هانچو ، رئیس سازمان تئاتر ، پذیرفته است که نمای اکران فیلم تغییر کرده است ، اما هشدار می دهد که “پخش همزمان” نمی تواند ادامه یابد

صبح امروز ، جان فیتیان ، سرپرست ناتو در سینما کان 2021 روی صحنه رفت تا در مورد وضعیت صنعت در حال حاضر ، در یک سال پر از تغییرات و هیاهو صحبت کند. سخنرانی وی امروز به شدت بر آینده تئاتر در صنعتی متمرکز بود که یکی از تأثیرگذارترین رویدادهای سال 2020 و پس از آن بود. فیتیان در کنار شناخت چشم انداز همیشه در حال تغییر ، هنگام بحث در مورد برخی از استراتژی های استودیوهای اصلی در طول سال 2020 از کلمات استفاده نمی کند. به پنجره های تئاتر آن چیزی نخواهد بود که قبلاً بودند ، اما نمی توانند آن چیزی باشند که در دوران همه گیری بودند. تصمیم گیری در مورد آینده به عهده اعضا و توزیع کنندگان ما است ، اما بگذارید امروز در مورد یک چیز روشن باشیم: انتشار همزمان این کار را انجام می دهد. نه کار برای کسی کار نمی کند جریان مداوم فیلم های اخیر که با پنجره های اختصاصی منتشر می شوند برای بهبود نمایشگاه ها و سودآوری کل اکوسیستم فیلم ضروری است.

طبق صحبت های رئیس جمهور و مدیرعامل ، این بدان معنا نیست که همه چیز به حالت قبل از شیوع بیماری همه گیر برگردید و هالیوود و صنعت را تحت تأثیر قرار دهد. او خاطرنشان کرد که ما در حال ورود به دوران بزرگ آزمایش هستیم و این یک نقطه عطف تاریخی برای صنعت تئاتر است.

در طول این رویداد ، جان فیثیان فریاد زد. به سونی ، نه برای آن تریلر حماسی Spider-Man: No Way Home ، بلکه برای آنچه در سخنرانی دیشب گفته شد ، که شامل آن استودیو از تجربه تئاتر می شود و نه اینکه محتوا را در VOD یا از طریق یک پلت فرم پخش ، مانند دیگران در دسترس قرار دهد. انجام داده اند در پایان ، Fithian با جسارت چشم انداز آینده را برای تماشاگران تئاتر پیش بینی کرد ، اگرچه باید منتظر ماند و دید که آینده دقیقاً چه می شود.

برای روشن شدن یک چیز. بهترین اثری که ساخته می شود برای صفحه نمایش بزرگ ساخته شده است. من از هنرمندانی که از پذیرش روایت نادرست مبنی بر اینکه سینماها جزء گذشته هستند خودداری می کنند. و این آینده ای خواهد بود که در آن هر فیلم در خانه مصرف می شود. این خلاقان برجسته بهتر می دانند و در سمت راست تاریخ قرار دارند.

در گذشته ، ناتو در مورد برخی از تصمیماتی که هالیوود در طول همه گیری گرفته بود ، کاملاً صریح بود. او معروف ترین فردی بود که وقتی Universal در نهایت تصمیم گرفت مدل تئاتر را دور بزند و در ماه های اولیه قرنطینه ، تور جهانی Trolls را با VOD منتشر کند ، صحبت کرد. جان فیثیان در آن زمان وعده داد که “غرفه داران این را فراموش نخواهند کرد.”

ماه ها بعد ، دیگر استودیوها مسیرهای مشابهی را که Universal در مارس 2020 تعیین کرده بود ، دنبال کردند. دیزنی پلاس فیلمهای خاصی را ساخته است در دسترس برای پخش همزمان با نمایش های تئاتر. برادران وارنر به تماشاگران این امکان را داده است تا فیلم های جدید فیلم را به صورت رایگان با اشتراک HBO Max در ماه اول مشاهده کنند. برخی از فیلم هایی که ابتدا برای نمایش در تئاتر برنامه ریزی شده بودند بعداً خریداری شده یا به سرویس های مختلف پخش ارسال شدند. سالن های سینما ، از جمله AMC و Cinemark ، نارضایتی خود را از پیشرفت در زمان انتشار اخبار ابراز کردند.

از نظر زمانی ، برادران وارنر تمرین رایگان پخش فیلم در HBO Max را در همان روز اکران تئاتر فیلم. این استودیو چند هفته پیش با AMC قرارداد بست و پنجره 45 روز انحصاری را برای همه فیلم های 2022 در نظر گرفت. برادران وارنر امشب پنل مخصوص خود را دارد که باید جالب باشد.

مسابقه شگفت انگیز و سرآشپز فوق العاده با کمی گرد و غبار پری دیزنی به داخل انداخته می شود. اگر یک rom-com ایجاد کرده اید احتمالاً آن را تماشا کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *