ناتالی امانوئل از F9 اولین روز حضور خود در مجموعه فیلم سریع و خشمگین را به یاد می آورد

F9 تابستان امسال در گیشه آثار خود را ثبت کرده است و ستارگان فیلم از حمایت طرفداران خوشحال شده اند ، این بار این بار به این معنی است. این حق رای دهی دو دهه است که وجود دارد ، به این معنی که ستارگانی مانند وین دیزل 20 سال همان شخصیت را بازی کرده اند. اما ناتالی امانوئل ، بازیگر رمزی ، یک تازه وارد نسبت به این فرانچایز است و اولین بازی خود را در فیلم Furious 7 در سال 2015 انجام داد و این بازیگر به تازگی اولین روز حضور خود در مجموعه فیلم سریع و خشمگین را به یاد آورده است.

< ناتالی امانوئل قبلاً ستاره بازی تاج و تخت بود ، اما قدم گذاشتن در فیلم سریع و خشمگین برای اولین بار باید یک تجربه کامل باشد. با توجه به اینکه Fast and Furious مدتی در زمان پیوستن او وجود داشت ، تقریباً به شرایط به گونه ای واکنش نشان داد که غیر قابل درک است. امانوئل در رابطه با اولین روز کار روی صحنه ، به Collider گفت:

همیشه بخشی از شما به عنوان یک بازیگر تازه کار وجود دارد که اگر اتفاق نیفتد ، به موضوعی بسیار ثابت [جایی که فکر می کنید] می آید. امانوئل به ما گفت: “کار نمی کنید یا اصلاً آن را میخکوب نمی کنید ، آنها ممکن است نخواهند شما را برگردانند.” من فقط به یاد دارم که خیلی عصبی بودم. همه این بازیگران من بیشتر زندگی ام را تماشا کرده ام و اولین صحنه من این صحنه ای است که من اساساً تک تک افراد را صدا می زنم.

ناتالی امانوئل درست می گوید وقتی می گوید از ورود به یک پروژه جدید عصبی باشید ، به ویژه وقتی پروژه ای عظیم است که بازیگرانی را که شخصاً سالهاست آنها را تماشا می کنید ، نشان می دهد. اولین صحنه امانوئل در نقش رمزی در حال توصیف نقش های جانبازان و دعوت از خانواده سریع است ، بنابراین باید اولین روز جالبی باشد.

رمزی در Furious 7 به عنوان نابغه فناوری معرفی می شود. که دستگاه “چشم خدا” را ایجاد کرده است که شروران فیلم در تلاش هستند تا به آن دست پیدا کنند. در نهایت ، طول نمی کشد که رمزی به عضویت کامل خانواده فست درآید و از آن زمان او بخش مهمی از حق رای دادن است. ناتالی امانوئل در مقدمه خود در مورد نگرش رمزی صحبت می کند و می گوید:

[رمزی] چشمگیر است ، بنابراین او احساس ترس از این افراد نمی کند ، حتی اگر من مخفیانه دوست داشتم ، ˜ € eeekâ € the در داخل.

شنیدن تضاد بین احساسات رمزی روی صفحه و افکار واقعی ناتالی امانوئل خنده دار است. اما اکنون که او بخشی از دیوانه کننده ترین حقه بازی ها بوده و در کل حق رای دادن سریع بازی کرده است ، می توان گفت راحت است. و به نظر می رسد بازیگران فیلم برای ناتالی امانوئل بیشتر از جان سینا استقبال کرده اند ، که می گوید از پیوستن او به فرانچایز کمی نگران بوده اند تا زمانی که او نظر همه را جلب کند.

آینده The Fast Saga در حال قرار دادن شخصیت هایی مانند رمزی و همتایان زن خود است تا در آینده در خط مقدم فرانچایز قرار بگیرند ، و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم همه چیز چگونه تغییر می کند که حماسه اصلی با Fast 11 به پایان برسد. اما در حالی که شما منتظر قسمت های بعدی هستید ، اکنون می توانید F9 را از طریق VOD اجاره کنید و جدیدترین ورود به داستان را در خانه خود تجربه کنید.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *