نظر رنه الیز گلدزبری ، ستاره همیلتون درباره دیگر موزیکال هایی که به نمایش در می آیند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

همیلتون با ورود به برادوی در سال 2015 ، تاریخ آمریکا را برای قرن 21 بسیار بیشتر کرد. هنگامی که فیلم تولید بازیگران اصلی بود در سال 2020 در دیزنی+ منتشر شد و باعث شد تئاتر موسیقی در دسترس جهان قرار گیرد. به گفته رن الیز گلدزبری ، یکی از اعضای بازیگران ، گذار از صحنه بزرگ به پرده بزرگ یک حرکت عالی بود – و او در مورد اینکه آیا موزیکال های دیگر باید از رهبری همیلتون پیروی کنند ، فکر می کند.

آنجا از نظر اقتباس های سینمایی از موزیکال های برادوی هیچ کمبودی نداریم. از صدای موسیقی گرفته تا لین-مانوئل میراندا در The Heights ، این دهه ها یک ژانر محبوب بوده است. در مورد یک مرحله فیلمبرداری چیزی متفاوت است ، هرچند – Renà © e Elise Goldsberry همیلتون می تواند این را تایید کند. در طول گفتگو با The Wrap ، این بازیگر که نقش آنجلیکا شویلر را در همیلتون بازی کرد و برنده جایزه تونی برای اجرای خود شد ، در مورد مزایای ضبط محصولات برادوی و در دسترس قرار دادن آنها برای طرفداران بیشتر صحبت کرد:

دوست دارم این واقعیت که برخی از آن ها ، اگر آن جا نبودید ، آن را از دست داده اید به این دلیل است که در تلویزیون بود. و به طور شگفت انگیزی این واقعیت که در تلویزیون بود به این معنا نیست که رفتن و نشستن در تئاتر و تماشای آن هنوز ارزشی ندارد.

همیلتون در حال حاضر برای تماشا در دیزنی پلاس در دسترس است. می توانید از این پیوند برای ثبت نام در سرویس جریان استفاده کنید.

وقتی از او پرسیدند آیا امیدوار است برنامه های برادوی بیشتری از او پیروی کنند و برای مخاطبان بیشتری منتشر شود ، مشتاق بود. بازیگر Girls5Eva در ادامه گفت ،

امیدوارم این کار را انجام دهند و من می دانم که این کار را خواهند کرد. می دانم که خواهند کرد. این خنده دار است زیرا تئاتر چیزی بود که من در حال بزرگ شدن بودم و باور نداشتم که شما می توانید با هر نوع دوربینی آن را ضبط کنید. من باور نداشتم که شما واقعاً می توانید آن جادو را در یک جعبه بگذارید و دوباره بسازید یا آن را به صورت انبوه تولید کنید. و می دانید ، فیلمبرداری ، کارگردانی ، تدوین ، نورپردازی ، همه چیز خیلی خوب شده است. من فکر می کنم آنها واقعا فرمول را فهمیده اند. من فکر می کنم یک چیز منحصر به فرد در حضور در یک تئاتر وجود دارد و همچنین چیزی متفاوت و منحصر به فرد و منحصر به فرد در مورد آنچه اتفاق می افتد هنگامی که جادوی فیلمسازی را به جادوی تئاتر می رسانید ، وجود دارد. من فکر می کنم این چیزی است – چیزی کاملاً متفاوت ایجاد می کند و من آن را دوست دارم ، و می دانم که آنها این کار را ادامه خواهند داد. ause € ause علت این که وقتی آنها درست کار می کنند ، می کشد.

Renà © e Elise Goldsberry به نکته خوبی اشاره می کند – در حالی که بازسازی تجربه تماشای تئاتر زنده غیرممکن است ، اما اینطور نیست به این معنی که وقتی تولیدی ضبط می شود ، اصل آن از بین می رود. او همچنین یکی دیگر از جنبه های مثبت تولیدات تئاتری بیشتری را که روی پرده ما می آیند مطرح کرد: این قطعا یک برد برای بازیگران است. RenÃe Elise Goldsberry تنها عضوی از بازیگران همیلتون نیست که از ایده نزدیک شدن تئاتر موسیقی به توده مردم عقب افتاده است. لزلی اودوم جونیور نیز وقتی همیلتون سال گذشته به دیزنی پلاس برخورد کرد ، بسیار هیجان زده شد ، زیرا او به یاد می آورد که بدون فرصت های زیادی برای دیدن تئاتر زنده بزرگ شده است. امیدوارم بازیگران – و بقیه جهان – در آینده فیلم های بیشتری مانند همیلتون را ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *