مرد رایگان رایان رینولدز در افتتاحیه شب چقدر درآمد داشت؟

این آخر هفته ، رایان رینولدز بازگشته و آماده است تا باکس آفیس آخر هفته را از طریق کمدی اکشن اصلی Free Guy به نمایش بگذارد. فیلم مورد انتظار که در یک بازی ویدئویی جهان باز اتفاق می افتد در حالی است که جهان با موج دیگری از COVID-19 به رهبری نوع دلتا دست و پنجه نرم می کند. در آستانه افتتاحیه گی گای آخر هفته Free Guy ، شماره های افتتاحیه پنجشنبه افزایش یافته است.

رایگان گای 2.2 میلیون دلار از بینندگان اول فیلم در نمایش های داخلی پنجشنبه شب از ساعت 18 شروع کرد. گفته می شود تولید این فیلم بیش از 100 میلیون دلار هزینه داشته و قبل از اکران آن 10.3 میلیون دلار دیگر برای بازاریابی تلویزیونی هزینه کرده است. Deadline پیش بینی می کند یک آخر هفته افتتاحیه برای فیلم تحت رهبری رایان رینولدز باشد ، که می تواند روند نزولی اخیر را برای گیشه تابستانی ادامه دهد. که تنها با 26 میلیون دلار در صدر جدول گیشه قرار گرفت. آخر هفته قبل ، Jungle Cruise با 34 میلیون دلار بار ، بیشترین درآمد را داشت. با نگاهی به پیش بینی های آینده Free Guy ، فیلم رایان رینولدز انتظار نمی رود اعداد و ارقام را به ارمغان بیاورد. پیش بینی ها معتقدند که این مبلغ می تواند در حدود 20 میلیون دلار در آخر هفته افتتاحیه خود ، همانطور که توسط Box Office Pro به اشتراک گذاشته شده است ، درآمد داشته باشد. آنها با افتتاح 80 میلیون دلاری بلک ویدو یا 70 میلیون دلار F9 در اوایل تابستان فاصله زیادی دارند ، اما شاید به چیزی نزدیک به عملکرد کروئلا نگاه کنید ، که قبل از پایان گیشه آن از 21 میلیون دلار شروع شد. با قیمت 221 میلیون دلار در سراسر جهان (هر چند لازم به ذکر است که همزمان در Disney+ Premier Access و در مقابل موفقیت بزرگتر 2021 ، A Quiet Place Part II) در دسترس بود.

در مقایسه ، Jungle Cruise با قیمت 2.7 دلار افتتاح شد. میلیون دلار در اولین شب خود دو هفته پیش ، در حالی که گروه خودکشی 4.1 میلیون دلار در اولین نمایش پنجشنبه خود درآمد داشت و آخر هفته کلی پایین تری نسبت به کروز داشت. روی هم رفته ، به نظر نمی رسد که Free Guy با اکران انحصاری خود در تئاتر ، ذهن همه را درگیر کند. بر خلاف دیگر اکران های اخیر ، فیلم استودیو قرن بیستم/دیزنی پخش نمی شود ، بلکه تنها برای یک نمایش 45 روزه در اکران بزرگ باقی می ماند. ، از جمله بررسی 4 از 5 ستاره CinemaBlend ، که آن را یکی از سرگرم کننده ترین تماشاگران می تواند در تابستان امسال در سینماها داشته باشد. این فیلم توسط Shawn Levy کارگردانی می شود ، که قبلا پشت فیلم های Night of the Museum و Stranger Things (و آخرین مهمان پادکست ReelBlend) بود. که متوجه می شود او یک شخصیت غیر پخش کننده در داخل یک بازی ویدیویی است. Free Guy همچنین با بازی Jodie Comer ، Taika Waititi ، Lil Rel Howery و Joe Keery در حال حاضر در سینماها بازی می کند. آیا قصد بررسی آن را دارید؟ در نظرسنجی ما در زیر رای دهید.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *