نفس نکش 2 نظر آنلاین است ، در اینجا منتقدان در مورد دنباله ترسناک می گویند

متناسب است که جمعه سیزدهم همین هفته باشد ، زیرا پیگیری های انجام شده در “2016 تنفس نمی شود” در روز جمعه 13 آگوست از راه می رسد. استفان لنگ به عنوان نورمن نوردستروم نابینا در Don returns € returns بازگشت. تنفس 2 ، تنظیم هشت سال پس از نسخه اصلی. در ادامه ، نوردستروم با فینیکس 11 ساله زندگی می کند ، اما پس از ربوده شدن او ، او باید از آموزش نظامی خود برای نجات او استفاده کند. در این تریلر ترسناک مادلین گریس در نقش ققنوس به همراه برندن سکستون سوم ، بابی شوفیلد ، روچی ویلیامز ، آدام یانگ و کریستین زاگیا بازی می کنند. فیلم توسط رودو سایگس (در اولین کارگردانی خود) کارگردانی شد و فیلمنامه آن نیز توسط سایگس و فدال لوارز ، کارگردان فیلم اول ، نوشته شد.

همانطور که قبلاً گفته شد ، تنفس نکنید 2 روز جمعه 13 آگوست در سینماها اکران می شود و کاملاً وحشیانه به نظر می رسد. منتقدان شروع به انتشار نظرات خود درباره تریلر اکشن کرده اند ، بنابراین بیایید نگاهی به آنچه آنها می گویند بیندازیم.

با شروع از قسمت CinemaBlend مثل همیشه ، اریک آیزنبرگ از Donâ € ناامید شد. t تنفس 2 کنید ، آن را 1.5 از 5 ستاره ارزیابی کنید. در حالی که او فکر می کرد خشونت رضایت بخش است ، این تنها چیزی است که او از آن لذت می برد ، و استدلال کرد که این دنباله یک فاجعه است. آیزنبرگ خاطرنشان کرد که بزرگترین مشکل در فیلم مهیج ترسناک این است که نوردستروم لانگ یک قهرمان وحشتناک است. فیلمسازان سعی می کنند بیننده را برای مرد نابینا وادار کنند ، اما فراموش نمی شود که او در فیلم اصلی کارهای واقعاً هیولایی انجام داده است. به گفته آیزنبرگ ، تلاش برای جلب رضایت بینندگان نسبت به او بسیار ناخوشایند بود ، و او گفت: تغییر تمرکز ، و سپس مشکلات همچنان با شخصیت های نازک کاغذی و طرح محرمانه کاملاً مضحک ادامه می یابد.

بنیامین لی از گاردین احساسات زیادی از آیزنبرگ در مورد تنفس 2 را به اشتراک گذاشت ، توجه داشته باشید که در عوض باید عنوان شود Donahâ B t Breathe 2: Donâ € ™ t مزاحم نشوید. او برای اولین بار استدلال کرد که ادامه فیلم اول حتی لازم نیست. و دو ، او خاطرنشان کرد که پس از اینکه نوردستروم در قسمت اول قادر به انجام چه چیزی بود (اوه ، او یک قاتل و یک تجاوزگر است) ، چرا باید به آنچه برای او اتفاق می افتد اهمیت دهیم؟ به گفته لی ، فیلم هرگز پاسخی واقعی به ما نمی دهد و بنابراین بینندگان واقعاً به هیچ یک از شخصیت ها اهمیت نمی دهند. لی گفت:

لنگ یک حضور فیزیکی م impثر است اما شخصیت او همچنان مشکلی است که فیلم نمی تواند آن را برطرف کند.

نمایش هیولا که تبدیل به یک نجات دهنده شده است همانطور که در بالا مشخص شد ، بسیاری از منتقدان نتوانستند از آن عبور کنند و دوباره در نقد کریس ایوانجلیستا برای SlashFilm به اشتراک گذاشته شد. در حالی که او فکر می کرد که این فیلم ترسناک اکشن حداقل چیز جدیدی را امتحان می کند (با نام مستعار ، شخصیت خبیث را به یک قهرمان تبدیل کنید) به جای بازیابی ایده های مشابه از فیلم اول ، قابل ستایش است ، اما او فکر می کرد که برای همدردی بیش از حد شیطان. ایوانجلیستا معتقد بود که لانگ و گریس حداقل در اجراهای خود بسیار خوب عمل می کنند ، اما مشکل این است که به آنها زیاد کار نمی شود ، و می گوید: نوعی حال و هوای لحظاتی است که راه زیادی را پیش می برد – اما نه به اندازه کافی طولانی. و نگاه کردن فراتر از تصویر فیلم نورمن پیر ، به طور مداوم دشوار است.

در حالی که آرون نوویرت از We Live Entertainment فکر می کرد در فیلم اکشن چند نکته هوشمندانه وجود دارد ، او همچنین فکر کرد که این تلاش تبدیل مرد کور به ضدقهرمان کارساز نبود. او فکر می کرد فیلمسازان در نهایت توجیهی برای ریشه یابی Nordstrom ارائه می دهند ، اما هیچ وقت اینطور نشد و او همچنین فکر کرد فیلم ترسناک حتی خیلی ترسناک هم نیست. Neuwirth گفت:

تلاش برای تغییر جهت دادن احساسات ما به شخصیت شرور ، یک اشتباه غلط است ، و این فیلم را به عهده دارد که دست کم مجموعه های پر تنشی را ارائه دهد که شامل افرادی می شود که دزدکی حرکت می کنند و سعی می کنند کشته نشوند. به اینها به طور مشابه چندان چشمگیر نیستند ، یک فیلم بدون پایه محکم در مناطق مختلف و یک فیلم ترسناک به طور کلی ، که اکسیژن آن تمام شده است.

جود درای از IndieWire در واقع بیشتر جنبه مثبت داشت نظر DonA € t تنفس 2 ، در تضاد کامل با منتقدان قبلی ذکر شده است. او فکر کرد که پیچ و خم طرح و فیلمبرداری هوشمندانه است. او از اجراهای زیادی لذت برد ، به ویژه استفان لانگ در نقش مرد کور. اما او فکر کرد که طرح فاقد عمق واقعی است ، اما سعی کرد به سختی آن را درک کند ، مانند یک صحنه خاص در انتها ، و گفت:

در حالی که یادآوری داستان هولناک نورمن ممکن است ضروری به نظر برسد ، آن را فقط به عنوان ناخوشایند در چیزی که تصور می شود یک لحظه انسانی برای مردی که ما در طول مدت در حال حمایت از او بوده اسکن می کند. به نظر می رسد برخی از افراد بد می توانند تغییر کنند ، اما نباید تنفس 2 را به خاطر بسپارید که چه زمانی برای دادن اکسیژن واقعی زمان است.

خوب ، به نظر می رسد اکثر منتقدان این فیلم را دوست نداشتند. آیا تماشاگران احساس متفاوتی خواهند داشت؟ به زودی متوجه می شویم که این فیلم ترسناک ترسناک فقط در روز جمعه 13 آگوست در سینماها اکران می شود. /p>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *