هنر خنده دار طرفداران مارول تصور می کند تئوری بدنام مرد مورچه ای و ثانوس در حال زنده شدن است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

دنیای سینمایی مارول با فیلم Avengers: Infinity War و Endgame به پایان Infinity Saga رسید. با ورود آن فیلم های پرفروش به سینماها ، نظریه های بی شماری درباره چگونگی شکست قهرمانان توسط تانوس ، جاش برولین وجود داشت. و در حال حاضر برخی از هنرهای خنده دار طرفداران مارول تئوری بدنام مورچه ای را در مورد ثانوس تصور کرده اند.

قبل از سقوط تایتان دیوانه ، برخی از طرفداران مارول فکر می کردند که Ant-Man ممکن است بتواند شکست بخورد Thanos توسط خودش در جریان Avengers: Endgame. یعنی با ورود به دهانه ای مانند باسن یا گوش هایش ، و سپس گسترش و پاره کردن شخصیت شرور. و با فراگیر شدن فزاینده جهان چندگانه در مرحله چهارم ، هنرهای خنده دار هواداران شامل Ant-Man و Thanosâ ™ € online آنلاین شد. آن را در زیر بررسی کنید ،

pic.twitter.com/5oTuWcQwCQ

و اکنون ما هرگز این را مشاهده نخواهیم کرد. Ant-Man جهان را در Avengers: Endgame نجات داد و به تصور سرقت زمان پس از آزادی از قلمرو کوانتومی کمک کرد. اما او هرگز در جنگ با تانوس ملاقات نکرد و مطمئناً در راه غنیمت به نبرد پرداخت.

تصویر فوق از توییتر به دست ما می رسد و به سرعت ویروسی می شود. در پوستر طرفداران از سری جدید Disney+ What Ifâ استفاده می شود؟ به عنوان نقطه ورود (lol) ، و خنده دار نظریه Ant-Man/ Thanos را به گفتمان MCU باز می گرداند. فقط باید ببینیم که آیا این داستان خاص برای فصل 2 به صفحه های کوچک راه پیدا کرده است.

طرفداران مارول می توانند Infinity Saga را دوباره در Disney+تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

نظریه ها و الگوهای رفتاری درباره Ant-Man و Thanos زمانی شروع شد که ابرقهرمان پل رود در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت گم شده بود. طرفداران مشتاق بودند ببینند اسکات لانگ چگونه در داستان نقش خواهد داشت و به شوخی گفتند که چگونه می تواند کلید شکست تایتان دیوانه در تمام مدت باشد. اگرچه مانند ثور ، او نمی خواهد سر را هدف قرار دهد.

در نهایت ، Ant-Man نقش اصلی را در Avengers: Endgame ایفا کرد. او با Time Heist مطرح شد ، در حالی که قطعات Pym مورد نیاز را نیز ارائه می کرد. او همچنین به تنهایی War Machine ، Hulk و Rocket را پیش از نبرد نهایی حماسی نجات داد. متأسفانه ، اسکات هرگز در ثانویه با ثانوس مبارزه نکرد. سه مرد بعدی Ant-Man و The Wasp: Quantumania در حال آماده شدن برای شروع فیلمبرداری هستند ، از جمله بازیگر جدیدی به عنوان Cassie Lang. و در پی وقایع لوکی ، جاناتان ماژور نیز کانگ فاتح را به تصویر می کشد. آن شرور به عنوان یک دشمن کلی برای جهان مشترک مورد تمسخر قرار گرفته است ، بنابراین خطر زیاد است.

قسمت بعدی در MCU شانگ چی و افسانه ده حلقه در 3 سپتامبر است. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *