هالووین تهیه کننده را می کشد نگاه جدیدی به مایکل مایرز در عمل

تماشاگران سینما هنگامی ناامید شدند که تعداد بیشماری فیلم در سال گذشته به تعویق افتاد ، از جمله دنباله ترسناک دیوید گوردون گرین ، هالووین می کشد. اما این پروژه قرار است سرانجام در ماه اکتبر به موقع برای تعطیلات مهم به دست آید. و یکی از تهیه کنندگان نگاه جدیدی به مایکل مایرز در کار داشته است.

فیلم هالووین بلومهاوس در سال 2018 به عنوان دنباله مستقیم فیلم اصلی جان کارپنتر در سال 1978 عمل کرد و به یک باکس آفیس بزرگ تبدیل شد. وقتی وارد سینماها شد دو دنباله دیگر به سرعت سفارش داده شد ، که با هالووین کشته می شود. و تهیه کننده اجرایی رایان فریمان اخیراً تعدادی عکس مجموعه ای از مایکل مایرز را به اشتراک گذاشته است ، در زیر مشاهده کنید:

پستی که رایان فریمان (rfreimann) به اشتراک گذاشت او عصبانی به نظر می رسد در حالی که محتویات فیلم هالووین کشته می شود مخفی می ماند ، تصاویر محدود نشان می دهد که مایکل مایرز در طول زمان اسرارآمیز فیلم تعداد زیادی بدن را جمع آوری می کند. من حدس می زنم او واقعاً دوست نداشت تقریباً در زیرزمین لوری استرود زنده زنده سوزانده شود.

تصاویر فوق از اینستاگرام رایان فریمن به دست ما می رسد ، که به عنوان تهیه کننده اجرایی برای همه خدمت خواهد کرد. سه قسمت از فیلم های هالووین دیوید گوردون گرین. با توجه به انتظار طولانی برای کشتن هالووین ، نسل طرفداران مشتاق هرگونه نگاه جدید به اسلحه مرموز هستند. این امر به ویژه در مورد شخص مایکل مایرز شرور صادق است.

اطلاعات مربوط به کشتار هالووین ممکن است محدود باشد ، اما پیش بینی این پروژه در اوج تب است. دنباله بلافاصله پس از وقایع دنباله 2018 ظاهر می شود ، جایی که لوری و خانواده اش مایکل را در زیرزمین خانه خود به دام انداخته و محل را به آتش کشیده اند. اما The Shape به این سادگی ها از بین نمی رود و به زودی کل شهر Haddonfield مجبور می شود که مسلح شود و با شرور مبارزه کند. هالووین اصلی کارپنتر در سال 1978 ، و پس از آن که هادونفیلد به یک توده عصبانی تبدیل می شود ، ادامه خواهد داشت. تعدادی از بازیگران فیلم اصلی نقش های خود را دوباره بازی می کنند: نانسی استفنز ، خانه داران واقعی از بورلی هیلز از کایل ریچاردز و چارلز سایفرز. علاوه بر این ، ما نسخه های بزرگسال شخصیت های تامی دویل و لونی ایلام را ملاقات خواهیم کرد. این اساساً فیلم های انتقام جویان هالووین است.

باید جالب باشد که ببینیم هرج و مرج خشونت آمیزی در طول قتل های هالووین بر سر مردم هادونفیلد رخ می دهد ، زیرا این تریلر مطمئناً شبیه حمام خون به نظر می رسید. کسانی که در سه گانه نقش داشتند نیز تفاوت هر فصل را به خصوص سه پایان سه بعدی هالووین به پایان رسانده اند. امیدوارم فیلمساز بعدی به زودی آغاز شود ، اگر فیلمسازان همچنان قصد دارند فیلم های Ends را در اکتبر آینده اکران کنند. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران مشهور خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *