی نوبت به نقش او در بتمن برای همیشه رسید ، لباس نمادین او بیش از هر چیز دیگر منزوی شد:

بر اساس استانداردهای هالیوود ، بتمن اصلی ترین نقش اصلی و رویایی است که محقق می شود. من حتی بدون خواندن فیلمنامه شرکت کردم … اما هرگونه هیجان پسرانه ای که در آن حضور داشتم با واقعیت Batsuit خرد شد. هنگامی که در آن هستید ، به سختی می توانید حرکت کنید و افراد باید به شما کمک کنند تا بلند شوید و بنشینید. شما همچنین نمی توانید چیزی بشنوید و پس از مدتی مردم دیگر با شما صحبت نمی کنند. بسیار منزوی است برای من سخت بود که یک بازی را از روی کت و شلوار پشت سر بگذارم ، و این ناامید کننده بود تا اینکه متوجه شدم نقش من در فیلم فقط ظاهر شدن و ایستادن در جایی است که به من گفته شده بود.

اولین مورد دو فیلم بتمن توسط جوئل شوماخر ، بتمن برای همیشه در 1995 گام بعدی در ژاگرناتور برادران وارنر بود که با بتمن 1989 آغاز شد. درست مانند حق رایزنی جیمز باند ، وال کیلمر به عنوان چهره بعدی در یک حق رای دادن و بلیط بزرگ انتخاب شد که در حال شکل گیری بود تا بتواند نام فیلم سوم را برآورده کند. در زمان اکران فیلم ، منتقدان آن را به نمایش گذاشتند و تماشاگران یادداشت های خود را داشتند- اما بتمن برای همیشه یک گیشه بود. و اگر بازی با این لباس چندان کار سختی نبود ، شاید یک فیلم دیگر از Val Kilmer Batman می گرفتیم.

وال کیلمر کاملاً برای بازی در فیلم بتمن و رابین به عنوان بازیگر نزدیک شد. در Val افشا می کند. با این حال ، او به دلیل دو عامل مهم ، این بخش را کاملاً رد می کند. از نظر قراردادی ، کیلمر قبلاً متعهد شده بود که نقش اصلی را در The Saint ایفا کند ، بنابراین نمی تواند با چرخش سریع برادران وارنر که به دنبالش بود ، برخورد کند. اما حتی اگر او آن قسمت را در جیب خود نداشته باشد ، به نظر نمی رسد که او به هر حال می خواسته این نقش را بازی کند. وال کیلمر همه با این اوصاف به انزوا خود ادامه داد: فقط خیلی بزرگ بود فکر می کنم فرقی نمی کرد که من چه کار می کردم. من سعی کردم مثل بازیگر یک سریال صابونی باشم. روشی که من به نیکول روی می آوردم. برو حساب کن چند بار دستم را روی باسنم گذاشتم. من نمی دانم چگونه آنها این شیوه بازیگری را ارائه می دهند ، اما به نظر می رسد که آنها به مدرسه اپرا می روند.

تاریخ نشان می دهد که جیم کری به نوعی بتمن را برای همیشه از بازیگران دیگر دزدیده است. ، بسیار مایه تعجب خود تامی لی جونز است. متأسفانه ، به نظر می رسد آنچه برای ویل کیلمر چشم انداز هیجان انگیزی بود ، یک پاورقی بود که او فقط تمایلی به تکرار آن نداشت. با شروع داستان بتمن برای همیشه ، ویل کیلمر به این واقعیت اعتراف می کند که “هر پسری رویای بتمن شدن را دارد”. اما ، با پایان دادن به داستان با خروج از نقش ، او به سرعت این حقیقت را با این جمله که هر پسری مایل به بازی در این شخصیت در یک فیلم نیست ، اصلاح می کند.

می توانید در مورد حرفه بیشتر بیاموزید. از Val Kilmer in Prime Video’s Val ، که اکنون برای پخش در دسترس است. و اگر شما از طرفداران بزرگ بتمن هستید ، باید تا سال 2022 منتظر بمانید تا بن افلک و مایکل کیتون در 4 نوامبر در The Flash به کیپ برگردند و خودشان را کول کنند. برای مشاهده بقیه مسابقات ، خود را با برنامه انتشار 2022 آشنا کنید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *