مگان فاکس ظاهراً از مدیر برد پیت در مورد Moldy House شکایت کرد و اکنون تصمیمی گرفته شده است

هالیوود مطمئناً شاهد سهم عادلانه ای از نبردهای حقوقی افراد مشهور بوده است که برخی از آنها تکان دهنده تر از دیگران بوده است ، اما به نظر می رسد پس از چند سال مبارزه در حال پایان است. مگان فاکس بازیگر فیلم Transformers ظاهراً در پرونده ای علیه مدیر برد پیت (که خود او برای دادگاه بیگانه نیست) به دلیل خانه ای که به فاکس فروخته است متهم شده است. این بازیگر زن مدعی است خانه 3 میلیون دلاری اش پر از نشت و کپک بوده است. پس از 3 سال طولانی ، به نظر می رسد که سرانجام در مورد دعوی چند میلیون دلاری تصمیم گیری شده است.

کشف قالب در خانه جدید شما هرگز چیز مثبتی نیست ، و من تصور می کنم اگر میلیون ها دلار خرج کنم دلار در خانه اگر من کاملاً عالی نباشد ، از بین خواهم رفت – حداقل از همه برای سلامتی من خطرناک است. به نظر می رسد که مگان فاکس نیز دقیقاً همینطور فکر می کند ، زیرا او از سینتیا پت دانته ، مدیر برد پیت ، بابت 5 میلیون دلار شکایت کرد ، که حدود یک میلیون بیشتر از هزینه خانه به علاوه 500 هزار دلار است. برای از بین بردن مسائل خطرناک قالب. از جمله میگرن مداوم و استرس شدید. به نوشته دیلی میل ، با این حال ، به نظر نمی رسید که قاضی ناظر بر پرونده فاکس زمینه زیادی برای دفاع از پرونده داشته باشد.

قاضی دیوید سولتو به نفع سینتیا پت دانته رای داد ، اجازه دادن به او برای قضاوت خلاصه اساساً ، این بدان معناست که هر یک از طرفین پرونده می توانند قبل از شروع به محاکمه پرونده را حل و فصل کنند و قاضی طرفدار متهم شانس کمی برای پیروزی در دادگاه به مگان فاکس می دهد. پت دانته پیشنهاد تسویه 100،000 دلار را داد و فاکس این مبلغ را پذیرفت ، هر چند این مبلغ تنها بخشی از خواسته بازیگر زن در دادخواست بود.

این تصمیم ممکن است برای برخی تعجب آور باشد ، اما نه زمانی که شما به شواهد علیه مگان فاکس و هشدارهای او قبل از خرید خانه نگاه می کنید. ظاهراً فاکس با قضاوت وکیل املاک خود در خرید خانه مخالفت کرد و اعتراف کرد که گزارش ها و بازرسی های مربوط به خانه را نمی خواند. اما او معتقد است که به مردم پول می دهد تا این کار را برای او انجام دهند و بر این اساس به او توصیه می کند. اگرچه ممکن است به اندازه کافی درست باشد ، اما به نظر نمی رسد که فاکس به کسانی که در مورد اسناد به او توصیه می کردند گوش داده باشد. ظاهرا وکیل املاک و مستغلات او به او گفته است که این یک خرید نادرست و خطرناک بوده است – اما فاکس در نهایت از او نیز شکایت کرد. خانه قبل از خرید انجام شده است در حالی که شوکه کننده است که خانه ای چند میلیون دلاری نشت کرده و کپک زده می شود ، ثابت می کند که حتی افراد ثروتمند و مشهور نیز باید قبل از خرید چنین خرید بزرگ و بالقوه برای سلامتی دقت لازم را انجام دهند – مخصوصاً وقتی برای آنها در دادگاه کار نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *