نیکلاس کیج در وزن غیرقابل تحمل استعداد عظیم آنقدر دیوانه کننده و شگفت انگیز است که در نگاه اول به فیلم امیدوار بودید.

وقتی در نوامبر سال 2019 اولین بار در مورد اثر غیرقابل تحمل وزن استعداد عظیم تام گورمیکان شنیدیم ، بلافاصله تخیلات ما را آتش زد. به هر حال ، این یک کمدی اکشن است که نیکولاس کیج در آن نقش خود را بازی می کند ، و واقعاً از سینما چه می توانید بخواهید؟ از آن زمان به بعد آن را پیش بینی می کردیم و در حالی که هنوز مدتی دیگر منتظر ورود آن به سالن های سینما در سال آینده هستیم ، امروز اولین نگاه خود را به آن انداختیم و اکنون بیش از هر زمان دیگری خود را هیجان زده می بینیم.

پس از یک هفته ارائه جذاب استودیو در CinemaCon-کنوانسیون سالانه مستقر در لاس وگاس برای صاحبان تئاتر-امروز بعد از ظهر نوبت Lionsgate برای نمایش صفحات آینده خود بود ، و هیچ چیز در طول 90 رویداد دقیقه واکنش بهتری نسبت به وزن غیر قابل تحمل استعداد عظیم نشان داد. پیش نمایش فیلم با حلقه باند قرمز گسترده ای بود که طرح و تمام شخصیت های اصلی را تنظیم می کرد و بر اساس آنچه نشان داده شد به نظر می رسد که شانس زیادی برای برجسته شدن نمایش بزرگ سال 2022 دارد.

بر اساس فیلمنامه اصلی کوین اتن و تام گورمیکن ، وزن غیرقابل تحمل استعداد عظیم با نیکولاس کیج (نیکولاس کیج) صادقانه در حرفه بازیگری خود تلاش می کند. مهارت های باقی مانده او به عنوان یک مجری زیر سوال می رود ، او نمی تواند نقش هایی را ایفا کند و آماده است که دست به کار شود و این حرفه را کنار بگذارد. با این حال ، او قبض هایی برای پرداخت دارد و بنابراین نمی تواند امتناع کند وقتی نماینده اش (نیل پاتریک هریس) به او در مورد یک فرد ثروتمند به نام ژاوی (پدرو پاسکال) می گوید که می خواهد یک میلیون دلار به ستاره Con Air پرداخت کند. در جشن تولد آینده خود شرکت کنید.

نیکولاس کیج سوار قایق به سوی مایورکا می شود و به یک ملک زیبا در قصر می رسد ، و در حالی که همه چیز با کیج بر اساس وضعیت ناخوشایندی پیش می رود ، بدون اینکه از هویت وی مطلع باشد نیکوکار ، ناآگاهانه از ژاوی می پرسد آیا رابطه جنسی دهانی بخشی از دلیل حضور درخواست شده او است – رابطه در نهایت به طرفین تبدیل می شود.

همانطور که معلوم شد ، ژاوی شماره جهان است یکی از طرفداران نیکولاس کیج ، و دارای یک صفحه نمایش کامل به کار مجری – شامل یک مجسمه مقیاس کامل Face/Off است که کیج ابتدا آن را قبل از ارائه 20000 دلار برای خرید آن به عنوان یک هیولا نامید. این دو نفر دوستی سریعی را آغاز می کنند ، اما پس از آن اوضاع به بدترین شکل پیش می رود. یکی از بی رحم ترین مردان روی کره زمین است. یکی از فدراسیون ها (تیفانی هادیش) ، که از کار بازیگر بی اطلاع است ، تلاش می کند تا کیج را با تحقیقات همراه کند و سعی کند جاوی را کنار بگذارد و او را در موقعیت فوق العاده خطرناکی قرار دهد – مخصوصاً به این دلیل که ارباب جنایتکار می فهمد که دوست جدیدش در چه زمینه ای است.

The Unbearable Weight Of Massive Talent دارای جنب و جوش هایی شبیه به ست روگن و مصاحبه ایوان گلدبرگ است ، اما خود را نیز دارد انرژی ، و چیزی که به نظر می رسد نیکلاس کیج دارای یک سرگرمی مضحک است و خود را مسخره می کند. این بدون شک یکی از هیجان انگیزترین عناوینی است که امسال در CinemaCon مشاهده شده است.

وقتی اولین تریلر فیلم The Unbearable Weight Of Massive Talent می توان به طور قطعی گفت به صورت آنلاین منتشر می شود ، اما باید از همین حالا برای آن هیجان زده شوید. این فیلم به طور انحصاری در 22 آوریل 2022 در سینماها خواهد بود و برای مشاهده همه چیزهایی که قرار است سال آینده اکران شود ، حتماً تقویم اکران فیلم 2022 را بررسی کنید.

بومی نیوجرسی که تماس می گیرد خانه LA ؛ در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *