مرد عنکبوتی شگفت انگیز Deepfake تام هالند را جایگزین اندرو گارفیلد در نقش پیتر پارکر می بیند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

مرد عنکبوتی یکی از محبوب ترین شخصیت ها در تاریخ مارول است ، بنابراین او چندین بار برای فیلم اقتباس شده است. سالها. اما قبل از بازی تام هالند در MCU ، اندرو گارفیلد در جفت فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز بازی کرد. و یک دیپ فیک جدید بسیار جذاب هلند را جایگزین گارفیلد در نسخه اصلی می کند.

تماشاگران سینما مشتاق هرگونه اطلاعاتی درباره فیلم آینده جان واتس ، مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیستند. شایعات زیادی در مورد این پروژه منتشر می شود ، از جمله احتمال حضور مجدد توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در نقش پیتر پارکر از طریق چندجهانی. همانطور که منتظر تأیید هستیم ، این جعل عمیق تصور می کند که هلند نقش گارفیلد را در فیلم های مرد عنکبوتی شگفت انگیز ایفا می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

من نمی توانم به دور نگاه کنم. Deepfakes یک چیز سهل انگار است ، زیرا این فناوری اجازه می دهد تا اساساً چهره هر کسی به یک فیلم اضافه شود. و در حالی که تام هالند برای بازی در این نقش بسیار جوان بود ، اما در ظاهر جایگزین اندرو گارفیلد در مرد عنکبوتی شگفت انگیز بسیار قانع کننده به نظر می رسید.

ویدیوی فوق از حساب YouTube Stryder HD به دست ما می رسد. آنها به لطف دیپ فیک های قانع کننده ای که اغلب ذهن طرفداران جنگ ستارگان و مارول را بهم می ریزند ، تعداد زیادی دنبال کننده به دست آوردند. این کلیپ جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست و مطمئناً به شایعات مربوط به حضور اندرو گارفیلد با تام هالند در مرد عنکبوتی: راهی به خانه نمی افزاید.

MCU خانه پخش خود را در دیزنی پلاس پیدا کرده است ، جایی که شما می توانید دوره تام هالند را در نقش پیتر پارکر ببینید. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

ویدئوی فوق فقط شامل کلیپ هایی از اولین فیلم شگفت انگیز مرد عنکبوتی و به طور خاص صحنه هایی است که پیتر پارکر با لباس های معمولی در آن حضور دارد. ما هرگز چهره تام هالند را در حالی که در لباس مرد عنکبوتی واقعی روی اندرو گارفیلد ویرایش شده است ، نمی بینیم. اگرچه به لطف MCU هر زمان که بخواهیم می توانیم هلند را با کت و شلوار شخصی خود ببینیم.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تعدادی شایعه در حال حاضر در مورد Spider-Man: No Way Home وجود دارد. مشهورترین آن این است که فیلم پرفروش به دنیای چندگانه فرو می رود ، به ویژه با بازی در نقش دکتر استرنج بندیکت کامبربچ. اما هم تام هالند و هم اندرو گارفیلد گزارش حضور پیتر پارکرز قبلی در سه کوئل آینده را تکذیب کردند. این امر مانع از ظهور نظریه های بیشتر نشده است ، از جمله برخی از آنها مانند اما استون و کرستن دانست. ما فقط باید منتظر اطلاعات یا تصاویری از استودیو باشیم.

در حال حاضر Spider-Man: No Way Home در 17 دسامبر روی پرده سینماها می رود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *