نظر رایان رینولدز درباره تیلور سویفت در مورد نام بردن نام فرزندانش در فولکلور

فیلم جدید بازی رایانه ای رایان رینولدز Free Guy ، درباره شخصیت پس زمینه در یک بازی ویدیویی که قرار است برای همیشه آفلاین شود ، برای انتشار در 13 آگوست آماده می شود. با توجه به واکنش های اخیر اکران ، فیلم بازی های ویدئویی به نظر می رسد اوقات سرگرم کننده ای در تئاتر خواهد داشت. رینولدز و جودی کامر مطمئناً برای تماشاگران از دیدن آن در سینماها هیجان زده هستند. رایان رینولدز هنگام تبلیغ فیلم جدید خود ، درباره احساس خود درباره افشای نام دخترش در تایلور سویفت در فولکلور صحبت کرده است.

آهنگ تیلور سویفت به نام “Betty” از آلبوم Folklore 2020 نام دختران رایان رینولدز و بلیک لایولی را فاش می کند. رینولدز در مورد وضعیت SiriusXM ، نحوه بوجود آمدن آن و احساسات خود در مورد آن بحث کرد. او واکنش خود و همسرش را در مورد تصمیم تیلور برای استفاده از نام آنها برای آهنگ توضیح داد و گفت:

اسامی نام بچه های ما هستند. اما ، می دانید ، ما به طور ضمنی به او اعتماد داریم. او به هر یک از این موارد حساس است. و بدیهی است این آهنگ هیچ ربطی به نام بچه های ما ندارد. اما منظورم این است که چه افتخاری دارد ، نمی دانم ، فکر می کردم خیلی شگفت انگیز است. ما هنوز هم ادامه می دهیم.

رایان رینولدز می گوید تیلور سویفت پرسید و او و بلیک لیولی گفتند بله زیرا به او اعتماد دارند و او را به خوبی می شناسند. و بنابراین ، این آهنگ نام کوچکترین فرزند این زوج را فاش کرد. این آهنگ یک داستان عاشقانه نوجوان را روایت می کند و شخصیت هایی که در سراسر آن نامگذاری شده اند دختر رینولدز هستند. رایان رینولدز به شوخی می گوید دخترانش هیچ نظری ندارند و آنها ترجیح می دهند به دختران خود چیزی نگویند. این کاملاً انعطاف پذیر است که تیلور سویفت از اسامی فرزندان شما برای آهنگ استفاده کرد.

پیشتر در مصاحبه ، رایان رینولدز در مورد احساسات خود نسبت به تنها پسر بودن در خانه ای پر از زنان صحبت می کرد. به عنوان چیزی که او هرگز به آن فکر نمی کند و کوچکترین از چهار برادر بزرگ می شود و چقدر خنده دار و خشن می تواند باشد. رینولدز مطمئناً دیدگاه بسیار خوبی در مورد فرزندپروری و دخترانش دارد. رینولدز نیز اخیراً درباره بلوغ صحبت کرده است ، و اینکه چگونه تغییر نگرش عمده در 30 سالگی او به او کمک کرد تا ددپول را به پایان برساند ، بنابراین تمام دیدگاه هایی که به دست آورده است بسیار نتیجه داده است.

رایان رینولدز صحبت کرده است درباره چالش های بازی ددپول و ویدئوی او با تایکا وایتیتی کورگ ، بر کمال گرایی ای که او در مورد Deadpool تلاش می کند تأکید می کند و نگرانی از اطمینان از اینکه او کار کافی را انجام می دهد. رینولدز باید بین ددپول به صورت کمدی عمل کند و مجبور است به ضربه های مداوم هیو جکمن پاسخ دهد و به نظر می رسد تمام این تمرینات در Free Guys نتیجه داده است.

Free Guy می تواند بهترین باشد تابستان امسال در سینماها سرگرم می شوید. رایان رینولدز قول داده است که فیلم مملو از منابع فرهنگ عامه و تخم مرغ های عید پاک است تا در نهایت هیجان دیدن فیلم را افزایش دهد. گای رایگان ممکن است فقط فیلمی باشد که طرفداران ددپول باید آن را نگه دارند تا اولین فیلم MCU فرانچایز.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *