نحوه تماشای فیلم های هری پاتر در روز جهانی هری پاتر

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

این روزها به نظر می رسد هر روز هفته تعطیل است و در حالی که بعضی از آنها National Day خدا را شکر که این روز دوشنبه است و روز ملی چیزکیک شکلات سفید از احمقانه تا پوچ متغیر است ، برخی دیگر از آنها احساس جادو ، شگفتی و شاید حتی برخی از هنرهای تاریک خارق العاده را دارند. من در مورد روز جهانی هری پاتر (یکشنبه ، 2 مه) ، جشن سالانه J.K. رمان های فانتزی محبوب رولینگ و هشت نمایش جذاب گیشه ای که در طول سال ها میلیون ها ماجرا را سرگرم و افسون کرده است.

اما در روز جهانی هری پاتر چه باید کرد؟ آیا جامه ای به تن می کنید ، جاروی معتمد خود را می گیرید و برای یک بازی Quidditch راهی می شوید؟ دوباره برای 9 و 3/4 بار شروع به خواندن کتاب ها می کنید؟ یا فیلمهای هری پاتر را تماشا می کنید؟ و در حالی که دو گزینه اول یکشنبه Funday بسیار خوب را ایجاد می کند ، تماشای فیلم راه بدی برای گذراندن صبح یکشنبه ، بعد از ظهر ، عصر و قسمتهای روز دوشنبه تنبل نیست.

یکی از آسان ترین راه برای بزرگداشت روز جهانی هری پاتر در سال جاری تماشای برخی از فیلم های هری پاتر است که از روز یکشنبه در طول روز از SyFy پخش می شود. شما نمی توانید هر هشت فیلم را تماشا کنید ، اما اگر از طرفداران قسمت میانی سریال هستید ، در ماراتن قابل توجهی از فیلم شرکت می کنید.

ماراتن از ساعت 8 صبح شروع می شود با هری پاتر و جام آتش. بلافاصله پس از آن ، Â هری پاتر و نشان ققنوسÂ ساعت 11:29 صبح به وقت ET پخش می شود. سپس می آیدÂ هری پاتر و شاهزاده نیمه خونÂ ساعت 2:31 بعد از ظهر. ET ماراتن (حداقل در روز یکشنبه) با هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت 1 در 6 بعد از ظهر به پایان می رسد. ET آخرین مسابقه ، Â هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت 2Â ساعت 21:12 پخش می شود. ET ، دوشنبه.

در گذشته شما قادر به تماشای جریان فیلم های هری پاتر در سرویس هایی مانند HBO Max و طاووس بودید ، اما در حال حاضر هیچ یک از هشت فیلم در هر یک از این فیلم ها در دسترس نیست. هرچند همه خبرهای بد نیست ، زیرا روش های دیگری برای تماشای فیلم های هری پاتر وجود دارد.

اگر می خواهید هر هشت فیلم هری پاتر را به ترتیب تماشا کنید و به حساب آمازون دسترسی داشته باشید ، شما در وضعیت خوبی قرار دارید زیرا کل حماسه جادوگر برای اجاره خدمات در دسترس است:

هری پاتر و جادوگر سنگ (2001) – آن را در آمازون اجاره کنید. هری پاتر و اتاق اسرار (2002) – آن را در آمازون اجاره کنید. هری پاتر و زندانی آزکابان (2004) – آن را در آمازون اجاره کنید. هری پاتر و جام آتش (2005) – آن را در آمازون اجاره کنید. هری پاتر و راسته ققنوس ( 2007) – آن را در آمازون اجاره کنید. هری پاتر و شاهزاده نیمه خون (2009) – آن را در آمازون اجاره کنید. هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت 1 (2010) – آن را در آمازون اجاره کنید. هری پاتر و گورهای مرگ: قسمت 2 (2011) – آن را در آمازون اجاره کنید.

در صورت تمایل به تماشای فیلم های Fantastic Beasts ، از این نترسید که هر دو در آمازون نیز موجود هستند:

Fantastic Beasts و کجا می توان آنها را پیدا کرد (20 16) – آن را در آمازون اجاره کنید. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) – آن را در آمازون اجاره کنید.

این همه باید بیش از اندازه باشد تا بتوانید امسال روز جهانی هری پاتر را پشت سر بگذارید ، حداقل کتاب ها ، فیلم ها و بازی های جذاب عالی هری پاتر در آینده منتشر می شوند. و از آنجا که اینجا هستید ، همچنین می توانید لیست به روز شده CinemaBlend در تاریخ های آغاز فیلم 2021 را ببینید.

فیلیپ بعد از رفتن به سنت لوئیس در لوئیزیانا (نه نیواورلئان) بزرگ شد. فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-شروپورت. هنگامی که او در مورد فیلم و تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را که سه بچه اش او را تعقیب می کنند پیدا کرد ، به سگهایش گفت که دیگر جلوی پستچی فریاد نمی کشند ، یا در مورد کشتی حرفه ای با همسرش فریاد نمی کشند. اگر ستارگان به درستی همسو شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال در تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *