مرد عنکبوتی جدید: به هیچ وجه کالاهای خانگی به این نکته اشاره می کند که یک شرور قدیمی هنوز مشکل بزرگی در MCU خواهد بود

این یک نوع کمدی است که Spider-Man: No Way Home-سومین همکاری در یک فیلم انفرادی مرد عنکبوتی بین سونی پیکچرز و مارول استودیو-در ماه دسامبر آغاز می شود ، و با این حال ، تقریباً هیچ چیز نمی دانیم در مورد آن مطمئناً تأیید شده است که تام هالند ، زندایا و جیکوب باتالون همگی نقش های پیتر پارکر ، میشل و ند را بازی می کنند و جان واتس دوباره به صندلی کارگردان باز می گردد. اما در خارج از نقش مکمل بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج ، تقریباً همه چیز دیگر یک راز است. طرفداران به عنوان راهی برای جمع آوری اطلاعات در ادامه ، به اسباب بازی ها و کالاها روی آورده اند ، بنابراین این دسته از محصولات جدید باید بار دیگر شایعه ساز شود.

تا به امروز ، Spider-Man: No Way Home لباس های جدیدی را برای ابرقهرمان تام هلند در قالب مجموعه های Funko Pops و Lego معرفی کرده است. آخر هفته گذشته ، پیراهن ها و لوگوها روی آمازون افتاده بود ، با یک پوستر آینه ای که طرفداران آن را در عکس های مجموعه در اطراف آتلانتا و شهر نیویورک مشاهده کردند. آنها شخصیت شرور مرده مرد عنکبوتی: دور از خانه ، Mysterio جیک جیلنهال را نشان می دهند و نشان می دهند که مردم ممکن است در پی افشای هویت واقعی پیتر پارکر جانبداری کنند.

این انفجار در صحنه فیلم های مردمی عنکبوتی: دور از خانه با اعتبار متوسط ​​اتفاق افتاد ، جایی که جی جونا جیمسون (جی کی سیمونز ، در نقش خود دوباره) چهره پیتر را در کنار مدیسون اسکوئر گاردن منفجر کرد. عواقب این افشاگری باید نقطه اصلی فیلم Spider-Man: No Way Home باشد و پوسترها و بنرهایی در مجموعه فیلم عکاسی شده بود که باعث ایجاد رقابت بین افرادی که طرفدار مرد عنکبوتی بودند و کسانی که معتقدند Mysterio ، و Spidey را یک تهدید بدانید.

وسایل حمایتی برای طرفداران Spider-Man نیز وجود دارد. آیا شما Team Webslinger هستید؟ سپس این پیراهن را بردارید:

و سپس به سراغ کت و شلوارهایی می آییم که به طور گسترده در کالاهای Spider-Man: No Way Home معرفی شده اند. من قبلاً به طور مفصل در مورد این واقعیت که لباس ادغام عنکبوت آهنی تنها شکایتی را مطرح می کند که MCU Spidey فقط مرد آهنی جونیور است ، تقویت می کند و نکته ای که Spider-Man: Far From Home نشان می داد این بود که نشان دهد پیتر هرگز تونی نخواهد بود. ، بنابراین او باید بهترین مرد عنکبوتی باشد. او فیلم را با کت و شلوار جدید خود به پایان می رساند – پس چرا این کت و شلوار در بازاریابی و فروش No Way Home به این شدت معرفی شده است؟

آیا می دانید چه چیزی می تواند همه این موارد را روشن کند؟ تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home. به نظر می رسد شایعات بیشتری در مورد این فیلم وجود دارد تا بازیگران فرعی. همه آنها نمی توانند حقیقت داشته باشند. یک کلیپ تیزر یا یک تریلر کامل ، می تواند تا حد زیادی در آرامش توده هایی که آماده اند دندان های خود را در هر چیزی که مربوط به مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ، فرو برد ، کمک کند. تا آن موقع؟ ما منتظریم. و راهنمای CinemaBlend برای فیلمهای آینده مارول را اسکن کنید و به همه پروژه های فوق العاده ای که به زودی در راه هستند فکر کنید.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *