هیو جکمن مردان ایکس تعداد زیادی فیلم حذف شده از فیلم اصلی را فاش کرد

وقتی به فیلم های ابرقهرمانی فعلی فکر می کنید ، تماشاگران فیلم می توانند شروع را به اولین فیلم مردان ایکس باز کنند. این فیلم همچنین لحظه ای بود که مخاطبان بین المللی با شوگمن مورد علاقه همه هیو جکمن آشنا شدند. در حالی که برخی درباره تصمیم فاکس بحث می کردند ، جکمن اثری از خود به جا گذاشت که شامل چندین فیلم مردان ایکس و ولورین شد. دو دهه پس از اکران ، ستاره Reminiscence از راز ناشناخته ای در مورد فیلم اصلی پرده برداشت. آلوم مردان ایکس میزان وحشتناکی از فیلم را که اندکی قبل از تاریخ اکران حذف شده بود ، فاش کرد.

هیو جکمن این افشاگری را هنگام صحبت با کالایدر درباره آخرین فیلم خود خاطره گویی انجام داد. زمان اجرای آبشار زمانی که در سال 2000 اکران شد بیش از 90 دقیقه بود. اما به گفته بازیگر ، مدت زمان بیشتری می تواند طول بکشد. به نظر می رسید که جکمن قبل از گفتن در مورد برش اصلی مردان ایکس مردد بود:

احتمالاً من خارج از مدرسه صحبت می کنم ، استیو. اما فکر می کنم یک هفته قبل از اکران ، 47 دقیقه بیشتر طول کشید.

برش تقریبا یک ساعت فیلم بسیار گران قیمت است ، به ویژه یک هفته قبل از اکران فیلم. به طور کلی ، استودیوها ماه ها یا هفته ها قبل از شروع فیلم ها ، فیلم ها را آزمایش و بررسی می کنند. بنابراین ، فاکس قرن بیستم احتمالاً نگران باکس آفیس مردان ایکس بوده است تا از کارگردان برایان سینگر بخواهد برخی از صحنه ها را در لحظه آخر قطع کند. اما هیو جکمن اسرار بیشتری در مورد برش اولیه فیلم اول مردان ایکس فاش نکرد.

البته با گذشت زمان ، ممکن است جزئیات برای هیو جکمن کمی مه آلود باشد ، اما او برخی را به یاد آورد که بین برش اصلی و نسخه تئاتری تفاوت مشاهده کردند. جکمن به یاد آوردن س questionsالاتی در مورد صحنه ها و شخصیت های خاصی در آخرین نسخه از مردان ایکس. این بازیگر در مورد دیدن اولین قطعه نهایی برای اولین بار به Collider گفت:

من ممکن است مبالغه کنم یا مبالغه کنم … خیلی زیاد بود. و شاید هفته مبالغه آمیز باشد ، اما من مطمئناً … آنچه را که در آن فیلمبرداری کردیم ، به یاد می آورم که رفت ، “چه اتفاقی برای آن صحنه و آن شخصیت افتاد/ چه؟ صبر کنید ، فکر می کنم این فیلم از حافظه حدود 100 دقیقه است. این فیلم بسیار طولانی تر ، بسیار طولانی تر بود ، بنابراین این قطعاً برای من شگفتی بزرگی بود.

البته ، مردان ایکس اولین فیلمی نیست که قبل از اکران نهایی خرد شده و مورد بازخوانی قرار گرفته است. به اما از گزارش هیو جکمن ، برخی از صحنه ها و شخصیت های مهم در طبقه اتاق برش باقی مانده است. متأسفانه ، قطع این حجم زیاد از فیلم می تواند برخی از حفره های طرح و لحظات غیرقابل توضیح فیلم اول را پر کند. شاید برخی از لحظات و شخصیت ها در برش اصلی بیشتر جلوه داده شده باشند.

با در نظر گرفتن این موضوع ، شاید طرفداران یک روزه بتوانند برش کارگردان فیلم مردان ایکس را به همین شکل ببینند. به عنوان لیگ عدالت زک اسنایدر. اما تا کی یا اگر این اتفاق بیفتد ، طرفداران فیلم اول می توانند آن را برای اجاره در Prime Video تماشا کنند.

پسری از گرینوود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *