مندی پتینکین با طرفدار عروس پرنس در TikTok احساسی در مورد پدران متاخر خود ارتباط برقرار می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

رسانه های اجتماعی مفاهیمی هستند که به نظر می رسد هر دو گروه را از هم جدا می کنند و در عین حال افراد را به هم وصل می کنند. نیمه دوم طیف همان چیزی است که اتفاق افتاد هنگامی که یکی از طرفداران عروس شاهزاده ویدئویی را برای مندی پتینکین ضبط کرد و به دنبال تأیید داستانی بود که در مورد فیلم شنیده بود. نتیجه آن لحظه زیبایی بود که پاتینکین با این طرفدار ارتباط برقرار کرد و با از دست دادن هر دو پدرشان در ارتباط بود. مونتویا و سرشناس او ، کنت روگن (مهمان کریستوفر). به طور خاص ، او می پرسید که آیا داستان پشت انگیزه شخصی پاتینکین در آن صحنه درست است ، زیرا عملکرد او با الهام از مرگ پدرش مشخص شده است. بازیگر افسانه ای در پاسخ به س herال خود این واقعیت را با یک پاسخ بسیار زیبا تأیید کرد:

alaska_webb از اینکه ما را پیدا کردید و این مطلب را به اشتراک گذاشتید متشکرم! ؟ ارسال عشق و نور بزرگ به شما و شما. بیشتر در نظرات. #غمگین #سرطان #پدر

با از دست دادن پدر خود در اثر سرطان ، ارتباط مندی پاتینکین با طرفدار عروس شاهزاده اش بسیار قوی تر بود ، زیرا آماندا وب در اوایل امسال با چنین ضرری روبرو شده بود. پدر خانم وب به اندازه او فیلم را دوست داشت ، که باعث شد کل مبادله ای که در بالا دیدید انجام شود. پاتینکین در پایان با درخواست برای اطلاع از نام پدر خانم وب ، تا بتواند او را در دعاهای خود بگنجاند ، ثابت کرد که چگونه میراث اقتباسی از راب راینر در سال 1987 از نویسنده کتاب حماسی ویلیام گلدمن هنوز باقی است. چیزی که تا به امروز برای مخاطبان طنین انداز شده است.

این لحظه احساسی همچنین تأیید کرد که یکی از بهترین صحنه های عروس شاهزاده خانم ، مندی پاتینکین است که از تجربه خود در باخت نقاشی می کشد. گفتن داستان در ویدئوی بالا فقط باعث می شود که اختلاف نهایی با کنت روگن قوی تر شود. شما واقعاً می توانید پاتینکین را از طریق شخصیت اینیگو مونتویا ، در غم و اندوه نهایی خود بشنوید. همانطور که در زنده ماندن آن صحنه در زیر تجربه خواهید کرد.

اکثر تماشاگران عروس شاهزاده خانم را به عنوان یک کمدی وحشی با رمانتیک زیبا می شناسند و این کاملا معتبر است. با این حال ، از طریق کار مندی پاتینکین به عنوان اینیگو مونتویا ، یک طرح فرعی در مورد مقابله با از دست دادن به همان اندازه داستان عشق واقعی درخشان است. و به لطف قدرت بازیگر برای از دست دادن ضررهای شخصی ، این تنها قسمت های شادتر داستان را بسیار شیرین تر می کند.

اگر مایل هستید عروس شاهزاده خانم را تماشا کنید ، و شاید کمی هم داشته باشید برای گریه و/یا خنده برای خود ، در حال حاضر برای پخش در Disney+در دسترس است. غیر مشترکین می توانند بسته نرم افزاری دیزنی را بررسی کنند ، که این پلت فرم ، Hulu و ESPN+را در یک بسته اشتراک مناسب جمع آوری می کند. در هر صورت ، احتمالاً ایده خوبی است که دستمال های اضافی در دست داشته باشید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *