هیچ وقت برای مرگ نیست بیلی الیش خواننده قفل های بور را در ویدئو علت گمشده راک می کند

پیش از انتشار هیچ وقت برای مرگ در پاییز امسال ، بیلی ایلیش تابستان بزرگی را در پیش دارد زیرا آماده می شود تا دومین آلبوم استودیویی خود Happier Than Ever را منتشر کند. برنده 19 ساله گرمی پیش از این ، همراه با ژست گرفتن برای عکس برداری از کرست ویروسی ، برای اصلاح مثبت بدن ، سر خود را با یک مدل مو کاملا متفاوت تغییر داده است. اکنون بیلی با معرفی یک موسیقی ویدیویی تبلیغاتی تبلیغاتی ظاهر جدید خود را به نمایش می گذارد تا آهنگ جدید خود را با نام “علت گمشده” معرفی کند

آهنگ جدید چهارمین آهنگ آلبوم آینده بیلی الیش است. به دنبال پیام آرامش بخش و در عین حال ناراحت کننده “قدرت شما” ، که حدود یک ماه پیش منتشر کرد ، “علت گمشده” بیلی الیش در لباس خواب اطراف دختران اعتماد به نفس دارد ، زیرا او ظاهراً یک همسر سابق خود را هنگام رقص و بازی های مثل Twister با آنها در یک خانه. ویدیوی جدید را بررسی کنید:

این ویدیو شامل بیلی و خدمه ای از دختران است که به نظر می رسد یک روز سرگرم کننده برای دختران است ، به انجام فعالیتهایی مانند تیراندازی با دارت ، درگیری با اسلحه آب و خوردن تنقلات به عنوان “بدون وقت” خواننده To Die می گوید: “من برایت گل فرستادم ، حتی برایت مهم بود؟” دوش گرفتید و آنها را کنار پله ها رها کردید. مطمئناً این آهنگی است که از هم جدا می شود ، اما آهنگی که در کل احساس غم انگیزتر از عزاداری است. “علت گمشده” احساس می کند که در مورد اینکه بعضی اوقات در مورد شخصی نمی توانید کاری انجام دهید و اینکه واقعاً چقدر آنها برای شما اشتباه کرده اند احساس می کند.

تصاویر تصویری بسیار عالی هستند زیرا بعد از قطع رابطه با یک گروه از دوستان مانند یک سر و صدا بازی می کنند. هنگامی که بیلی آواز می خواند ، زنان با سرگرمی با یکدیگر می رقصند “شما چیزی جز یک هدف گمشده نبودید.” این ویدیو همچنین با عکس برداری اخیر Vogue از بیلی الیش ، که هنرمند جوان احساس راحتی در نشان دادن پوست داشت ، به خوبی دنبال می شود. پیش از این تابستان ، الیش به دلیل پوشیدن لباس گشاد در تلاش برای جلوگیری از مکالمه از بدن و هنر خود شناخته شده بود. او اکنون با در آغوش گرفتن احساسات خود از طریق این ویدئو سرگرم کننده ، این مسئله را به چالش می کشد.

تاکنون ، حال و هوای Happier Than Ever بسیار متفاوت از اولین آلبوم برنده گرمی Billie Eilish است ، وقتی همه خوابیم. ، به کجا برویم؟ “علت گمشده” جنبه شادتر و معاشقه ای از بیلی الیش را نشان می دهد زیرا او به زن می آید و ظاهر موهای سبز و سیاه خود را تغییر می دهد.

آلبوم جدید بیلی الیش با این ویژگی این آهنگ در تاریخ 30 ژوئیه منتشر می شود. او همچنین از طریق ترانه ای به همین نام در فیلم No Time To Die جیمز باند حضور خواهد داشت. او جوانترین خواننده ای است که آهنگی را در حق امتیاز 007 ارائه کرده است ، که به شما کمک می کند تکرار جاسوس توسط Daniel Craig در 8 اکتبر ارسال شود.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *