نکته ای که باید هنگام حضور در سینما برای یک مکان آرام بخش دوم سودمند باشد

A Quiet Place Part II در ابتدا قرار بود در تاریخ 20 مارس 2020 اکران شود. این باعث شد که این فیلم یکی از اولین فیلم های بزرگی باشد که برای اکران تئاتر با تاخیر برگزار می شود. این فیلم در واقع اولین نمایش جهانی خود را داشت و تعداد معدودی اکران اولیه داشت ، اما عموم مردم هرگز مجبور به دیدن آن نشدند. اکنون قسمت Quiet Place II دوباره امتحان می شود ، زیرا قرار است این اواخر ماه در سینماها اکران شود. هیچ کس کاملاً مطمئن نیست که فیلم ، یا واقعاً هر فیلمی ، هنگام رسیدهای گیشه ، چگونه کار خواهد کرد. اما حداقل یک تحلیلگر انتظار دارد که فیلم بخاطر تقاضای پنهان کاری بسیار خوب انجام شود.

وقتی A Quiet Place Part II در 28 مه آغاز به کار می کند ، این بزرگترین فیلمی است که از زمان نمایش کریستوفر نولان به طور انحصاری در سینماها اکران می شود. Tenet در سپتامبر سال 2020. این فیلم همچنین با تعداد زیادی سینما در کشور افتتاح می شود که حداقل تا حدودی از زمان مشاهده Tenet باز می شوند و بسیاری از مردم در سراسر کشور و جهان واکسیناسیون می کنند و شاید بیشتر از گذشته مایل به اقدام به جایی مانند فیلم ها.

این باعث می شود که شاون رابینز ، تحلیلگر گیشه ، باور کند که آینده گیشه و به طور خاص فیلم هایی مانند A Quiet Place Part II ، از آنچه انتظار داریم ، روشن تر است. همانطور که به KXXV می گوید که معتقد است حتی افرادی که تماشاگر سینمای همیشگی نبوده اند ممکن است مایل باشند در آینده نزدیک به تئاتر بروند فقط به این دلیل که چنین گزینه هایی برای مدت طولانی بسته شده اند. طبق گفته رابینز ،

تقاضای زیادی وجود داشته است ، من فکر می کنم که این نه تنها از طرفداران فیلم ، بلکه از مخاطبان گاه به گاه نیز افزایش یافته است – شاید افرادی که اغلب به سینما نمی روند ، در حداقل قبل از همه گیری ، اما اکنون بیش از 13 ماه است که در خانه گیر کرده اید.

آیا شما فردی هستید که زیاد به تئاتر می رفتید ، یا یکی از کسانی هستید که فقط گاهی اوقات می رفت ، شانس وجود دارد از آخرین باری که شما آنجا هستید یک سال یا بیشتر می گذرد. ممکن است هواداران برنامه خاصی را برای دیدن A Quiet Place Part II یا حتی تهیه بلیط های پیشرفته فیلم هنگام بیرون کشیدن از سینماها در نظر داشته باشند. در آن زمان امید وجود داشت که این تاخیر فقط چند هفته طول بکشد ، اما این خیلی آرزو آمیز بود.

همچنین دلیلی وجود دارد که باور کنیم A Quiet Place Part II می تواند یک فیلم تئاتر بزرگ حتی فراتر از آن باشد تقاضا تجربه تئاتری تماشای A Quiet Place در میان خود فیلم ها بی نظیر بود و یکی از مواردی بود که طرفداران فیلم اول بیشتر دوست داشتند. تجربه مجدد آن مطمئناً ارزش بازگشت به سینماها برای برخی از افراد را دارد. به احتمال زیاد مدتها طول می کشد تا گیشه به حقیقت جایی که سابق است برگردد ، اما باید تصور کرد که سال 2021 نسبت به سال 2020 همچنان پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

تم مقیم CinemaBlend دوست دار پارک و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *