نقدهای Candyman رسیده است ، در اینجا منتقدان در مورد بازسازی جدید ترسناک می گویند

در سالنامه تاریخ وحشت ، Candyman ممکن است سابقه یا شجره نامه ای مانند سایر نمادها نداشته باشد ، اما فیلم اصلی 1992 هنوز هم توسط بسیاری جشن گرفته می شود. و بنابراین با سوار شدن بر شانه های خود ، Candyman جدید از نیا دکستا ، چیزهای زیادی برای زندگی داشت. با این حال ، به گفته تقریباً همه منتقدان ، Candyman جدید به سادگی به نام خود عدالت نمی دهد ، زیرا ممکن است از نظر کیفیت از نسخه اصلی پیشی بگیرد ، زیرا Candyman نقدهای خوبی دریافت می کند.

سارا ال ، خود CinemaBlend محمود یکی از کسانی است که در Candyman جدید ارزش زیادی پیدا کرد. او به طور خاص راهنمای نیا دکستا را صدا می کند. این ممکن است حق رای دادن آشنا باشد ، اما Candyman جدید یک فیلم جدید و متمایز است که به وضوح کار یک کارگردان با دید روشن است. این نقد تا حدی خوانده شده است. > Candyman جدید هم به عنوان بازسازی و هم به عنوان دنباله کار می کند ، در پی وقایع Candyman اصلی است ، اما با دیدن محله ای که آن فیلم در آن اتفاق افتاده بود توسط آنتونی و بریانا ، با بازی یحیی عبدالمطین دوم و تیمونا پریس. در حالی که رویدادهای Candyman قبلی و دنباله های آن از نظر فنی بخشی از این داستان هستند ، IGN می گوید یکی از کارهایی که Candyman جدید بهترین کار را انجام می دهد این است که خود را به عنوان بخشی از حق رای دادن مدیریت کند ، عناصری را که نیاز به تعمیر دارند و از آنها استفاده می کند ، ثابت کند. عاقبت آهسته سوز Nia DaCosta باعث می شود Candyman احساس حیاتی داشته باشد ، هم در ساختن فیلمهای مجموعه قبلی و هم در اصلاح آنها.

آب نبات اصلی مطمئناً فیلمی بود که چیزی بیشتر از خون و مرگ ارائه نمی داد ، و بنابراین احتمالاً تعجب آور نیست که فیلم جدید توسط جردن پیل ، که پیش از این شهرت زیادی داشته است ، نوشته شده باشد. به عنوان نویسنده فیلم های ترسناک با لبه انتقادات اجتماعی. در حالی که واشنگتن پست فیلم Candyman جدید را در کل یک فیلم خوب می داند ، آن را بهترین فیلم در نوع خود نمی داند ، حتی در بین فیلم هایی که پیل به آنها قلم قرض داده است …

به عنوان مثال از داستان ترسناک/نقد اجتماعی ، این یک برش بالاتر از Pee’s Us است ، اما بسیار کمتر از اولین فیلم برنده جایزه اسکار ، Get Out.

تقریباً هر نقدی که در حال حاضر در Rotten Tomatoes یافت می شود مثبت است ، اما آنها همه تأییدات درخشان نیستند در این صورت ، مطمئناً چند مورد دور از چشم خواهید دید که فکر نمی کنند Candyman به طور کلی کار می کند. Vanity Fair یکی از کسانی است که احساس می کند Candyman چیزی کمتر از مجموع اجزای آن است و می گوید …

فیلم ترجیح می دهد بیشتر از آنکه نمایش داده شود نمایش داده شود ، و تلفیقی ناقص از شبکه های اجتماعی ایجاد کند. تفسیر و ترس های گوتیک.

در حالی که Candyman ممکن است بی نقص نباشد ، اما به وضوح هنوز هم بسیار خوب است ، که احتمالاً طرفداران وحشت را در همه جا خوشحال خواهد کرد. Candyman روز جمعه در تئاتر حضور خواهد داشت. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *