نمایش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی تایلر پری: آنچه در انتظار بازیگر / کارگردان / تهیه کننده است

تایلر پری بعنوان یکی از سرگرم کننده ترین کارگران در این حرفه ، مردی بسیار فعال است. بین وظایف مختلف خود به عنوان رئیس استودیو ، نویسنده ، کارگردان ، تهیه کننده ، نویسنده ، مجری برنامه ، و انسان دوستانه (از جمله عناوین دیگر) ، هرگز لحظه کسل کننده ای در زندگی و زمانه این مجری فعال وجود ندارد. حتی یک بیماری همه گیر نمی تواند روند کار او را کند کند.

تایلر پری چه در مقام بازیگر ، نویسنده ، کارگردان یا تهیه کننده ، پروژه های زیادی در آینده نزدیک ترتیب داده است. مسلماً پیگیری همه مواردی که وی روی آن کار می کند دشوار است. با این وجود ، به بهترین وجه دانش و گزارش خود ، لیستی از تمام فیلم ها و برنامه های تلویزیونی آینده را که با نام معروف پری معرفی می شوند گرد آورده ایم. این چیزی است که بازیگر-نویسنده-تهیه کننده-کارگردان در آینده ای نه چندان دور به صف شده است.

برای هر فرد بالای 12 سال ، Paw Patrol احتمالاً مسئله خاصی نیست. اما اگر تک رقمی باشید ، نمایش های کمی با ارتباط فرهنگی بیشتری وجود دارد. نام تجاری Paw Patrol از ابتدای سال 2013 تاکنون به یک پایه اصلی Nickelodeon تبدیل شده است ، و از بازی های ویدئویی ، نمایش های زنده و بسیاری از اشکال دیگر الهام می گیرد. در حال حاضر ، کارتون CG-canine با Paw Patrol: The Movie به صفحه نمایش بزرگ می رود ، که دوستان خزدار را می بیند که روز را در بزرگترین ماجراجویی خود ذخیره می کنند. این ادامه سینمایی به کارگردانی کال برونکر ، تیم توله سگ های جستجو و نجات را دنبال می کند در حالی که آنها برای نجات ماجراجویی شهر از شهردار هومدینگر (ران پاردو) می جنگند ، که تهدید به تخریب کلانشهر شلوغ می کند. ، کینگزلی مارشال ، کیگان هدلی ، شایل سیمونز ، لیلی بارتلام و رون پاردو فوق الذکر در نقش های صوتی خود از مجموعه انیمیشن محبوب ، Paw Patrol: فیلم همچنین شامل لوله های مشهور Iain Armitage ، Randall Park ، Dax Shepard ، Jimmy خواهد بود. کیمل ، کیم کارداشیان و تایلر پری در نقش های مکمل. به طور مشخص ، پری صدای گاس ، راننده کامیون را می گیرد که به نجات احتیاج دارد.

در این مرحله ، چه کسی در کتاب “نگاه نکن تا آدام مک کی” نیست؟ در جدیدترین طنز نویسنده و کارگردان برنده اسکار ، یک گروه تمام ستاره شامل جنیفر لارنس ، لئوناردو دی کاپریو ، کیت بلانشت ، تیموتی چلامت ، جونا هیل ، آریانا گرانده ، مارک رایلانس ، جینا گرشون ، مریل استریپ (و نه محدود به این) رون پرلمن ، كید كودی ، مایكل چیكلیس ، ملانی لینسكی و متیو پری. علاوه بر این ، تایلر پری در نقش Jack Bremmer ، یکی از چندین شخصیت موجود در این کمدی تاریک ، چرخشی حمایتی ایجاد خواهد کرد. این طرح حول محور دو ستاره شناس سطح پایین انجام می شود که سعی دارند بشر را در مورد سیارکی که مقصد سقوط آن بر روی زمین است هشدار دهند. در طی این روند ، آنها به سیرک رسانه ای پرتاب می شوند که به خودی خود به یک فاجعه نجومی تبدیل می شود.

در طی سال گذشته و پس از چند تاخیر مربوط به COVID فیلم برداری شد ، “نگاه نکن قرار است یکی از بزرگترین فیلم های سال باشد که در Netflix شروع به کار می کند. معلوم نیست تایلر پری نقشی قابل توجه دارد یا یک ترفند معروف است ، اما ما به زودی خواهیم فهمید.

در اطراف کارمندان داغ به ارواح باشگاه Eden ، یعنی خانه جذاب ترین و انتظار می رود رقصنده های عجیب و غریب نفس گیر در کشور ، از همه ملکه های BET + هر زمان که اواخر ماه آگوست به نمایش در آید ، یک زمان خوب سکسی خواهد بود. این فیلم تلویزیونی تایلر پری بر اساس رمان وابسته به عشق شهوانی 2014 كریستین كیز ، با بازی های Eva Marcille ، Skyh Alvester Black ، Candace Maxwell ، Raquel Palmer ، Michael – Bololo ، Keith Swift ، Dion Rome ، Jeremy بازی خواهد كرد. ویلیامز ، و خود کیز (که مجموعه را نیز ساخته و نویسنده آن بوده است). همچنین انتظار می رود یک نمایش جهنمی به نمایش بگذارد.

پیش از این با سفارش هشت قسمت نیم ساعته ، همه مردان ملکه تا ده قسمت یک ساعته افزایش یافته بودند ، که نشان دهنده اعتماد به نفس اولیه است که BET + در این سری جدید محرک وجود دارد. اگرچه هنوز مشخص نیست که این سری جدید چه زمانی روی پلتفرم جریان تازه کشف شده قرار می گیرد ، اما باید انتظار داشته باشیم که به زودی درباره این نمایش اطلاعات بیشتری کسب کنیم. از این گذشته ، این یک سریال داغ تلویزیونی خواهد بود.

در حالی که تایلر پری چندین فیلم و نمایش را با نام خود تولید کرده است ، یک پروژه در حاشیه باقی مانده است: بلوز یک جازمن ، یک دهه- همانطور که ددلاین گزارش می دهد ، قطعه دوره ای است که به دنبال تحقیق در مورد یک قتل حل نشده است که “از داستانی پر از عشق ممنوع ، فریب و رازی که 40 سال در آن نگه داشته شده است” رونمایی می کند. بر اساس فیلمنامه ای که در سال 1995 نوشته شده است ، پری دهه ها تلاش کرده تا این پروژه را از زمین خارج کند و سرانجام از طریق Netflix شانس خود را پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر ، پری در حال فیلمبرداری فیلم با حاملگی طولانی است تعداد زیادی از استودیوهای عظیم او ، و انتظار می رود که سال آینده به سرویس پخش جریانی برسد – اگر این اواخر امسال نباشد. با توجه به اینکه پری به چه سرعت کار می کند ، غیر منطقی نیست که تصور کنیم این یکی قبل از پایان سال تقویم به پایان برسد – اگرچه اگر این یک پروژه مورد علاقه باشد ، پری ممکن است برای اطمینان از درست انجام شدن وقت اضافی بگذارد. این فیلم دومین تولید Netflix پری خواهد بود. این سرویس آخرین فیلم او را با نام “سقوط از گریس” توزیع کرد. با این حال ، بر خلاف آن فیلم استریم ، انتظار می رود پری در صندلی کارگردان بماند.

نزدیک به 30 سال از بازی Whoopi Goldberg در Sister Act 2 می گذرد ، اما آماده شوید. چون او ، بله ، دوباره به این عادت بازگشته است. این بازیگر برنده اسکار در Sister Act 3 ، پیگیری طولانی مدت کمدی کاتولیک دیزنی ، تولید و بازی خواهد کرد. با پیوستن به تهیه کننده همکار تایلر پری ، طرح این پیگیری دهه ها بعد همچنان تحت فشار قرار دارد (یا تحت عادت ها) اما ما می دانیم که فیلمنامه را Regina Y. Hicks (The Upshaws) و Krin Gist (Girlfriends) می نویسند و پخش آن به طور انحصاری در دیزنی + انجام خواهد شد.

اعلامیه دیزنی درباره این فیلم در دسامبر سال 2020 اشاره می کند که گلدبرگ قرار است بازی کند ، اما ما هنوز از طرح فیلم یا نقش Delores خبر نداریم. بازی در همه آن در مصاحبه ای در اکتبر سال 2020 در نمایش Late Late Show ، گلدبرگ تأیید کرد که آنها “با سخت کوشی کار می کنند” تا تلاش کنند تا باند را دوباره جمع کنند ، که به نظر الهی می رسد. امیدوارم که این دنباله بهشت ​​ارسال شود.

روزهای تایلر پری در حالی که Madea به پایان رسیده است. اما شخصیت کمدی تعریف کننده شغل ادامه خواهد یافت ، البته به روشی غیرمنتظره. به طور خاص ، پری یکی از خالقان سریال Mabel ، سریال پیش نمایش دراماتیک آینده Showtime است که ریشه های فروتنانه شخصیتی صریح و بزرگتر از زندگی را زمانی که او یک “20 نفره باهوش ، خشن ، مقاومت ناپذیر ، خطرناک ، دیوانه” بود کشف خواهد کرد. “زن در اوایل دهه 1970 در آتلانتا ، طبق مهلت تعیین شده.

اگرچه تایلر پری اغلب سریع تر به پرورش بی احترامی و سالهای سخت زندگی مادا اشاره می کند ، این نمایش به طور مستقیم آزمایشات و مصیبت هایی را که شخصیت متحمل شده است ، دراماتیک می کند. قبل از اینکه او امروز به مادا تبدیل شود که توسط مخاطبان محبوب و دوست داشتنی شود. مجموعه تلویزیونی پیش رو توسط JaNeika و JaSheika James نوشته شده است که در كنار پری تهیه كنند. مشخص نیست چه کسی نسخه جوانتر شخصیت عنوان را بازی خواهد کرد.

از یک طرف ، ساخت یک درام بر اساس یک شخصیت کمدی محبوب بسیار خارق العاده است. از طرف دیگر ، شاید فقط کار به اندازه کافی عجیب باشد. پروژه های عجیب و غریب در گذشته موفقیت کسب کرده اند. تایلر پری در گذشته به ساخت پیش درآمد Madea اشاره کرده است و مابل به نویسنده اجازه می دهد بدون نیاز به اتخاذ کلاه گیس و لباس ، به جستجوی شخصیت مورد علاقه مخاطب و حق رای دادن بپردازد. ما مادا را روی صحنه و صفحه نمایش بزرگ دیده ایم. حال ، مدها اولین بار در تلویزیون حضور خواهد یافت.

اگر عنوان ویتنی را می بینید و تصور می کنید که تایلر پری در حال ساخت یک بیوگرافی از ویتنی هوستون است ، بهتر است دوباره فکر کنید. همانطور که Deadline گزارش می دهد ، پری تهیه کننده اجرایی هیجان روانشناختی آینده درباره “قدرت عمیق حافظه و بناهای تاریخی در جنوب عمیق” خواهد بود. مسلماً ، این کمی توصیف مبهم است ، اما این پروژه هنوز در مراحل اولیه توسعه است. در حقیقت ویتنی یک عنوان کارگزار است.

در بیانیه ای رسمی ، تایلر پری با ادعای اینکه “این داستان را درست از درون زمین دوست داشت” از فیلم آینده تعریف و تمجید کرد. وی گفت این “از نظر فرهنگی مرتبط ، هوشمند و بسیار تحریک کننده است – همه ویژگی هایی که ما در پروژه هایی که می خواهیم در آنها شریک شویم به دنبال آنها هستیم.” این پروژه یکی از اولین فیلم هایی است که زیر نظر Peachtree & Vine ، یک شرکت تولیدی تازه تأسیس از پری و تیم پالن ، مدیر سابق بازاریابی Lionsgate شکل گرفته است. این کار براساس یک درمان اصلی از هم تولیدکننده سانجی شارما انجام شده است. در غیر این صورت جزئیات محدود باقی می مانند. در حال حاضر مشخص نیست که فیلم پیشنهادی کجا در برنامه پری قرار دارد.

علاوه بر بسیاری از ، بسیاری از ، بسیاری ، بسیاری ، بسیاری از اعتبارات دیگر او را به عنوان یک تنفس بازیگر / فیلمنامه نویس / تهیه کننده / کارگردان / قرار دادن لیست های دیگر شغل در اینجا ، تایلر پری مجری برنامه و سر نویسنده تعدادی از نمایش ها با نام آشنا خود است ، از جمله Sistas ، The Oval ، Assisted Living ، House of Payne ، The Have and Have Nots ، Bruh ، Ruthless و Young Dylan. او نه تنها نویسنده اصلی این نمایشهای اصلی است ، بلکه پری گفته است که او تنها نویسنده بیشتر “نه همه” آنها است که یک کار بزرگ است (علاوه بر همه مشاغل دیگر او ) که سخت است سر خود را به دور آن بپیچانید. چگونه در یک روز اینقدر می نویسید؟ چگونه می توان تمام شخصیت های مختلف و موضوعات پیرامون را تحت بررسی قرار داد؟ چگونه داستان های جانبی مختلف را از دست نمی دهید؟ برای نوشتن این همه فیلمنامه ، حداقل جلب یک انسان جاه طلب لازم است. دلیل خوبی وجود دارد که پری در راه شهرت برجسته خود تلاش کرده است. و این بدون ذکر این واقعیت است که وی این نمایش ها را نیز کارگردانی و تولید می کند!

و این فقط نگاهی اجمالی به زندگی پرمشغله تایلر پری است! وقتی این کلمات را تایپ می کنم ، احتمالاً 200 پروژه به علاوه پروژه های دیگر در زیر پرچم او جمع شده اند. مثل همیشه ، شما را در جریان آخرین تحولات در اینجا در CinemaBlend قرار خواهیم داد.

ویل نویسنده سرگرمی مستقر در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا است. نوشته های او را می توان در The Playlist ، Cut Print Film ، We Got This Closed ، The Young Folks ، Slate و سایر رسانه ها یافت. او همچنین به همراه Jon Negroni به طور مشترک میزبان هفتگی فیلم / پادکست تلویزیونی Cinemaholics است و دوست دارد فکر کند یک علاقه مند حرفه ای به گارفیلد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *