نویسنده Skyfall در پشت صحنه داستان درباره اینکه چرا داشتن باربارا کلم بروکلی و شرکت به اتهام 007 بسیار مهم است گفت:

گرچه به نظر می رسد که خرید اخیر آمازون / MGM یک مانع خلاقیت برای حق رای دادن جیمز باند نباشد ، برخی از افراد هستند که به راحتی متقاعد نمی شوند. با توجه به اینکه اکنون آمازون به عنوان نیمی از دارندگان میراث 007 فعالیت می کند ، نیمی دیگر متعلق به باربارا بروکلی و مایکل جی ویلسون از طریق شرکت آنها ، EON Productions است. نیمی از آنها حرف آخر را درباره همه موارد باند می زنند و از نظر جان لوگان ، نویسنده Skyfall ، این واقعیت اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است ، و او داستانی برای اثبات آن دارد.

در واکنش به خرید بزرگ MGM که به مبلغ 8.45 میلیارد دلار انجام شد ، جان لوگان شروع به نوشتن مقاله ای برای نیویورک تایمز کرد. نکته مهم در مورد نگرانی نگران کننده وی از مالکیت آمازون به این واقعیت برمی گردد که لوگان احساس می کند غول تجارت الکترونیکی / ارائه دهنده جریان سعی دارد کنترل خلاقانه تری بر روی سری جیمز باند داشته باشد. این تصمیمی است که احساس می کند مانع ایجاد سناریوهایی مانند این حکایت Skyfall می شود:

سام مندز ، کارگردان ، و من به دفتر باربارا و مایکل رفتیم ، پشت میز خانواده نشستیم و صحنه اول را بین باند و شرور ، رائول سیلوا به راه انداخت. در حال حاضر ، لحظه ای که 007 برای اولین بار با معجزه اسکناس او روبرو می شود ، غالباً لحظه نمادین یک فیلم باند است ، صحنه ای که شما در آن ریتم های داستانی و سینمایی زیادی را ایجاد می کنید. (به اولین ملاقات باند با دکتر No یا Goldfinger یا Blofeld فکر کنید ، همه صحنه های کلاسیک این حق رای دادن است.) خوب ، من و سم با جسارت اعلام کردیم که می خواهیم این صحنه محوری را به عنوان یک اغواگری هومروتیک انجام دهیم. باربارا و مایکل نیازی به نظرسنجی از یک گروه متمرکز نداشتند. آنها نیازی به بررسی این ایده رادیکال با هیچ استودیو یا شرکتی نداشتند – آنها فوراً آن را دوست داشتند. آنها می دانستند که این کار تازه و جدید است ، به گونه ای تحریک کننده است که حق رای دادن را معاصر می کند. آنها از جنجال ترس نداشتند. به تجربه من ، بسیاری از فیلم های بزرگ نمی توانند با چنین آزادی و شادی مخاطره آمیزی کار کنند. اما با هدایت خانواده کلم بروکلی / ویلسون ، باند مجاز به تحریک ، رشد و متواضع بودن است. ممکن است طولانی شود.

بدون شک معرفی شخصیت منفی خاویر باردم در Skyfall یکی از دلایل محبوبیت این فیلم در قوس جیمز باند دانیل کریگ است. سیلوا نه تنها بهترین شرور باند در کل کاتالوگ دیوانگان است ، بلکه با کلاهبرداری ظاهری 007 خود در حین بازجویی نیمه راهگشا است. اگر نظر جان لوگان مورد تأیید باشد ، ممکن است استانداردهای سنتی گروه های تمرکز و تداخل استودیو آن صحنه را در ضربان قلب خنثی کند.

قطعاً جای بحث و گفتگو درباره آمازون / دوران MGM وقتی به جیمز باند می رسد ، به نظر می رسد ، به خصوص وقتی آخرین باری که یک خرید شرکت در کار دخالت می کرد ، ما شاهد گذراندن شش سال بدون فیلم جدید باند بودیم. با حل و فصل اختلاف قانونی در اواخر دهه 80 ، تیموتی دالتون جای پیرس برازنان را گرفت و ژئوپلیتیک جهان به شدت تغییر کرد. بنابراین اگر هیچ نوع اصطکاک ناشی از این که باربارا بروکلی و EON Productions می خواهند سری 007 را در دوران پس از دانیل کریگ مدیریت کنند وجود دارد ، می تواند به یک وقفه غیر منتظره دیگر منجر شود.

با توجه به تعداد ، EON Productions و Danjaq LLC مهمانداران خوبی در خلق ادبیات یان فلمینگ بوده اند. از زمانی که آلبرت “کاببی” بروکلی و هری سالتزمن موتورهای استون مارتین سینمایی یعنی جیمز باند را احیا کردند ، این شرکت با هیجان مداوم حدود 60 سال پایان انگلیس ها را حفظ کرده است. این یکی از بسیاری از مواردی است که آمازون باید به خاطر داشته باشد زیرا شروع به بررسی چگونگی مدیریت عناوین MGM می کند ، زیرا لحظاتی مانند آن معرفی بازیگ در Skyfall بخشی از چیزی است که 007 را مجبور می کند کسی را تماشا کند بعد از این همه مدت.

البته ، برای رفتن به دوره بعدی تاریخ جیمز باند ، باید ابتدا قوس فعلی را ببندیم. این اتفاق زمانی رخ می دهد که دانیل کریگ به طور رسمی از این نقش خداحافظی کند ، اتفاقی که هم هنگام انتخاب جایگزین وی و هم زمانی که No Time To Die بعد از اولین نمایش تئاتر دور رسمی خود را می زند ، رخ خواهد داد. در حال حاضر قرار است پرده پرده 30 سپتامبر در انگلستان و 8 اکتبر در ایالات متحده آمریکا پخش شود ، بیست و پنجمین فیلم جیمز باند اکنون حتی یک اتفاق پیش بینی شده است ، زیرا پرتگاهی خواهد بود که فصل بعدی حماسه باند از آن به وجود خواهد آمد چهارم.

جیمز باند (متخصص) CinemaBlend. همچنین در متجاوزان مقیاس بزرگ ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *