من خیلی جنیفر گارنر هستم ظاهراً به مرغ هایش نام مشهور می گذارم ، اما با کلمات جنایی

اگر جنیفر گارنر را در اینستاگرام دنبال می کنید ، دیده اید که این بازیگر در زندگی خانگی خود ، از جمله دستور العمل های خانگی خود و لحظات متعدد مادر ، مشورت کرده است. گارنر هر از گاهی به طرفداران نگاهی به زندگی او در پرورش مرغ می اندازد. اما نام مستعار Alias ​​هرگز نام آنها را فاش نکرده است. گارنر در یک چرخش غافلگیرکننده ، نام افراد مشهوری را به آنها داد اما با پیچ و تابی پر جنب و جوش. این تبادل شیرین و پر از کلمات با افشای کلیپی در اینستاگرام نمایش داده شد. زیرنویس با ذکر اینکه چقدر دوست داشتنی جنیفر گارنر است ، این لحظه را به طور کامل خلاصه کرد. برای مشاهده آنچه گارنر در مورد پرورش مرغ هایش گفته است ، مبادله کامل بازیگر زن و الن دجنرس را در زیر مشاهده کنید: دیدن جنیفر گارنر در مورد جوجه هایش بسیار محبت آمیز بود. اما با توجه به شخصیت گارنر ، دادن نام افراد مشهور پر از جوجه به او در یک راستا قرار گرفت. تقریباً احساس ستایش او برای افراد مشهوری وجود داشت که جوجه هایش را به آنها نام می دهد. این بازیگر زن در مورد برخورد با جوجه های فوق العاده سالم خود گفت:

می دانید که من هنوز منتظر جوجه ام به الن دهنرس هستم. من همچنین منتظر اپرا هنفری ، کلی کلکسون و جیمی فولون هستم. اما جوجه های من به قدری سالم هستند که عمر خود را بیش از گذشته سپری کرده اند.

البته ، جنیفر گارنر فقط از نام افراد مشهور برای حیوانات خود استفاده نکرده است. یکی دیگر از نامهای برجسته ، اشاره به کمدی کلاسیک Mean Girls بود که یک عکس ظاهر شد. او در مورد مرغ متوفی خود رجینا جورج که نامش را از ملکه بدنام بدنام فیلم گرفت ، صحبت کرد. متأسفانه ، سرنوشت مرغ مانند شخصیت نمادین آن گلگون نبود.

جنیفر گارنر با صحبت در مورد مرغ های محبوبش به پایان نرسید. این بازیگر بینندگان را با آنچه در مراقبت از آنها هر روز می گذرد آشنا کرد. گارنر روال خود را در مورد بیدار کردن مرغ هایش در صبح فاش کرد.

در اینجا جوجه ، جوجه ، جوجه ، محل ، جوجه ، جوجه. آیا این چیزی نیست که شما انجام می دهید؟ انجام این کار در این مورد فقط عجیب به نظر می رسد. اما بله ، من اینجا می گویم جوجه ، جوجه ، جوجه ، جوجه. بله ، آنها واقعاً دختر بزرگ من را دوست دارند. اما اگر یک جعبه کرم در دست داشته باشم ، آنها به دنبال من می آیند.

به نظر می رسد رفتار جوجه ها نسبت به جنیفر گارنر یکی از فرزندانش را تقلید می کند. آنها مانند بچه های معمولی می دانند که او در هر شرایطی همیشه آنجا خواهد بود. به جنیفر گارنر مادر است زیرا نام ماهی خود را نمو و دوری برگرفته از فیلم محبوب پیکسار در جستجوی نمو گذاشت. چیزی که آن لحظه را شیرین تر کرد صحبت با صدای واقعی پشت یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت های پیکسار/دیزنی بود. باز هم ، گارنر نشان داد که چقدر دوست دارد نام حیوانات خانگی خود را بر اساس شخصیت ها و افرادی که او را تحسین می کند ، قرار دهد.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *