نکته ای در مورد انتقام جویی بودن که آنتونی مکی را کمی عصبی می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جهان سینمایی مارول به طور مداوم در حال رشد است و آنتونی مکی از سال 2014 “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان” درگیر فعالیت است. . در حالی که شخصیت او سام ویلسون اخیراً به عنوان Cap جدید شناخته شد ، مکی توضیح داد که چرا انتقام جویی گاهی او را عصبی می کند.

با توجه به اینکه MCU چقدر احساس دارد ، قهرمان شدن و انتقام جویی کامل به نظر می رسد یک رویا باشد. کار. آنتونی مکی ابراز علاقه خود را برای بازی در نقش سام ویلسون / کاپیتان آمریکا برای آینده قابل پیش بینی ابراز کرده است ، اما اخیراً نیز در مورد منفی بودن چنین نمایش بزرگی صحبت کرده است. مکی با توجه به کار مداوم خود در مورد وسوسه رضایت خاطر خود را باز کرد و گفت:

21 سال دیگر هستم. از این فکر که خودم راضی و بی اراده با این تجارت باشم عصبی شدم. این مانند ، “هی ، شما یک انتقام جوی هستید”. می توانید ظاهر شوید ، خطوط خود را بگویید و به مدت یک هفته به جامائیکا بروید! â به جایی می رسید که کار به اندازه سرگرم کننده نیست و یا به اندازه مطبوعات و شناخت یا Instagram و من سعی کرده ام تا جایی که می توانم بدانم آنتونی مکی هنگام ورود به این حرفه چه کسی بوده است ، بازگردم.

این بسیار منطقی است. اشتغال آنتونی مکی در دنیای سینمایی مارول تضمین شده است ، اما این بازیگر تحسین شده می خواهد مطمئن شود که هنوز هم خودش را به چالش می کشد و مانند جوان ترش عمل می کند. به نظر می رسد راهی ثابت برای پایین ماندن در زمین و مشغول بودن برای من است.

نظرات آنتونی مکی در مورد طلایی دربی گوشه ای از پشت پرده جهان سینمایی مارول را نشان می دهد. کاپیتان آمریکا که به تازگی تاجگذاری کرده است بدون شک در فاز چهار و فراتر از آن نقش اصلی را خواهد داشت ، اما مکی همچنین می خواهد با ریشه های فروتن خود در ارتباط باشد. جالب است که ببینیم وی در نتیجه به کدام پروژه می انجامد و در عین حال مسئولیت های مارول را نیز متعادل می کند.

طرفداران MCU می توانند دوباره حضور آنتونی مکی در MCU از جمله The Falcon و The Winter را تماشا کنند. سرباز در دیزنی +. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این لینک استفاده کنید.

قبل از اینکه آنتونی مکی برای اولین بار به عنوان Falcon مارول پرواز کند ، او قبلاً فعالیت سینمایی مشهوری داشته است. در واقع ، مکی یکی از معدود قهرمانانی است که برای بازی در نقش خود نیازی به تست دادن نبود. فیلمبرداری وی شامل نقشهای برجسته در فیلمهای تحسین شده مانند 8 مایل ، کودک میلیون دلاری ، ما مارشال هستیم و قفل دردناک است. رزومه مکی شوخی بردار نیست ، بنابراین دیدن آنچه در آینده برای این بازیگر 42 ساله اتفاق می افتد جالب خواهد بود.

البته طرفداران مارول نیز مشتاق دیدن بازگشت آنتونی مکی به صفحه بزرگ در فیلم تازه اعلام شده Captain America 4. مکی ثابت کرد که چقدر می تواند با سپر در The Falcon و The Winter Soldier عالی باشد ، و عالی است که ببیند بالهای امضای وی چگونه درگیر جنگ می شوند.

قسمت بعدی در MCU Black Widow است در تاریخ 9 ژوئیه 2021. در همین حال ، برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *