هیچ وقت برای مرگ نیست بیلی ایلیش خواننده در کرست بی حس می شود و پیام مثبت بودن بدن را به اشتراک می گذارد

در حالی که انتشار پیش بینی شده No Time To Die باعث شده خواننده Billie Eilish تم جیمز باند را به یکی از مهمترین ابزارها برای حفظ علاقه طرفداران در هنگام تأخیر تبدیل کند ، خود الیش یک زن شلوغ بوده است. همچنان که آهنگ ها ، موزیک ویدئوها و آلبوم کاملاً جدیدی را در گوشه و کنار خود رها می کند ، استقامت می کند و به طرفدارانش پاداش می دهد حتی در زمان یک بیماری همه گیر. بیلی ایلیش که همیشه مسیر خود را جعل می کرد ، اکنون به لطف مصاحبه و عکسبرداری که او را در حال پوشیدن کرست ها و تبلیغ پیام مثبت بدن می بیند ، طرفداران و جهان را متحیر کرده است.

اخیراً الیش جلد را به اشتراک گذاشت و چندین عکس از مصاحبه اخیر او با Vogue UK ، که اولین بار دیگر ظاهر جدیدی را برای خواننده / ترانه سرا برنده جایزه ارائه داد. مشهور به داشتن لباسهای گشاد به دلیل داشتن تصویری منفی از بدن خود ، بیلی ایلیش به تدریج تغییر سبک داده و منجر به تبلیغ آلبوم جدید خود ، “شگفت آورتر از همیشه” شده است. عکاسی اخیر ، و همچنین الیش دلایل زیر را برای نگرش جدید خود نشان داد:

اگر می خواهید پوست خود را نشان دهید ، ناگهان منافق هستید و راحت و راحت هستید شلخته و شما یک فاحشه هستید. اگر هستم ، پس افتخار می کنم. من و همه دختران زمین هستیم ، و آن را دمار از روزگارمان درآورد ، می دانید؟ بگذارید آن را برگردانیم و در آن توانمند شویم. نشان دادن بدن و نشان دادن پوست شما – “یا نه” نباید هیچ احترامی از شما بگیرد.

حدود یک سال گذشته بیلی الیش اقداماتی را برای بازیابی و شکل دادن به تصویر خود انجام داده است بدن به روش خودش. این تلاش ها باعث شده است که او در پوست راحت تر شود و بیشتر مشتاق گفتگوهایی مانند این گفتار باشد. هرگز کسی را به عقب برگردانید یا کت شکر را روشن نکنید ، مشخص است که بین آهنگ جدید او “قدرت شما” و تبلیغات تبلیغاتی اخیر که برای آخرین کار خود انجام داده است ، این مکالمه ای است تنظیم لحن این فصل بعدی در حرفه بیلی الیش. در هیچ کجا به راحتی در یکی از پست های رسانه های اجتماعی که او به اشتراک گذاشته است ، یکی از عکسهای Vogue خود را نشان می دهد ، با یک پیام کاملاً مشابه عنوان ، مشخص نیست:

پستی که BILLIE EILISH به اشتراک گذاشته است (@ billieeilish)

چیزهای بیشتری در راه است …

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *