هیچ معامله بزرگی وجود ندارد ، فقط Brie Larson در حال خرد کردن یک کشش یک مسلح است زیرا او برای شگفتی ها آماده می شود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق خرید از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

عموم مردم به بازیگران عادت دارند که در ابرقهرمانان به شکل عالی درآیند و عضلات پرتحرک خود را نشان دهند ، هم در دنیای مارول و هم در DC. ما دقیقاً نمی توانیم از اندازه عضلات پشت آدم سیاه آدام دواین جانسون یا عضلات دوسر خدای کریس همسورث لذت ببریم ، اما خانم های فوق العاده به اندازه توانایی های بدنی خود اعتبار کسب نمی کنند. کریکت کاپیتان مارول ، بری لارسون هیچ کدام از اینها را ندارد زیرا هنگام شکل گیری فیلم The Marvels یک قاتل را با یک کشش مسلح به نمایش می گذارد. کاپیتان مارول در MCU ، و او اکنون ترک نمی کند. این بازیگر ویدئویی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نشان می دهد بازیگر زن در حال تکمیل چند مرحله کشش مسلحانه است ، که به گفته او هدفی بوده است که هنگام شکل گیری ابرقهرمان داشته است. لارسون را در زیر شکوه کاپیتان مارول در زیر بررسی کنید:

پستی که توسط بری لارسون به اشتراک گذاشته شده است (brielarson)

به نظر می رسد این اولین بار است که به آن دست می یابد این هدف را داشت و توانست آن را در دوربین ثبت کند تا با بسیاری از طرفدارانش به اشتراک بگذارد. این یک شاهکار عالی است ، و من جرات می کنم هرکسی که متفاوت بگوید آن را برای خودش امتحان کند. واقعاً می بینید که رسیدن به هدفی پس از مدتها تلاش برای رسیدن به آن چقدر تحقق پذیر است ، زیرا بری لارسون پس از کشیدن کار کاملاً هیجان زده است و در انتهای ویدیو می توان با افتخار به اطراف پرید.

زمان بری لارسون در MCU را می توان در Disney + مشاهده کرد. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

بری لارسون تنها کسی نیست که به خودش افتخار می کند ، زیرا نظرات پر از طرفداران با کلمات تشویق کننده ، تبریک و حتی هیبت است. یکی از مفسران با خندوانه می گوید که بری لارسون اینجاست و یک حرکت مسلحانه انجام می دهد و حتی نمی تواند از یک پله بالا برود. نظر دهندگان دیگر اصطلاحات محبت آمیزی مانند “حالت Beast” و “Hoss” را بیرون می کشند. به نظر می رسد طرفداران از اینکه لارسون به طور جدی نقش قدرتمندترین قهرمان MCU را جدی می گیرد بسیار هیجان زده هستند.

بری لارسون یکی از جدیدترین موارد اضافه شده به MCU است ، اولین حضور وی در Captain Marvel در نزدیکی پایان فاز 3. او نقش کوچکی در عین حال حیاتی در فیلم Avengers: Endgame داشت اما با تمام وجود در The Marvels باز خواهد گشت. این عنوان رسمی دنباله فیلم Captain Marvel برای فاز 4 است که با اضافه شدن سری + Disney Disney WandaVision در ژانویه آغاز شد.

مارول ها چهره ای آشنا از WandaVision می بینند ، و قرار است در 22 نوامبر سال آینده اکران شود ، و در نیمه دوم فاز فعلی بار دیگر ظاهر بری لارسون خواهد شد. در حال حاضر اعلام نشده است که لارسون در هیچ یک از فیلم های فاز 4 یا هر یک از سری های دیزنی + حضور خواهد داشت.

این وقفه اندک امکان آموزش بیشتر و زمان بیشتری را برای بری لارسون برای دستیابی به اهداف بیشتر فراهم می کند. جالب خواهد بود که ببینید 3 سال با آموزش یک بدن ابرقهرمان چه تفاوتی ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *