میشل رودریگز چقدر سریع و خشمگین لتی را قبل از ورود به سیستم تغییر داد

این 20 سال سریع و خشمگین بوده است. اولین فیلم در فیلم محبوب سریع و خشمگین با نام مناسب سریع و خشمگین در سال 2001 اکران عمومی شد. در نگاه اول ، به نظر می رسد یک حرکت اکشن شما با سوخت تستوسترون است. با این حال ، بسیاری از تفکرات در مورد شخصیت های زن فیلم بود. وقتی صحبت از لتی اورتیز ، مسابقه خیابانی و دوست دختر دومنیک تورتو می شود ، این فکر از جانب بازیگر زن که میشل رودریگز او را زنده کرده است ، ایجاد شده است. گذشته نگر حق رای دادن. این مصاحبه تا حدودی ریشه شخصیت میشل رودریگز را روشن کرد. طبق گفته بازیگران ، لتی در فیلمنامه اصلی کاملاً متفاوت از نسخه نهایی او بود که در فیلم The Fast and the Furious ظاهر شد. جوردانا بروستر ، بازیگر خواهر دومنیک تورتو گفت: و سپس او آن را کاملا تغییر داد. این از یک دوست دختر غنیمت به این شخصیت واقعاً لایه لایه تبدیل شد. به عنوان یک بازیگر ، ابراز نگرانی درباره یک فیلمنامه از ترس ناراحتی کارگردان ممکن است دشوار باشد. با این حال ، در این مورد ، رودریگز دانش لازم برای پشتیبانی از نگرانی های خود را داشت. همانطور که او به EW گفت:

برای آنها این واقعیت بود که خیابان ها چنین کار نمی کنند. شما فقط با یک پسر ارتباط برقرار نمی کنید زیرا او گرم است. آنجا سلسله مراتبی وجود دارد. آیا آن مرد داغ می تواند از کسی که با او قرار می گذارید کتک بخورد؟ اگر او می تواند ، پس شما با او قرار ملاقات نمی گذارید ، چرا که می خواهید سلسله مراتب را از دست بدهید؟ برای واقعی نگه داشتن آن ، مجبور شدم به آنها آموزش دهم: â € “من می دانم شما بچه هایی مثل هالیوود و همه اینها را دوست دارید ، اما اگر می خواهید واقع بینانه باشد ، این واقعاً چگونه کار می کند ، و من قرار نیست یک شلخته در مقابل میلیون ها نفر است ، بنابراین اگر این را تغییر ندهی من را از دست خواهی داد. و آنها این را فهمیدند.

دیوید آیر به خاطر پذیرفتن توصیه های میشل رودریگز برای قلب. مسواک زدن نظرات او کار آسانی بود ، اما آنها ترجیح دادند پیشنهادهای وی را در آن بگنجانند. و یک مقدار واقعیت تنها چیزی نبود که میشل رودریگز برای بازی در نقش لتی به ارمغان آورد – او همچنین یک قلاب چپ متوسط ​​آورد. همانطور که بازیگر گفت:

من یادم می آید که برای رسیدن به لحظه ای دعوا کردم که لتی خودش درگیر شود ، زیرا احساس کردم شما دور هم نمی نشینید و اجازه می دهید پسرانتان بدون اینکه دستانتان را کثیف کنند ، پایین بیاندازند. اگر این کار را نکنید ، پس آیا شما فقط آنجا هستید که مدل سازی کنید؟ این از جایی که من آمده کار نمی کند. بنابراین برای آن جنگیدم “و سپس به یاد می آورم که به اشتباه صورت او را کتک زدم!

بیش از بدلکاری ، گزینه های بازیگری میشل رودریگز آنچه که می توانست یکی دیگر از موارد نازک باشد را دگرگون کرد. شخصیت زن در یک فیلم مرد محور به یک انسان واقعی تبدیل می شود. Letty فقط آب نبات برای Vin Diesel نیست. او یک مکانیک ، یک مبارز و یک مسابقه دهنده است – او به جای اینکه فقط برای دوربین عکس بگیرد ، زندگی می کند و نفس می کشد. این فقط نشان می دهد که دیدگاه های مختلف چگونه می تواند به نفع روند خلاقیت باشد ، چه شما در روغن نقاشی می کنید یا اتومبیل های قاتل مسابقه ای.

فیلم بعدی این فرانچایز ، F9 ، قرار است در سینماها اکران شود. در 25 ژوئن. F9 توسط جاستین لین کارگردانی می شود و وین دیزل ، جان سینا ، میشل رودریگز و شارلیز ترون در آن بازی می کنند. همچنین دو فیلم دیگر در سری فیلمهای اصلی Fast & Furious وجود دارد که پس از اکران F9 می توان آنها را به جلو منتقل کرد. پسندیدن: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، جاده NJ ، کفش های کتانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *