مرغزار دختر پل واکر و لوداکریس در تولد پسر وین دیزل پیام های “خانوادگی” شیرینی داشتند

وقتی با حق رای دادن The Fast and Furious در ارتباط هستید ، شما خانواده هستید. میدو واکر این را کاملاً می داند ، زیرا دختر پل واکر فقید است ، یکی از اعضای اصلی این حق امتیاز قبل از مرگ نابهنگام او در تصادف در یک رویداد خیریه. سالها بعد ، او به طور غیر رسمی در قبیله دیزل پذیرفته شد ، و هنگامی که پسر جوان وین دیزل تولدی اخیر داشت ، او با یک پیام خانواده محور جشن گرفت ، همانطور که لوداکریس ، همکار F9.

به تازگی ، وین دیزل یک کیک تولد شیرین برای پسرش وینسنت سینکلر ، که به تازگی 11 ساله شده است ، به اشتراک گذاشت. این ویدیو شامل آهنگ “دختر چشم قهوه ای” ، توسط ون موریسون است ، که مورد علاقه وینسنت جوان است. پیگیری و. شما باید پست کیک را ببینید ، اما برخی نظرات خانواده محور نیز وجود داشت که برخی دیگر از گروه های Fast نیز آنها را به اشتراک گذاشتند.

یک پست توسط Vin Diesel (vindiesel) به اشتراک گذاشته شد

هر دو اعضای خانواده Fast Meadow Walker و Ludacris در مورد این پست پاسخ دادند و Ludacris به سادگی یک ایموجی “پادشاهی” برای تولد مرد جوان به اشتراک گذاشت. Meadow Walker با پست شخصی خود کمی صمیمی تر بود ، ایموجی قلب را به اشتراک گذاشت و خاطرنشان کرد:

تولدت مبارک بهترین برادر کوچکی که می توانستم در خواب ببینم.

به اندازه آن کیک حماسی است ، پاسخ میدو واکر بیشتر در مورد ارتباط خانوادگی آنها بود تا درباره کیک ، که به نظر می رسد نشانه ای از دوج چارجر باشد که دومینیک تورتو عاشق رانندگی است و در فیلم F9 ظاهر می شود. صحبت از حضور در فیلم های سریع و خشمگین ، کسانی از شما که F9 را دیده اید ممکن است از قبل بدانید که این فیلم در واقع وینسنت کوچک را نشان می دهد. این ایده جاستین لین بود که بچه واقعی وین را وارد فیلم کند ، و دیزل داستان را چند ماه پیش با جیمی فالون در نمایش امشب به اشتراک گذاشت.

اما ما این فیلم ها را برای آنقدر طولانی ، که هر بار که یکی از فرزندانم به دنیا می آمد ، من معمولاً روی یک فیلم سریع و خشن کار می کردم. بنابراین کارگردان و بازیگران همه رابطه خاص خود را با فرزندان من دارند. و ایده [جاستین لین] این بود که پسرم نقش دم جوان را بازی کند. و طنز این است ، چیزی که بیشتر از همه به یاد دارم ، بازگشت آن روز به خانه بود. زیرا وقتی فیلم را می بینید ، به نوعی یک صحنه عمیق است ، بنابراین دم در حالت روحی عمیقی قرار دارد. و پسرم تمام روز مرا زیر نظر داشت که کار می کرد ، و تا زمانی که به خانه نرسیدم ، یک چشمک در چشم او دیدم ، زیرا او بالاخره پدرش را دید که به خانه آمده بود ، برخلاف اینکه او همیشه تام تورتو بود.

در همین حال ، Meadow Walker ممکن است مستقیماً به خانواده دیزل مربوط نباشد. با این حال ، شایان ذکر است که ستاره سریع پدرخوانده او است. آنها بسیاری از لحظات تلخ را با یکدیگر به اشتراک گذاشته اند و او یک خانواده است-این فقط گروهی نیست که وین دیزل برای فروش بلیط فیلم به بیرون پرتاب می کند.

برای جدیدترین فیلم سریع و خشمگین ، لوداکریس در واقع در مورد حضور برادران میدو واکر و پل والکرز در صحنه های فیلم برای کمک به زنده ماندن میراث خود صحبت کرد. واضح است که آنها زمان زیادی را با هم می گذرانند: واکر بخشی از اولین نمایش F9 بود و حتی در مورد گنجاندن میدو واکر در یک فیلم صحبت شده است. همانطور که حق رای دادن شروع به پایان دادن به دو فیلم پایانی خود می کند ، اما به قول اسلی و سنگ خانواده ، مطمئناً یک امر خانوادگی است.

مسابقه شگفت انگیز و سرآشپز فوق العاده با کمی خرج کردن گرد و غبار پری دیزنی پرتاب شده است. اگر شما یک رام کام ایجاد کرده اید ، احتمالاً آن را تماشا کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *